ZHL dívek UW11, UW13 (vloženo: 17.2.2020 08:23)

Nominace družstev

ZIMNÍ HALOVÁ LIGA DÍVEK W11, W13

kategorie U 11 – hráčky narozené v letech 2009 a mladší

kategorie U 13 – hráčky narozené v letech 2007 a mladší

Termín:  neděle, 23. 2. 2020

Místo:   Sportovní hala ASVAJ Jroměř

Pořadatel: KM Královéhradeckého KFS  + OFS Náchod (hlavní pořadatel GTM OFS Náchod Petr Havlík, tel.:776328797)

Startují:   OFS Hr.Králové, OFS Rychnov, OFS Náchod, OFS Trutnov (OFS Jičín NE !)

Hrací systém: hraje se systémem každý s každým, dvoukolově, 1x13 minut

 

Nominace výběrů OFS Trutnov:

W13 - ročník 2007 - 2008:

Hauferová Anna                              2008                      MFK Trutnov

Ryšavá Adéla                                     2008                      MFK Trutnov

Svobodová Tereza                          2008                      MFK Trutnov

Denygrová Anastázie                     2008                      MFK Trutnov

Doležalová Marcela                        2008                      MFK Trutnov

Reginová Nela                   2008                      Sportovní klub Janské Lázně

Šťastná Eliška                                    2007                      TJ Jiskra Kocbeře

Kovaříková Adéla                            2007                      TJ Sokol Kunčice n.L.

Kuželová Anna                  2008                      TJ Sokol Kunčice n.L.

Antczak Zofia                                    2007                      bez klubové příslušnosti

 

Náhradnice: Jindřišková Tereza 2008, Mánková Jana 2008, Vachová Aneta 2007, Mühlová Barbora 2008 (všechny MFK Trutnov), Lieserová Dominika 2008 (Bílá Třemešná), Říhová Linda 2008 (Sportovní klub Janské Lázně), Hlavatá Andrea 2008 (Sokol Vítězná)

 

W11 - ročník 2009 - 2010:

Výrostková Lada                              2010                      TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší

Uhlířová Leona                 2009                      TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší

Dostálová Kristýna                          2009                      MFK Trutnov

Pávová Klára                                      2009                      MFK Trutnov

Vaňková Kateřina                            2010                      Sportovní klub MFC Svoboda

Gottwaldová Kristýna    2010                      TJ Baník Žacléř

Kultová Pavlína                 2010                      TJ Sokol Malé Svatoňovice

Žabová Valerie                  2009                      Sokol Vítězná

Katrincová Tereza                           2010                      Tělovýchovná jednota Jiskra Kocbeře

Adamcová Šárka                              2009                      TJ Spartak Pilníkov

 

Náhradnice: Matějcová Natálie 2009 (TJ Sokol Bílá Třemešná), Davidová Elen 2009 (TJ Sokol Malé Svatoňovice), Moravcová Lucie 2009 (TJ Spartak Pilníkov), Šoltészová Klára 2011 (MFK Trutnov), Janatová Tereza 2011 (MFK Trutnov)

 

Náhradnice se na sraz nedostavují, v případě potřeby budou povolání dodatečně !

 

Trenéři výběrů: Mgr.Dita Fuchsová, Mgr.Věra Menzelová

Vedoucí výběrů: GTM OFS Trutnov Mgr.Jaroslav Pleva

Koordinátor výběrů: Tomáš Navrátil

Sraz: v hale v Jaroměři je v 8.15

Doprava :  individuální - prosím o potvrzení dopravy, kdo jak se do Jroměře dostane, případně kolik bude mít v autě volných míst, kdo dopravu nemá, nechť to co nejdříve nahlásí Tomáši Navrátilovi (tel.: 731470390, e-mail: tomas.navratil@centrum.cz)

Občerstvení: zajištěno v místě turnaje, děvčata mají navíc zajištěn zdarma obědový balíček.

S sebou nezapomenout: chrániče, pití (alespoň láhev na pití), sálovky, pantofle, kartičku pojišťovny

Děkuji za zajištění nominace hráček.

Tomáš Navrátil