Výsledky ZHL výběrů dívek U13 a U11 (vloženo: 12.3.2018 08:51)

Výběry OFS dívek U11 a U13 obsadily 2. a 1.místo...

Dívčí výběry OFS Trutnov vezou z Třebše zlato a stříbro !

Zimní halová liga okresních výběrů dívek U11 (2007-08) a U13 (2005-06)

V sobotu 10. března se ve sportovní hale v Hradci Králové-Třebši konal premiérový ročník zimní halové ligy  okresních výběrů dívek , jehož pořadatelem byl KFS Hradec Králové a kterého se zůčastnily i výběry OFS Trutnov. Turnaje se nakonec zůčastnily čtyři okresní fotbalové svazy, nepřítomen byl pouze OFS Jičín, který má dívek nedostatek. Trutnovské výběry si pod svá křídly vzaly trenérky MFK Trutnov Dita Fuchsová a Věra Menzelová, kterým pomáhal ještě rovněž trutnovský  Miroslav Seidel. Poslední únorovou neděli byl pro děvčata uspořádán v ZŠ Mládežnická přípravný kemp, kde si trenéři vytipovaná děvčata vyzkoušeli a prověřili jak z hlediska fotbalových dovedností, tak i pohybových schopností. Týden na to sehrály oba výběry přípravná utkání se starší přípravkou MFK Trutnov a i když oba zápasy skončily vysokým vítězstvím trutnovských mladíků, pro trenéry byly velmi poučné. Na základě absolvování kempu a přípravného utkání byla vytvořena konečná nominace na turnaj do Třebše. Vzhledem k tomu, že dívek staršího ročníku 2005-06 bylo pouze pět, musely být doplněny hráčkami mladšího ročníku 2007-08.

V Třebši se hrálo dvoukolově, každý s každým 1x13 minut            

Výsledky trutnovských výběrů:

U11

OFS Trutnov - OFS Hradec Kráové           2:4 a 2:0

branky: Holásková 2, Smrcová, Petráková
OFS Rychnov n. K. - OFS Trutnov             1:7 a 0:2

branky: Smrcová 3, Petráková 2, Svobodová,  Holásková, Vejrychová, Mánková
OFS Trutnov - OFS Náchod                        3:0 a 2:1

branky: Petráková 2, Hauferová, Holásková, Smrcová

Sestava OFS Trutnov U11: Tereza Svobodová, Daniela Vejrychová, Barbora Petráková, Anna Marie Šturmová, Anna Hauferová, Anastázie Denygrová, Helena Kubečková (všechny MFK Trutnov)Tereza Jindřišková, Jana Mánková (obě TJ Lánov), Jessicka Smrcová, Leona Uhlířová (Baník Rtyně),  Kamila Holásková (FC Vrchlabí)

Trenéři: Dita Fuchsová a Věra Menzelová

Konečná tabulka:
1. OFS Hradec Králové      27:7    15b.  
2. OFS Trutnov                  18:6    15b.
3. OFS Náchod                  14:13    6b.
4. OFS Rychnov n. K.          2:35    0b.

Nejlepší hráčka: Frydrychová Tereza (OFS Náchod)
Nejlepší brankářka: Svobodová Tereza (OFS Trutnov)
Nejlepší střelkyně: Pakostová Tamara (OFS Hradec Králové) - 14 branek

U13

OFS Trutnov - OFS Hradec Kráové              5:0 a 1:2
branky:  Smrcová 3, Fišerová 2, Sturmová

OFS Rychnov n. K. - OFS Trutnov               0:5 a 1:3
branky:  Holásková 3, Fišerová 3, Smrcová 2

OFS Trutnov - OFS Náchod                          3:0 a 7:1
branky:  Fišerová 4, Nováková 2, Holásková, Zákravská, Koudelová, Smrcová

Sestava OFS Trutnov U13: Kateřina Bučková, Adéla Zákravská, Tereza Fišerová, Tereza Svobodová, Daniela Vejrychová, Barbora Petráková, Anna Marie Šturmová, Anna Hauferová  (všechny MFK Trutnov), Jessicka Smrcová (Baník Rtyně),  Kamila Holásková (FC Vrchlabí), Karla Nováková (FC Rudník), Adéla Koudelová (Sparta Úpice)

Trenér: Miroslav Seidel

Konečná tabulka:
1. OFS Trutnov                    24:4     15b.
2. OFS Rychnov n. K.          13:12   12b.
3. OFS Hradec Králové         9:12      9b.
4. OFS Náchod                     6:24     0b.

Nejlepší hráčka: Miculyčová Iveta (OFS Rychnov n. K.)
Nejlepší brankářka: Paliariková Karin (OFS Náchod)
Nejlepší střelkyně: Fišerová Tereza (OFS Trutnov) - 9 branek

Hodnocení:

Turnaj se oběma trutnovským výběrům OFS Trutnov povedl. Ten starší získal po doslova spanilé jízdě zlaté medaile, když ze šesti utkání pět vyhrál a pouze jednou odešel díky velké smůle v koncovce těsně poražen. Ozdobou tohoto výběru byla nejlepší hráčka turnaje a zároveň nejlepší střelkyně Tereza Fišerová, která své vrstevnice jednoznačně fotbalově převyšovala. Překvapila i děvčata mladšího ročníku, nejen že se starších spoluhráček nezalekla, ale dokonce se výraznou měrou podílela i na střílení branek. Zejména Jessicka Smrcová a Kamila Holásková byly střelecky k neudržení ! Pochvalu ale zaslouží všechna děvčata, za výkony, jakými se prezentovala, za nasazení a velkou touhu na turnaji uspět.

Rovněž dívky z mladšího výběru zaslouží velkou pochvalu ! Po úvodním nepovedeném utkání se rozjely jak dobře namazaný stroj a svým soupeřkám nedaly šanci. O jejich „až“ druhém místě nakonec rozhodla jediná vstřelená branka a také smůla, neboť  vítězný OFS Hradec s Náchodem neztratil bod jen díky velké dávce štěstí. Holky hrály velmi hezký, kombinační, fotbal, a zaplněná hala jim právem aplaudovala. Poděkování patří také trenérům obou výběrů, odvedly skvělou práci. A v třebešské hale se neztratili ani rodiče, kteří hnali holky neustále dopředu.

Vážíme si i velké podpory vedení OFS Trutnov !

Tomáš Navrátil, vedoucí výběrů