Výsledky víkendových utkání 9.-10.11.2019 (vloženo: 8.11.2019 12:26)

Aktualizace NE 16:25hod.

OP muži OFS Trutnov

FK Poříčí u Trutnova - SK Janské Lázně 6:0 (3:0)

Branky: Potoček K. 2, Kuhn, Janas, Jandera, Odvárka. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:1. Diváků: 45.

V posledním zápase sezóny byl viděn nepříliš pohledný fotbal. Domácí naštěstí svojí důsledností dokázali na těžkém terénu proměňovat svoje šance. V kombinaci s neschopností hostů proměnit i samostatné úniky se zrodil jednoznačný a vysoký výsledek.

TJ Jiskra Kocbeře  - TJ Tatran Hostinné 2:3 (1:2)

Branky: Brutovský, Kilevník (pen.) – Jakoubek 2, Purkert. Rozhodčí: Janota. ŽK: 2:7. ČK: 0:1 (Adolf). Diváků: 51.¨

Domácí začali utkání dobře. Rychlá branka Brutovského a dalších několik šancí, ovšem bez brankového vyjádření. Po půlhodině se začali osmělovat hosté a ze dvou akcí dokázali do poločasu skóre otočit. Po přestávce se na těžkém terénu hrál fotbal za trvalé převahy domácích, která ovšem byla nenápaditá a dosti sterilní. Hosté hráli daleko účelněji na brejky a po jednom z nich také svoje vedení zvýšili. V závěru už snížil pouze Kilevník a tak body odváží vlastně zaslouženě Tatran, který udělil Jiskře lekci z produktivity.

TJ Strážné - TJ Rudník 1:2 (0:1)

Branky: Grégr – Kaprál, Balog. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 1:1. Diváků: 60.

Vyrovnané utkání, ve kterém si více příležitostí vytvořili domácí, ale byli to hosté, kdo byl efektivnější. Z první střely na branku se ujali vedení a když se štěstím domácí srovnali a měli dvě tutovky, které neproměnili, Rudník rozhodl. Závěrečný nápor už na 3 bodech pro hosty nic nezměnil.

SK Spartak Hajnice - Sokol Vítězná 2:4 (2:3)

Branky: Šereš, Řehák – Andrle 2, Tichovský, Plch. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 2:6. ČK: 1:0 (Gult). Diváků: 50.

Poslední zápas podzimu se odehrál na hodně těžkém terénu pro obě mužstva. Přesto si s terénem poradili lépe hráči z Vítězné a domácí pouze snižovali skóre. Kluzký terén vybízel hráče obou mužstev k  hraničním zákrokům a rozhodčí Lukeš musel několikrát krotit vášně karetním trestem. Hajnici se nakonec nepodařilo dorovnat skóre a tak přezimuje na 11. místě.

FK Sokol Volanov - TJ Baník Rtyně v Pod. 1:3 (0:0)

Branky: Soukup – Zvara, Luštinec, Brus. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 1:1. Diváků: 40.

Do Volanova přijel soupeř ze Rtyně, kterému domácí měli co vracet z prvního podzimního utkání. První poločas začali domácí velkým tlakem, ale ani jednu šanci nevyužili a tak poločas skončil 0:0. Do druhého poločasu hosté změnili taktiku a hráli na brejky a to se jim opravdu povedlo, když s těchto brejků vstřelili 3 branky. Domácím se v samém závěru podařilo skórovat a upravit na 1:3. Velmi dobře utkání na těžkém terénu odřídil hlavní rozhodčí Tandler.

FK Mostek - TJ Jiskra Podhůří 2:3 (0:3)

Branky: Robek, Duchek D. – Zdržálek E., Smejkal, vlastní. Rozhodčí: Smola. ŽK: 3:6. Diváků: 42.

Ze strany domácích klasický zápas "blbec". Do 15. min mohli vést 3:0, poté totální celohřišťová lajdáckost umožnila hostům ze tří šancí dát tři branky. Ve druhém poločase se domácí hráči pokusili o vcelku zdařilý restart, který bohužel přerušila neproměněná penalta. Druhá branka v samotném závěru jen kosmeticky upravila nelichotivý výsledek.

TJ Jiskra Libeč - FC Mladé Buky 0:3 (0:1)

Branky: Hrubeš, Klossovski, Štěpánek. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 1:1. Diváků: 40.

Na hranici regulérnosti se odehrálo utkání, ve kterém byli hosté lepším týmem. Domácí opět nevyužili hlavně ve druhém poločase vyložené šance, které měly být potrestány a tak plný počet bodů putuje do Mladých Buků.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

VOLNO - VOLNÝ LOS - TJ Jiskra Horní Maršov

TJ Jiskra Lampertice - FK Baník Radvanice v Č. 4:3 (2:0)

Branky: Petrů 2, Vondrák 2 – Holeček L., Holeček J., Duben. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 2:0. ČK: 1:0 (Nagel). Diváků: 32.

TJ Jiskra Bohuslavice n. Úpou - FK Dolní Kalná B 2:1 (1:0)

Branky: Kárník, Valkoun – Hampl. Rozhodčí: Turek. ŽK: 4:1. Diváků: 80.

TJ Lánov - TJ Sokol Prosečné 5:2 (2:1)

Branky: Havránek 3, Šmíd, Procházka – Špička l., Lešek. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 4:1. Diváků: 80.

TJ Sokol Černý Důl - TJ JISKRA KUKS 5:0 (3:0)

Branky: Sýkora 3, Gančarčík, Huremovic. Rozhodčí: Chleborád. ŽK: 4:0. Diváků: 50.

TJ Sokol Malé Svatoňovice - TJ Spartak Pilníkov odloženo

TJ Sokol Kunčice n. Labem - TJ Sokol Starý Rokytník 1:2 (1:2)

Branky: Jeřábek – Handlíř, Schier. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 4:2. Diváků: 50.

FK Chvaleč - FC Libotov 1:3 (1:0)

Branky: Kott – Vršecký, Pitro O. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 1:1. Diváků: 30.

Bernartice/Žacléř B - SK MFC Svoboda 5:5 (0:3) penalty 3:2

Diváků: Ondráško 4, Cvik – Karlík 2, Prouza, Brejcha, Hrušovský. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 4:1. Diváků: 30.