Výsledky víkendových utkání 8.-9.6.2019 (vloženo: 6.6.2019 08:24)

Aktualizováno NE 19:40

OP muži OFS Trutnov

TJ Jiskra Libeč - TJ Jiskra Podhůří 5:4 (3:2)

Branky: Meisner 2, Mahrla J. 2, Linhart J. – Smejkal 2, Peterka, Holas. Rozhodčí: TAndler. ŽK: 1:2. Diváků: 40.

V utkání, ve kterém mohlo padnout více branek, nakonec skončilo vítězstvím domácích borců v poměru 5-4. Libečtí prohrávali od 3.minuty, ale skóre do poločasu otočili a vedli 3-2. Ve druhé půli vedli 4-3, ale Hartečtí se nevzdávali a srovnali na 4-4 a utkání tak zdramatizovali. V závěru domácí vstřelili ještě jednu branku a zaslouženě vyhráli. Diváci tak mohli být  s výsledkem a předvedenou hrou v posledním utkání hraného doma na tradičně krásném hřišti spokojeni.

TJ Strážné - TJ Lánov 1:2 (0:0)

Branky: Sokol – Havránek, Škoda. Rozhodčí: Kriegler. ŽK: 3:0. ČK: 2:0 (Janda, Koldovský). Diváků: 68.

Derby hrané v prvním poločase v poklidném tempu za krásného počasí spělo k bodové dělbě. Ale ve druhé části se chopil hlavní role rozhodčí a selanka se změnila v tuhý boj. Dva trestné kopy z hranice vápna a vedení hostů 1-0, dvě vyloučení a neproměněná penalta hostů a rázem byli domácí vyvedeni z klidu. Ale až za stavu 0-2 se podařilo snížit Sokolem. V devíti ale bylo o výsledku rozhodnuto.

SK Spartak Hajnice - TJ Rudník 3:5 (0:4)

Branky: Hejný 2, Pilař – Kaprál, Čáp, Jakoubek, Víšek, Čáp. Rozhodčí: Krejska. ŽK: 2:2. Diváků: 65.

Poslední domácí zápas sezóny 2018/19 sehrál Spartak proti papírově silnému Rudníku. Hosté opanovali první poločas, když po chybách domácího mužstva vedli v poločase 0:4. Domácí Spartak i kvůli rozlučce dlouholetého kapitána Hejného, nechtěl složit zbraně, a tak do druhého poločasu nastoupil s diametrálně jiným přístupem. Povedlo se mu snížit na rozdíl dvou branek. Přesto hosté znovu udeřili z brejku a zvýšili na 5:2. Konečné skóre upravil kapitán Hejný z druhé penalty a jako rozlučku si odnesl dva povedené zásahy.

FK Sokol Volanov - MFK Trutnov C 4:4 (3:2) penalty 2:0

Branky: Šauer T., Miklušák, Voňka, Šauer D. – Rada, Dřímal, Drtina, Kulda. Rozhodčí: Prokeš. Bez karet. Diváků: 50.

Polovina 1.pol. patřila herně domácím, kdy vedli3:1. Ale hostům se podařilo ještě do poločasu snížit. Ve druhém poločase domácí zvýšili na 4:2 a to bylo od domácích vše. Poté se přestalo domácímu brankáři dařit a hosté toho dokázali využít ke srovnání skore. Poté byl vystřídán. A šlo se do penalt. Začínali hosté, ale nedali, domácí ano. Penalty skončili 2:0. Dobře utkání odřídil hlavní rozhodčí.

SK Janské Lázně - Sokol Vítězná 2:1 (1:1)

Branky: Křižan 2 – Andrle. Rozhodčí: Havlík. ŽK: 0:2. Diváků: 55.

V utkání sice byli aktivnější a fotbalovější hosté, ale již po 5-ti minutách hry dotahovali ztrátu po polovlastním gólu. To se jim povedlo v 18. minutě po pěkném gólu Andrleho. Druhy poločas vypadal podobně i když domácích šanci přibylo. V 64.minutě kopal přímý kop Křižan a trefil se z 20 m přesně. Hosté se vrhli do útoku, ale Bernasinski a obrana nedovolili vyrovnat - a tak všechny body zůstaly na domácím hřišti.

TJ Baník Žacléř A - TJ Baník Rtyně v Pod. 3:0 (1:0)

Branky: Vít 2, Mádle. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 0:2. Diváků: 65.

Poslední domácí utkání v úspěšně sezóně, představení poháru OFS domácím fandům a touha rozloučit se vítězně. Naproti tomu obrovské vedro a houževnatý soupeř. V první půli po rohovém kopu propadl míč do malého vápna a Vít pohotově zavěsil, ve druhém přesná střela Mádleho a krásné přehození od Víta a to bylo v poměrně unaveném utkání všechno.

FC Mladé Buky - FK Poříčí u Trutnova 1:2 (1:1)

Branky: Štěpánek – Brus, Machalík. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 3:3. Diváků: 40.

Dnes se FC Mladé Buky utkali s FK Poříčí u Trutnova. Zápas začal z obou stran celkem opatrně,
avšak domácí během pár chvil začali mít na hřišti převahu, která vyústila v gól v 28. minutě
z nohou kapitána Štěpánka. Převaha mladobuckých nadále pokrčovala, bohužel ale domácí fatálně
selhali ve finálních fázích svých útoků, kdy nebyli schopni několik krát vstřelit gól z
vyložených šancí. Za toto byli ve 43 minutě potrestáni, neboť střelu, kterou vyrazil Vataha,
dorazil do prázdné brány Brus. A proto byl poločas 1:1. Ve druhé půli domácí stále hosty
přehrávali, ale bohužel si střeleckou úspěšnost z prvního poločasu přenesli i do toho druhého.
V 63 minutě pak hosté zahrávali volný přímí kop, který svojí tečí před domácím gólmanem proměnil
v gól Machalík. Ačkoliv se domácí snažili srovnat, tak do konce zápasu se jim gól už dát
nepodařilo. Utkání tak skončilo 2:1 pro hosty a domácím nezbývá nic jiného než se zkoncentrovat
na poslední zápas v sezoně.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

SK MFC Svoboda - FK Mostek A 2:3 (1:1)

Branky: Kobosil, Hrušovský – Fikejz D. 2, Duchek. Rozhodčí: Nývlt L. ŽK: 1:4. Diváků: 80.

TJ Sokol Kunčice nad Labem - SK Sparta Úpice B 4:5 (3:2)

Branky: Kracík 2, Adolf, Gaszi – Novotný 2, Jeschke, Kolman, Borský. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 1:3. Diváků: 60.

TJ Jiskra Bohuslavice nad Úpou - TJ Sokol Malé Svatoňovice 4:0 (1:0)

Branky: Najman, Křížek P., Křížek Z., Zezula. Rozhodčí: Vích. ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (Dekker). Diváků: 100.

FK Baník Radvanice v Č. - TJ Spartak Pilníkov 1:5 (0:2)

Branky: Císařovský – Jirásko 2, Mihálka, Nohejl, Bartůněk. Rozhodčí: Gottwald. ŽK: 3:0. Diváků: 40.

FK Chvaleč - FK Dolní Kalná B 2:4 (2:1)

Branky: Stránský, Kraus – Hampl 2, Ježek, Drinka. Rozhodčí: Kučera. ŽK: 3:0. Diváků: 35.

FC Libotov - TJ Sokol Starý Rokytník 5:1 (2:0)

Branky: Pitro J. 2, Šimek, Nejedlý, Pitro O. – Potoček. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 0:1. Diváků: 50.

OS 4.třídy muži OFS Trutnov

TJ Jiskra Lampertice - TJ Jiskra Horní Maršov 4:0 (1:0)

Branky: Hejna 2, Šrajn, Jeník. Rozhodčí: Gottwald. Bez karet. Diváků: 50.

TJ Sokol Černý Důl - TJ JISKRA KUKS 3:5 (2:1)

Branky: Pavlíček 2, Heglas – Hušek 2, Pišl, Čapek, Lustig. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:1. Diváků: 50.

VOLNO - VOLNÝ LOS - Borovnice/Mostek B

TJ Prosečné - Bernartice/Žacléř B 3:1 (0:0)

Branky: Lev, Špička D., Kouba – Hošek R. Rozhodčí: Kriegler. ŽK: 4:3. ČK: 0:1 (Špetla). Diváků: 50.