Výsledky víkendových utkání 7.-9.září 2018 (vloženo: 5.9.2018 14:03)

Aktualizováno NE 20:45hod.

OP muži OFS Trutnov

MFK Trutnov C - TJ Jiskra Podhůří 1:1 (1:1) penalty 2:1. Branky: Rada – Kunc. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 2:4. Diváků: 70.

V sobotním odpoledni vstoupili do zápasu lépe hosté, když se prosadili rychlou akcí a perfektním lobem v zakončení. Céčko srovnalo individuálním průnikem Rady a jeho přesnou střelou bodlem. Druhá půle už byla v režii domácích, kteří pálili jednu šanci za druhou. Hosty podržel brankář (když nepočítáme neschopnost trutnovských hráčů) a tak utkání dospělo až do penalt. V těch konečně mělo štěstí i domácí mužstvo, v čele s patnáctiletým gólmanem.

Sokol Vítězná - TJ Rudník 2:2 (2:1) penalty 3:4. Branky: Holouš, Špůr – Jakoubek, Frýba. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 2:3. Diváků: 50.

Hosté se v prvním poločase již ve druhé minutě po chybě domácího brankáře dostali do vedení. Domácí to nepoložilo a ve 21. min již vedli 2:1, poté byli domácí celý poločas mírně lepším mužstvem. Ve druhém poločase hosté hru vyrovnali a podařilo se jim vyrovnat. Poté se hrál vcelku vyrovnaný zápas až těsně před koncem hosté byli mírně lepším týmem, ale nerozhodný stav již vydržel až do konce. V penaltovém rozstřelu jak je u domácích zvykem byli úspěšnější hosté a odvezli si bod navíc.

TJ Baník Rtyně v Pod. - TJ Lánov 2:1 (1:0). Branky: Hoffman,Krátký – Erben. Rozhodčí: Mlynář P. ŽK: 1:1. Diváků: 70.

V utkání s posledním týmem přeboru potřebovali domácí napravit nezdary z posledních zápasů. Skutečnost však byla jiná. Pryč je jarní lehkost, výborná obranná činnost, v pohodě nastřílené branky. Upachtěná hra, plná nepřesností, je současnou vizitkou týmu. O fyzické kondici a s tím souvisejícím nasazením spousty hráčů nemluvě. Úvod utkání byl nesourodý, plný chyb v rozehrávkách u obou týmů. První, skutečně vyloženou šanci si vytvořil hostující celek, ale zakončující hráč nepochpitelně ji promarnil a nechal vyniknout domácího gólmana. Poté se hra přesunula před branku hostů a po rohovém kopu se k míči ve 27.min. probil Hoffman a poslal míč do sítě. Domácí si následně vytvořili mírnou herní převahu, která však vyústila pouze ke dvěma nastřeleným tyčím po pěkných akcích. Ve druhé půli postupně upadala hra místy až do podprůměru, domácí se sice dostali do zakončení, ale nedokázali překonat hostujícího brankaře ani z bezprostřední blízkosti. Navíc, po vystřídání zraněného Hoffmana ztratila útočná hra jakýkoliv důraz. Hostující tým se sice snažil, ale zakončení bylo vskutku velice nepřesné. Definitivní klid přinesl až druhý gól který zařídil s přehledem Krátký. Další branku již domácí nebyli schopni přidat a dovolili hostům snížit v poslední minutě po rohovém kopu, kdy hráči jen přihlíželi hlavičkujícímu Erbenovi. Domácí diváky tak mohl uspokojit pouze zisk tří bodů, určitě ne však předvedená hra.

TJ Jiskra Libeč - FK Poříčí u Trutnova 3:2 (2:1). Branky: Janoušek, Ullrich, Meisner – Geisler (pen.), Chaloupka. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:5. Diváků: 120.

V utkání, kterému přihlížela slušná návštěva, mohlo padnout ze strany domácích minimálně šest branek po chybách hostujících hráčů v čele s brankářem. Naopak hosté nechaly ve svých megašancích vyniknout domácího brankáře Nývlta a tak snižovali až v poslední minutě. Derby nakonec skončilo zaslouženým vítězstvím domácích 3:2.

TJ Strážné - FC Mladé Buky 2:1 (1:1). Branky: Záribnický, Srnský – Dvořák. Rozhodčí: Šiling. ŽK: 1:2. Diváků: 100.

V zápase mužstev z popředí tabulky se hosté bleskově dostali  do vedení, když ve 2 minutě Dvořák z dálky parádně trefil. Domácí ale hráli dobrý zápas a ještě do poločasu Záribnickým srovnali po přesném centru Janocha. Ve druhé půli už hřiště ovládlo Strážné , ale nejméně tři šance zůstaly nevyužity. Až v úplném závěru se prosadil J.Srnský a rozhodl, že 3 body zůstaly doma.

TJ Baník Žacléř A - SK Spartak Hajnice 12:0 (5:0). Branky: Kovačík 3, Fidranský 2, Těžký J. 2, Skála T., Ondráško, Mádle, Brožek, Kotyk. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 0:1. Diváků: 120.

Do desáté minuty soupeř z Hajnice srdnatě vzdoroval, pak přišly dvě krásné, rychlé kombinace a rázem bylo utkání jen otázkou skóre. Baník trpělivě vymýšlel útočné akce a hosté, vědomi si hrozícího debaklu, bojovali. Góly v hostující síti i přes statečný výkon postupně přibývaly a tak diváci brzy začali vyvolávat "desítku". Domácí je nezklamali a přidali ještě dvě trefy navrch. Po kanonádě, kterou si minule odvezly J. Lázně tak tentokrát odnesla žacléřské řádění Hajnice.

SK Janské Lázně - FK Sokol Volanov 1:2 (1:2). Branky: Hradecký – Procinger, Havlík. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 0:4. ČK: 0:1 (Procinger). Diváků: 50.

Utkání nepříliš velké fotbalové úrovně bylo v prvním poločase vyrovnané, jakoby obě mužstva nechtěla hrát. Hosté šli do vedení po nedorozumění domácí obrany a volný Procinger neměl problém poslat s jemnou tečí obránce míč do protipohybu brankáře. Domácí se vzchopili v závěru poločasu a po přímém kopu Macháčka dorážel odražený míč brankářem hostí do sítě Hradecký. Hosté však v samém závěru využili opět chyby domácí obrany a Havlík stanovil poločasové skóre pro hosty. Druhý poločas byl již více v režii hostů, ale nedokázali se prosadit. Domácí sice vyvíjeli snahu o hru dopředu, ale chybělo přesnější zakončení. Navíc neproměnili nařízený pokutový kop. V samotném závěru již se hrálo nahoru a dolu do otevřených obran, ale žádná z šancí nezapadla na jedné či druhé straně do sítě. V závěru odešel po druhé ŽK do kabin střelec prvního gólu hostů Procinger.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

FK Dolní Kalná B - FC Libotov 3:1 (0:0). Branky: Lukeš, Strnádek, Drinka Š. – Voňka. Rozhodčí: Mlynář P. ŽK: 2:1. Diváků: 60.

TJ Sokol Malé Svatoňovice - SK Sparta Úpice B 7:2 (4:1). Branky: Tišler 3, Králíček Filip 2, Hrnčíř, Málek – Kafka, Romančák. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 0:1. Diváků: 120.

TJ Sokol Kunčice nad Labem - FK Mostek A 1:1 (0:1) penalty 3:2. Branky: Vejnar – Duchek. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 3:3. Diváků: 80.

TJ Spartak Pilníkov - FK Chvaleč 4:0 (2:0). Branky: Kratochvíl J. 2, Bartůněk, vlastní. Rozhodčí: Petrů. Bez karet. Diváků: 120.

FK Baník Radvanice v Č. - TJ Sokol Starý Rokytník 0:3 (0:1). Branky: Vráblík 2, Romančák. Rozhodčí: Kmitovská. Bez karet. Diváků: 50.

SK MFC Svoboda - TJ Jiskra Bohuslavice nad Úpou 1:3 (0:3). Branky: Matějka – Vilám, Mucudis D., Křížek O. Rozhodčí: Gottwald. ŽK: 2:2. Diváků: 95.

OS 4.třídy muži OFS Trutnov

TJ Jiskra Horní Maršov - TJ Jiskra Lampertice 7:2 (4:1). Branky: Haider 6, Dolejška – Karásek, Petrů. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 1:1. Diváků: 100.

TJ JISKRA KUKS - TJ Sokol Černý Důl 2:2 (1:1) penalty 2:3. Branky: Pišl, Coufal – Mikuláš, Pavlíček. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 4:5. ČK: 1:1 (Nymsa J. – Gančarčík). Diváků: 34.

VOLNO - VOLNÝ LOS - Borovnice/Mostek B

Bernartice/Žacléř B - TJ Prosečné 1:3 (1:2). Branky: Ondráško – Špička D., Lev, Prokeš. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 1:1. Diváků: 40.