Výsledky víkendových utkání 6.-7.října 2018 (vloženo: 4.10.2018 07:29)

Aktualizace NE 20:05hod.

OP muži OFS Trutnov

TJ Baník Rtyně v Pod. - TJ Jiskra Podhůří 8:1 (2:0). Prouza 2, Vasiljev 2, Kužel, Krátký, Hoffman, Zvara – Kunc. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 2:2. Diváků: 75.

V utkání soupeřů ze středu tabulky mělo ukázat především pomalu zlepšující se výkonnost domácích. Oba celky začaly aktivně, ale hosté byli přímočařejší a jejich rychlí a technicky vybavení středopolaři dělali domácím značné problémy. Nebezpečně zahrávané a zakončené standardní situace musel vyřešit gólman Středa a bylo jen otázkou, kdo první vstřelí úvodní branku. Té se dočkali rtyňští hráči, když míč po rohovém kopu poslal za brankovou čáru ve 29.min. hlavou Vasiljev. Hosté byli zaskočeni, začali chybovat a když v 37.min inkasovali do kabin druhou smolnou branku od Kužela tak to s nimi určitě otřáslo. Ihned v úvodu druhé půle zaskočil hostující obranu Prouza, když vsítil třetí branku. Bylo jasné, že je se soupeřem zle.  V 59.min. uklidil míč za tyč Krátký a v dobývání branky pokračovali i střídající domácí hráči. V 65.min. po narážečce s Prouzou a průniku do šestnáctky prostřelil brankaře Hoffman, v 70.min. po úplné "rozborce" hostující obrany přidal další gól Prouza. Poté dovolili domácí vstřelit čestnou branku v 78.min. hostům, ale vzápětí se důrazem prosadil v 80.min. domácí kapitán Vasiljev. A aby toho nebylo málo tak v 90.min. uzavřel skóre utkání střídající Zvara. Vítězství pro domácí zasloužené, i když v pohledu na průběh utkání pro hosty dost kruté.

FK Poříčí u Trutnova - Sokol Vítězná 0:0 penalty 8:7. Rozhodčí: Kučera. ŽK: 1:1. Diváků: 60.

Nehlášeno.

MFK Trutnov C - FC Mladé Buky 3:5 (2:2). Branky: Dřímal 2 (1x pen.), Jiránek – Hrubeš 2, Tamchyna, Ruml, Dvořák. Rozhodčí: Medlík. Bez karet. Diváků: 60.

Pěkné fotbalové počasí, bohužel neznamenalo, hezký fotbal ze strany domácích. Než se borci C týmu probrali a zaznamenali, že probíhá 10 minuta, již prohrávali 0:2. Po této ledové sprše se trochu probudili a zvolna začali přidávat pod kotel. Vyústěním byli dva góly Dřímala a vyrovnání na 2:2. Ke konci poločasu byli domácí lepší a třetí gól byl blízko. Jenže přišel druhý poločas a ten začali  hráči Trutnova opět jako první. Velká a bezdůvodná ležérnost ve hře a najednou opět prohrávají o dva góly. Druhá část hry byla ze strany domácích tragická a hosté byli všude dřív a snad jen díky zbrklosti nedali ještě více  gólů. Ke konci přidali hosté pátý gól  a závěrečnou korekci zařídil pěknou hlavičkou domácí Jiránek. Závěr je jasný, pokud hráči Céčka nebudou hrát, to co mají a půjdou se na hřiště jen proběhnout, aby si udělali žízeň na večer, na body můžou zapomenout.

TJ Baník Žacléř A - TJ Rudník 8:1 (5:1). Branky: Kovačík 3, Ondráško 2, Mádle, Fidranský, Těžký – Frýba. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:5. Diváků: 130.

Ve šlágru kola, souboji neporažených, se očekávala vyrovnaná bitva. Za krásného počasí, před slušnou diváckou kulisou však exceloval pouze domácí tým. V 10. minutě na milimetrový centr Hermana naskočil Fidranský - 1:0, o chvíli později učebnicovou kolmici Kotyka zužitkoval J. Těžký. A když po lajně všechny přesprintoval Pek a krásný centr na zadní tyč zakončil z voleje Kovačík, vypadalo to na školení z fotbalové abecedy. Rudník sice dokázal snížit, ale žacléřští ještě procvičili standartní situace, faul na Ondráška a penalta 4:1 a roh na hlavu Mádleho - 5:1. Do druhé půle utnul jakékoliv myšlenky na zvrat dvěma góly Ondráško a završeným hattrickem Kovačík. Baník prostřídal,  pokračoval v aktivní hře a mohl přidat i další branky. Rudník i přes narůstající skóre sympaticky kombinoval, na milosrdnou úpravu výsledku to však nestačilo a závěrečný hvizd hosty vysvobodil. Baník soupeře doslova rozdrtil a suverénním způsobem kraluje v soutěži.

SK Janské Lázně - TJ Lánov 2:1 (1:1). Branky: Stránský, Hradecký – Škoda. Rozhodčí: Buchta. Bez karet. Diváků: 80.

Do utkání vstoupili daleko aktivněji hosté. Svým pohybem a chutí dělali domácím, kteří v úvodu prvního poločasu byli ještě někde zahleděni do paprsků podzimního slunce, velké problémy. Hosté byli jednoznačně lepší, přesto spálili první gólovou šanci domácí, když Mihalík nedokázal tečovat míč do prázdné branky hostí. O chvilku později však hosté po, první střele Škody mezi tři tyče v utkání, otevřeli skóre, takže rčení nedáš dostaneš platilo stoprocentně. Domácí se vzpamatovali ke konci poločasu, kdy zamkli hosty na polovině, ale nedokázali převahu zúročit. Když už to vypadalo na odchod do šaten, v nastaveném čase dorazil míč po standardní situaci za záda brankáře hostů Stránský a ustavil remízový poločasový výsledek. Druhý poločas byl přesnou kopií prvního. Hosté opět třicet minut ovládali hřiště, vsítili dokonce gól, který ale nemohl být uznán pro ofsajdové postavení hráčů hostů. Před koncem zápasu jim gólman Sameš ukradl při jejich gólové šanci výhru. V samém závěru opět hosté přenechali aktivitu domácím a to se jim nevyplatilo. Pět minut před koncem utkání hosté při rozehrávce ztratili míč a Hradecký přesnou střelou na vzdálenější tyč rozhodl utkání. Hosté předvedli velmi kvalitní výkon, neodpovídající jejich postavení v tabulce.

FK Sokol Volanov - TJ Jiskra Libeč 2:2 (2:1) penalty 0:2. Branky: Havlík, Voňka – Štěpánek, Ullrych. Rozhodčí: Gereg. ŽK: 1:0. Diváků: 50.

Celkem vyrovnané utkání se šťastným koncem pro hosty. Domácí se v 6.min.ujali vedení po pěkné akci na jeden dotek. Hosté vyrovnali po trestném kopu. Domácí po pokutovém kopu zvýšili na 2:1 a poločas takto skončil. Druhý poločas byl vyrovnaný s šancemi na obě strany.  V 75.min.kopali hosté trestný kop a opět byli úspěšní a srovnali na 2:2. Utkání šlo do penalt a tam zazářil nestárnoucí brankář hostů Walda Nývlt, kdy kryl 2 pokutové kopy.

SK Spartak Hajnice - TJ Strážné 3:3 (1:1) penalty 4:3. Branky: Pilař 2, Hejný – Zárybnický 2, Grégr. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (Janda). Diváků: 50.

I přesto, že do Hajnice dorazil velice silný soupeř, chtěli domácí za každou cenu bodovat. Po slibném začátku jim naděje poklesla, když hosté přelobovali hajnického brankáře. Vyrovnání přišlo záhy, když se z penalty nemýlil Hejný. Druhý poločas byl o tvrdých soubojích, kdy za druhou žlutou kartu byl vyloučen hostující kapitán. Strážné i v oslabeném počtu dokázalo proměnit vyložené šance, na které vždy odpověděl domácí štírek Pilař. V penaltové loterii byli tentokrát šťastnější domácí.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

TJ Sokol Kunčice nad Labem - FC Libotov 3:1 (0:1). Branky: Jeřábek D., Boček, Vejnar – Vršecký. Rozhodčí: Pojezdný. ŽK: 2:0. Diváků: 40.

TJ Spartak Pilníkov - TJ Sokol Malé Svatoňovice 2:0 (1:0). Branky: Mencl, vlastní. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 3:1. Diváků: 50.

FK Baník Radvanice v Č. - FK Dolní Kalná B 1:0 (0:0). Branka: Koníř. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 2:0. Diváků: 40.

SK MFC Svoboda - SK Sparta Úpice B 1:8 (0:3). Branky: Kutík – Kafka 3, Pančík 2, Brutovský, Jadrný, Kaplan. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 1:1. Diváků: 60.

TJ Jiskra Bohuslavice nad Úpou - FK Mostek A 1:4 (1:2). Branky: Najman – Laschuk 2, Polák, Špidlen. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:1. ČK: 0:1 (Truhlář). Diváků: 100.

TJ Sokol Starý Rokytník - FK Chvaleč 4:1 (2:0). Branky: Handlíř 2, Vráblík, Bano – Šafařík. Rozhodčí: Gottwald. ŽK: 0:2. Diváků: 60.

OS 4.třídy muži OFS Trutnov

VOLNO - VOLNÝ LOS - TJ Jiskra Lampertice

TJ JISKRA KUKS - Bernartice/Žacléř B 3:1 (1:0). Branky: Pišl 2, Bitarovec – Těžký. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 2:3. Diváků: 40.

TJ Jiskra Horní Maršov - TJ Prosečné 2:2 (1:2) penalty 2:3. Branky: Duch, Marek – Špička. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 2:3. Diváků: 40.

TJ Sokol Černý Důl - Borovnice/Mostek B 4:1 (3:1). Branky: Teichman M., Pavlíček, Teichman J., Šourek – Borůvka. Rozhodčí: Janota. ŽK: 4:3. Diváků: 60.