Výsledky víkendových utkání 6.-7.4.2019 (vloženo: 4.4.2019 17:32)

Aktualizováno NE 18:50

OP muži OFS Trutnov

TJ Jiskra Podhůří - TJ Rudník 2:2 (1:2) penalty 2:1

Branky: Peterka, Najman – Jakoubek, Čáp. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 2:3 diváků 150.

V prvním poločase hosté plnili roli favorita a dostali se do zaslouženého vedení 2:0, poté ustoupili od aktivní hry a dostali tím domácí o zápasu. Ti nabídnutou šanci využili a snížili po předchozí tutovce po rohovém kopu na 1:2. Do druhého poločasu hosté nastoupili ve stejném stylu jako končili poločas  první a nechávali domácí více ohrožovat brankáře Stránského, což nakonec vyústilo v zasloužené vyrovnání 3 minuty před konce řádné hrací doby. Penaltovou loterii zvládli lépe domácí a věnovali tak výhru oslavenci Honzovi Hoškovi, který slavil 50-té narozeniny.

TJ Lánov - MFK Trutnov C 0:1 (0:1)

Branka: Kulda. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 2:5. Diváků: 120.

Na začátku utkání byly domácí aktivnější, ale v desáté minutě kopaly hoste přímý kop a pěknou střelou se ujaly vedení, na které domácí mohly odpovědět pokutovým kopem, který bohužel neproměnily. Zbytek zápasu byl z obou stran velice nervózní a více se bojovalo než hrál fotbal.

TJ Jiskra Libeč - Sokol Vítězná 1:1 (0:0) penalty 4:5

Branky: Mesiner – Hlavatý. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 2:1. Diváků: 50.

Na krásně připraveném hřišti se hrálo vcelku vyrovnané utkání, kdy domácí borci v prvním poločase neproměnili dvě vyložené šance, přičemž jednu z nich bravurně zneškodnil hostující gólman. Ve druhé půli se domácí ujali vedení brankou Tomáše Meisnera. Hosté dokázali vyrovnat střídajícím hráčem Hlavatým. V závěru utkání mohli Libečtí vstřelit rozhodující branku, ale Zdenda Maňuch se tutovky zalekl. V penaltovém rozstřelu se štěstí přiklonilo na stranu hostů.

TJ Strážné - TJ Baník Rtyně v Pod. 2:5 (1:2)

Branky: Janoch 2 – Lněnička 2, Černý, Múka, Prouza. Rozhodčí: Řáha. ŽK: 1:1. Diváků: 50.

První jarní zápas na domácí půdě chtělo evidentně Strážné rozhodnout hned v prvních minutách. Ale byli to hosté, kteří se v rozmezí 3 minut dvakrát trefili. Domácí ještě do poločasu snížili, ale v druhé půli kupili hrubky, které Baník trestal. Zaslouženě pak odvezl všechny body a vysoké vítězství.

SK Spartak Hajnice - FK Poříčí u Trutnova 3:3 (2:2) penalty 2:3

Branky: Šereš 3 – Horák, Chaloupka (pen.), Machalík. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 3:3. Diváků: 50.

Domácí se poprvé na jaře představili na vlastní půdě. Znovu to byl z obou stran velice bojovný výkon. První poločas zaskočil domácího brankáře pěkným lobem hostující Horák. Za Hajnici dokázal odpovědět Šereš a to hned dvěma povedenými brejky. Přesto se šlo do kabin za nerozhodného stavu, když rozhodčí nařídil penaltu proti domácím. Ve druhém poločase padlo na každé straně po jednom gólu, když za Hajnici dovršil hattrick Šereš. Penaltový souboj vyzněl lépe pro Poříčí a proto si odvezlo z Hajnice druhý bod.

FC Mladé Buky - FK Sokol Volanov 2:0 (2:0)

Branky: Csampai, Dvořák. Rozhodčí: Žák. ŽK: 1:3. Diváků: 50.

V utkání desátého týmu s pátým začali jednoznačně lépe domácí, kteří měli převahu po celý první poločas, při jediné větší šanci Volanova pálil vedle brány Šauer. Komplikace pro mladobucké přišla v 15.minutě, když museli pro zranění střídat Štěpánek a kapitán Hrubeš. Tlak domácích vyústil v branky Dvořáka a Csámpaie. Po poločasové přestávce začal Volanov aktivně, ale ani tak si dokázal vytvořit žádné větší příležitosti. Od 60. minuty převzali otěže utkání opět domácí a do konce utkání ještě stihli zahodit několik slibných příležitostí. Domácí obrana v čele s dnes bezchybným Englerem zvládla všechny hostující brejky vyřešit, a tak si 3 body připisují zaslouženě Mladé Buky.

SK Janské Lázně - TJ Baník Žacléř A odloženo

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

FC Libotov - FK Dolní Kalná B 2:2 (0:0) penalty 1:2

Branky: Šimek, Haase – Tauchman, Drinka Š. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 0:1. Diváků: 60.

SK Sparta Úpice B - TJ Sokol Malé Svatoňovice 5:1 (3:0)

Branky: Pančík 2, Kolman, Luštinec, Romančák L. – Tišler. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 1:1. Diváků: 120.

FK Mostek A - TJ Sokol Kunčice nad Labem 5:3 (3:0)

Branky: Fikejz D. 2 , Kuhn, Robek V., Hampl - Gazsi, Vondráček, Vejvoda. Rozhodčí: Smola. ŽK 3:3. Diváků 50.

FK Chvaleč - TJ Spartak Pilníkov 1:1 (1:0) penalty 1:2

Branky: Stránský – Kindler. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 0:3. Diváků: 50.

TJ Sokol Starý Rokytník - FK Baník Radvanice v Č. 1:0 (0:0)

Branka: Potoček. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 0:3. Diváků: 50.

TJ Jiskra Bohuslavice nad Úpou - SK MFC Svoboda 4:0 (2:0)

Branky: Jůzl, Zezula, Kubját, Eflér. Rozhodčí: Turek. ŽK: 1:1. Diváků: 80.

OS 4.třídy muži OFS Trutnov

TJ Sokol Černý Důl - TJ Jiskra Lampertice 3:0 (0:0)

Branky: Kozak, Pavlíček, Teichman M. Rozhodčí: Smola. ŽK: 2:2. Diváků: 60.

Borovnice/Mostek B - TJ Jiskra Horní Maršov 1:4 (0:1)

Branky: Čedík M. – Haider Daniel 3, Haider David. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 1:0. Diváků: 30.

TJ JISKRA KUKS - TJ Prosečné 0:2 (0:1)

Branky: Przybyla, Špička L. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 0:1. Diváků: 55.