Výsledky víkendových utkání 5.-6.10.2019 (vloženo: 5.10.2019 20:38)

Aktualizováno NE 18:10hod.

OP muži OFS Trutnov

TJ Baník Rtyně v Pod. - FK Poříčí u Trutnova 4:8 (2:1)

Branky: Prouza 2, Vasilijev, Luštinec – Machalík 3, Killar 2, Geisler (pen.), Rada, Potoček K. Rozhodčí: Fikejz. ŽK: 2:3. ČK: 1:1 (Čepelka – Geisler). Diváků: 25.

Jen hrstka diváků si našla cestu v nepříznivém počasí na utkání, které bylo od první minuty vyrovnané. Více na míči sice byli hosté, ale své příležitosti jim zmařil domácí gólman. Domácím se podařilo vstřelit po dvaceti minutách hry vedoucí branku po rohovém kopu a vzápětí přidali i druhou. To s hosty otřáslo a mohli inkasovat i další branky. Ale ve 34.min. dostali šanci z podivné a velice přísné posouzené penalty, kterou využili. V závěru první půle ještě sudí Fikejz vyloučil na každé straně po jednom hráči. Úvod druhé půle byl pro domácí příznivce, a především hráče, hororovým zážitkem. Naprosto nekoncentrovaní a chybující hráči umožnili soupeři vstřelit v rozmezí šesti minut tři branky a otočit skóre. Po hodině hry stačili ještě domácí snížit na rozdíl jedné branky a vykřesali naději. Ale následné individuální chyby rozhodly a pohřbily veškeré naděje na zvrat. Naprostá nezodpovědnost a nedůslednost při bránění hráčů soupeře způsobily zoufalý kolaps, který nakonec vyústil v odevzdanost, nedůstojnou a ostudnou porážku, jakou v domácím prostředí dlouho nikdo nepamatuje. Je nasnadě, aby si hráči konečně uvědomili, za koho hrají a jaký dres reprezentují. Chyby, které produkovali, se dnes vídají v žákovských kategoriích, a to ještě v hodně omezeném počtu.

TJ Jiskra Podhůří - Sokol Vítězná 1:2 (0:0)

Branky: Zíta – Krákora, Špůr. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 3:3. ČK: 1:1 (Pařez – Hlavatý). Diváků: 55.

V utkání nevalné úrovně si v první půlce vypracovala obě mužstva po dvou šancích ke vstřelení branky, ale žádnou nedokázali útočníci proměnit. Ve druhém půli se zdálo, že domácí hráči přece jen přebírají iniciativu, ale v době jejich tlaku vstřelili branku hosté (0:1). Vyrovnání přišlo zanedlouho po pěkné akci Smejkala, a zápas mířil k plichtovému konci. V 92 minutě však hartečtí obránci podcenili asi poslední akci hostů, a ti dokázali vstřelit vítězný gól. Hartečtí jsou tak dále se ziskem jednoho bodu nejohroženějším celkem sestupu z OP.

FC Mladé Buky - TJ Rudník 4:4 (1:2) penalty 9:8

Branky: Ruml 2, Tůma, Liška – Zeman 2, Kučeravý, Šanda. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 2:2. ČK: 1:1 (Kancok – Zeman). Diváků: 55.

Tradiční derby s Rudníkem mělo vše, co má atraktivní zápas mít. Hosté šli po několika minutách do vedení, domácí brzy srovnali, Rudník šel opět do vedení těsně před poločasem. V druhém poločase dokázali aktivnější Mladé Buky skóre otočit, Rudník dokázal vyrovnat až v 91. minutě. Penaltový rozstřel vyhráli domácí.

TJ Jiskra Libeč - TJ Tatran Hostinné odloženo na 28.10.2019 14.30hod.

FK Mostek - SK Janské Lázně 2:0 (2:0)

Branky: Laschuk, Robek V. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 0:1. Diváků: 50.

Když na ukazateli ve 12. minutě svítil stav 2:0, zdálo se být utkání rozhodnuto. Domácí byli aktivní, hosté zaskočení, ale ačkoliv byli domácí v prvním poločase lepším týmem, žádnou další šanci si nevypracovali a hosté utkání fotbalově vyrovnávali. Druhý poločas se v podání domácích proměnil v hororový výstup. Nebyli schopni si za 45 minut kloudně přihrát, vyložené situace v okolí soupeřovy branky kazili jak na běžícím pásu. Hosté byli kompaktnější, kombinačně zdatnější, leč domácí branku v podstatě vůbec neohrozili. Nepamatuji, že by náš brankář byl celý zápas bez práce. Proto je asi výsledek zasloužený.

FK Sokol Volanov - TJ Jiskra Kocbeře odloženo na 28.10.2019 14.30hod. (nedohodnou-li se kluby jinak na podzim 2019)

SK Spartak Hajnice - TJ Strážné 2:2 (0:1) penalty 5:6

Branky: Řehák 2 – Janoch, Adler. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 0:1. Diváků: 50.

Po dvouzápasovém venkovním tripu na trutnovské půdě, ze kterého hajničtí vyšli naprázdno, chtěli bodovat alespoň doma proti dobře organizovanému mužstvu ze Strážného. Tento cíl se jim pomalu rozplýval po gólech Janocha a Adlera. Budíček pro domácí přišel až v 85. minutě, kdy k obratu zavelel Řehák z přímého kopu. Poslední 5-ti minutovka patřila Spartaku, který znovu po gólu Řeháka vyrovnal na konečný stav 2:2. Nicméně z 2. bodu do tabulky se v penaltovém rozstřelu radovali zaslouženě hosté.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

TJ Sokol Kunčice n. Labem - VOLNO - VOLNÝ LOS

FK Chvaleč - TJ Sokol Malé Svatoňovice 2:1 (1:1)

Branky: Kott, Popelka – Mach. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 0:3. Diváků: 50.

Bernartice/Žacléř B - TJ Sokol Černý Důl 2:1 (2:0)

Branky: Těžký J., Hošek – Ducháč. Rozhodčí: Prinz. ŽK: 2:2. Diváků: 70.

SK MFC Svoboda - TJ Lánov 3:4 (1:2)

Branky: Hrušovský, Kobosil, Myška – Havránek 2, Škoda, Šafařík. Rozhodčí: Dorotík. ŽK: 0:3. Diváků: 70.

FC Libotov - TJ Jiskra Bohuslavice n. Úpou 4:0 (0:0)

Branky: Pitro J. 2, Vršecký, Kraus. Rozhodčí: Lebeda. Bez karet. Diváků: 50.

TJ Sokol Starý Rokytník - TJ Jiskra Lampertice 4:1 (1:0)

Branky: Handlíř 2, Vráblík, Bano – Vondrák. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 0:2. Diváků: 40.

TJ Spartak Pilníkov - TJ Jiskra Horní Maršov 0:1 (0:0)

Branka: Kopecký. Rozhodčí: Holas. ŽK: 1:0. Diváků: 40.

TJ JISKRA KUKS - FK Baník Radvanice v Č. 3:4 (2:3)

Branky: Zilvar, Coufal, Neubauer – vlastní, Holeček, Poskočil, Seňko. Rozhodčí: Chleborád. ŽK: 2:0. ČK: 1:0 (Staněk). Diváků: 20.

TJ Sokol Prosečné - FK Dolní Kalná B 4:2 (1:1)

Branky: Prokeš 2 (1x pen.), Špička L., Pešta – Drinka Tad., Ježek. Rozhodčí: Smola. ŽK: 3:3. Diváků: 30.