Výsledky víkendových utkání 4.-5.5.2019 (vloženo: 3.5.2019 20:16)

Aktualizace NE 19:15

OP muži OFS Trutnov

TJ Jiskra Podhůří - Sokol Vítězná 2:1 (2:0)

Branky: Holas, Kunc – Plch. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 0:3. Diváků: 50.

Domácí chtěli napravit výsledek z posledního utkání proti Lánovu a začali aktivně proti dobře hrajícímu soupeři z Vítězné. V prvním poločase využili dvě šance a ujali se vedení 2:0. Ve druhém poločase chtěli domácí své skóre navýšit, ale dobře hrající hosté jim to nedovolili. Po zbytečné ztrátě míče došlo ke snížení na 2:1, ale vyrovnání domácí nepřipustili a připsali si důležité 3 body do tabulky.

MFK Trutnov C - TJ Baník Rtyně v Pod. 1:4 (1:1)

Branky: Turek – Prouza, Černý, Čepelka, Zvara. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 0:2. Diváků: 30.

Trutnovští hráči nastoupili proti Rtyni s torzem týmu, avšak se snahou uhrát přijatelný výsledek. První poločas byl vyrovnaný herně i výsledkovē a domácí mohli pomýšlet na nějaký ten bodík, přestože ve hře bylo dost nepřesností. Ve druhém poločase trutnovským tradičně začaly docházet síly a hosté po pěkných akcích dávali góly. Domácí nějaké náznaky gólových příležitostí měli, ale bohužel, žádnou nedotáhli do gólového efektu. Nedá se říci, že by Rtyně domácí přejela, ale bez tréninku a odpovídající fyzické kondice se body načítají těžce.

TJ Rudník - FK Poříčí u Trutnova 3:2 (2:1)

Branky: Jakoubek 2, Čáp – Brus 2. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:2. Diváků: 50.

Dnešní duel proti sobě svedl dva celky z popředí tabulky. Domácí tým vstupoval do utkání s tím, že chce odčinit středeční ostudu, kterou předvedl na půdě Libče a bylo to vidět hlavně v úvodních minutách. Hned v první minutě po krásné kombinační akci otevřel skóre zatím na jaře spící střelec Jakoubek a nezůstalo jen u toho, ve 12. minutě se prosadil podruhé, když jeho tečovaná střela skončila v síti. Poté se hra vyrovnala a hosté v 19. minutě snížili trochu šťastně Brusem na 2:1. Hrálo se bojovné utkání s řadou pěkných akcí, ale i chyb. Po změně stran získal míč Čáp a tvrdou střelou prostřelil hostujícího Smolu. Jestli hosté dosáhli první branky šťastně, tak nevím, jak bych nazval jejich druhou branku. Po zmatcích v šestnáctce již měl balón gólman Stránský v ruce, ale domácí obránce Hloušek mu ho nepochopitelně vykopl z ruky a Brus skóroval podruhé. Minuty ubíhaly a šance se hromadily na obou stranách, ovšem již bez využití a tak domácí nakonec mohou slavit výhru 3:2.

FC Mladé Buky - TJ Lánov 3:2 (1:1)

Branky: Ruml 2, Kancok – Havránek, Horák. Rozhodčí: Hampl. ŽK: 2:2. Diváků: 40.

Do Mladých Buků přijel poslední Lánov, který měl hned v úvodu dvě velké šance jednu však hosté poslali mimo bránu a druhou zlikvidoval domácí Engler. Poté se hra vyrovnala a hosté začali spoléhat spíše na protiútoky. Z jednoho takového se dokázal prosadit po centru hostující Havránek. Následně převzali iniciativu domácí, kteří však nedokázali překonat hostujícího Tučka. Ujal se až Rumlův centr, který si hosté srazili do brány. V druhém poločase začali mladobučtí zahazovat šance jak na běžícím páse, některé zlikvidoval Tuček, některé skočili vedle. Ujal se až Rumlův nájezd, který chytře hostujícího brankáře přehodil. Mladobučtí si mysleli, že se již nic nemůže stát, jenže opak byl pravdou, přímo z rohu dokázal skórovat Horák. Následovala další série nevyužitých příležitostí. Když už se oba týmy připravovali na dělbu bodů, dokázal utkání překlopit na domácí stranu po Rumlově centru Honza Švorc. Následně rozhodčí Hampl utkání ukončil. I když rozhodli domácí o svém vítězství až v samém, lze považovat jejich po vítězství za naprosto zasloužené.

TJ Jiskra Libeč - TJ Baník Žacléř A 0:2 (0:2)

Branky: Brožek 2. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 0:1. Diváků: 150.

Za chladného počasí se hrálo utkání před pěknou návštěvou v režii hostí, kteří svůj tlak zúročili dvěma góly v první půli. Ve druhé půli se dostali do dvou vyložených šancí i domácí, ale výsledek se neměnil a tak tři body putují do Žacléře.

TJ Strážné - SK Janské Lázně 4:3 (3:1)

Branky: Hampl 2, Kouřil, Sokol – Stránský, Ledecký, Štercka. Rozhodčí: Petrů. Bez karet. Diváků: 40.

Když domácí vedli v 18.minutě 3-0, zdálo se, že Jánky si odvezou opožděnou nadílku. Ale Strážné začalo jen zahazovat další šance a dokonce těsně před poločasem Stránský snížil na3-1. To hosty povzbudilo a druhá půle patřila jim. A když se domácím postupně zranili 4 hráči jen s vypětím všech sil ubránili všechny body.

SK Spartak Hajnice - FK Sokol Volanov 2:2 (1:1) penalzy 2:3

Branky: Mencl, Řehák – Miklušák, Voňka. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 0:1. Diváků: 80.

Chladné víkendové počasí připomínalo spíše podzimní část soutěže. I přes mírný tlak hostů vstoupili do zápasu lépe domácí a to pěkným průnikem Mencla. Volanov vyrovnal v poslední minutě prvního poločasu, když přímý kop zapadl nikým netečován na zadní tyč. Do druhé půle vstoupili naopak lépe hosté. Miklušák si naběhl na zadní tyč a pohodlně hlavou zakončil. Spartak nesložil zbraně a vyrovnal skóre ze standardní situace. Penaltová loterie Hajnici není souzena a tak hosté uloupili druhý bod.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

FC Libotov - TJ Sokol Kunčice nad Labem 0:2 (0:1)

Branky: Vejnar, Kracík. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 2:1. Diváků: 55.

TJ Sokol Malé Svatoňovice - TJ Spartak Pilníkov 2:5 (2:3)

Branky: Králíček, Tyrner – Vedmoch, vlastní, Turek, Starý, Andrle. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 0:1. Diváků: 60.

FK Dolní Kalná B - FK Baník Radvanice v Č. 3:3 (1:1) penalty 1:0

Branky: Bélik, Bartoš, Drinka – Koníř 2, Poskočil. Rozhodčí: Říha (OFS Jičín). ŽK: 1:3. Diváků: 60.

SK Sparta Úpice B - SK MFC Svoboda 0:4 (0:3)

Branky: Karlík 2, Beneš 2. Rozhodčí: Turek. Bez karet. Diváků: 60.

FK Mostek A - TJ Jiskra Bohuslavice nad Úpou 3:0 (1:0)

Branky: Robek 2 (1x pen.), Hampl. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 2:2. Diváků: 50.

FK Chvaleč - TJ Sokol Starý Rokytník 2:1 (1:1)

Branky: Juriga ml. 2 – Handlíř. Rozhodčí: Pojezdný. ŽK: 1:1. Diváků: 40.

OS 4.třídy muži OFS Trutnov

TJ JISKRA KUKS - TJ Jiskra Lampertice 7:1 (1:0)

Branky: Felgr 3, Roman, Coufal, Gorol, Pišl – Hradecký. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 0:2. Diváků: 20.

VOLNO - VOLNÝ LOS - TJ Jiskra Horní Maršov

Bernartice/Žacléř B - TJ Sokol Černý Důl 2:1 (2:1)

Branky: Těžký, Špetla – Macho. Rozhodčí: laik. Bez karet. Diváků: 30.

Borovnice/Mostek B - TJ Prosečné 2:4 (1:2)

Branky: Fikejz D., Špatný – Špička L. 2, Novotný, Ferenci. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 0:1. Diváků: 40.