Výsledky víkendových utkání 3.-4.listopadu 2018 (vloženo: 1.11.2018 18:53)

Aktualizováno NE 19:05hod.

OP muži OFS Trutnov

TJ Jiskra Podhůří - FC Mladé Buky 0:0 penalty 2:3. Rozhodčí: Skřivánek (OFS Jičín). ŽK: 1:2. Diváků: 50.

V Hartě se vzhledem k postavení obou mužstev v tabulce nehrál vůbec špatný fotbal. V první půlce byli lepší domácí fotbalisté, ale z několika šancí, které si vytvořili, nedokázali vstřelit branku. V druhé polovině utkání si hosté zlepšenou hrou vynutili převahu, ale taktéž nedokázali překonat výborného brankaře Kulhánka. V závěrečném vzepětí domácího týmu a několika možností ke vstřelení rozhodující branky však nedošlo, a tak došlo na pokutové kopy. V nich zaváhal ve třetí serii Hartecký Dolenský a Mladé Buky si tak odvezl bonusový bod. Remíza však byla spravedlivým vyjádřením výsledkem dění na hřišti, k čemuž přispěla bezvadným výkonem i trojice rozhodčích z OFS Jičín.

TJ Baník Žacléř A - FK Poříčí u Trutnova 4:0 (1:0). Branky: Brožek L., Šimočko, Pek, Vít L. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 2:3. Diváků: 110.

Baník byl v posledním utkání podzimní sezóny nedočkavý. Pokud by vyhrál, mohl uzavřít podzim s fantastickou bilancí třinácti výher, bez jakékoliv ztráty. Již ve 13. minutě se štěstím dostal míč do sítě Brožek, ale na další góly se čekalo. Poříčské obraně zatápěl především rychlonohý Pek. Finální přihrávka se ale nedařila. Poříčí poctivě bránilo a soustředilo se hlavně na to, aby neodjelo s debaklem. Po změně stran se naplno projevila fyzická převaha domácích. Utkání zlomila hlavička Šimočka, který přeskočil gólmana Horáka. Poté přidal gól neúnavný dříč Marek Pek a v závěru korunoval výhru Vít. Baník to dokázal a celý podzim projel s úctyhodnou suverenitou.

SK Janské Lázně - TJ Baník Rtyně v Pod. 3:1 (2:0). Branky: Mihalík, Pavliš, Křižan – Prouza. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 2:2. Diváků: 35.

Zápas sousedů v tabulce přinesl fotbal s oboustranným nasazením. Na držení míče vyhráli jednoznačně hosté i když ve druhém poločasu se poměr víceméně vyrovnal. V prvním poločase hosté předvedli aktivní hru, ale nedostávali do vyložených příležitostí, protože domácí obrana opět hrála dobře. Hosté však nedokázali ve finální fázi ohrozit branku. Domácím zato vyšli dva brejky, kdy nejdříve Filip Pavliš vymyslel a vybojoval míč a poslal ho před branku hostí, kde dobře postavený Mihalík poslal míč bez problémů do sítě. V samém závěru poločasu pak nejaktivnější bojovník v domácím dresu Pavliš zakončil akci po přečíslení soupeře. V úvodu druhého poločasu zvýšil po akci domácích do otevřené obrany střelou Křižan. Hosté nesložili zbraně celý druhý poločas tlačili, ale jejich účinnost v zakončení byla, mírně řečeno, neefektivní. Čestný úspěch zaznamenali hosté z pokutového kopu v 66´ Prouzou. Závěr byl z obou stran hektický se šancemi na obou stranách, ale skóre se již nezměnilo.

FK Sokol Volanov - Sokol Vítězná 1:1 (1:1) penalty 0:1. Branky: Havlík – Andrle. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 3:3. Diváků: 45.

Celkem vyrovnaný zápas skončil nerozhodně. Domácí se v prvním poločase ujali vedení, když Havlík proměnil svou šanci. Hostům se podařilo ještě do poločasu vyrovnat. Ve druhém poločase domácí tlačili ale hosté hrozili z rychlých brejků, ale branka nepadla.Tak se šlo do penalt. Bohužel domácí střelci vyhořeli. A tak si bod navíc odvezli hráči hostujícího celku.

SK Spartak Hajnice - MFK Trutnov C 2:1 (1:1). Branky: Chromý, Mencl – Dřímal. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 3:1. Diváků: 50.

Domácí konečně prolomili smůlu v zakončení a před zraky několika věrných fanoušků zvítězili nejtěsnějším rozdílem. Trutnov otevřel skóre hned z první vážnější akce. Spartak i přes několik zahozených slibných šancí dokázal do poločasu vyrovnat. V druhé půli si šli domácí jednoznačně pro tři body. Štěstí se na ně usmálo v 71. minutě, když balón doslova dotlačili do soupeřovy brány. Po nepříliš vydařené podzimní části malá vzpruha do jarních bojů o záchranu.

TJ Strážné - TJ Rudník 2:3 (1:1). Branky: Zárybnický, Adler – Havránek, Jakoubek, Frýba. Rozhodčí: Mlynář. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (Čurda). Diváků: 30.

V utkání o druhou příčku se zdálo, že si domácí příležitost získat tři body nenechají ujít. Byli lepším mužstvem, ale první branka padla do jejich sítě, když několik šancí nevyužili. Strážné vyrovnalo a zápas dobré úrovně rozhodli hosté až v druhém poločase z rychlých protiútoků. Po vyloučení domácího stopera Čurdy pak přesilovku Rudník nevyužil  a domácí jen snižovali těsně před koncem na 2:3.

TJ Jiskra Libeč - TJ Lánov 2:2 (1:1) penalty 8:7. Branky: Linhart J., Mišovič – Škoda, Šafařík. Rozhodčí: Kučera (OFS Jičín). ŽK: 1:3. Diváků: 25.

Do utkání domácí nastoupili a hned si vytvořili několik tutovek,ale proměnili pouze jedinou.Hosté využili zaváhání domácích a srovnali.Druhá půlka utkání byla též v režii domácích,ale Ti opět zahazovali jednu šanci za druhou.V zápase nastřelili 3 břevna.Utkání nakonec skončilo remízou a v penaltovém rozstřelu zůstaly dva body v Libči.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

FK Baník Radvanice v Č. - FC Libotov 2:7 (1:4). Branky: Seňko, Císařovský – Tomášek 3, Vršecký 2, Pitro, Klazar. Rozhodčí: Gottwald. ŽK: 1:0. Diváků: 80.

TJ Spartak Pilníkov - SK MFC Svoboda 2:2 (0:0) penalty 2:3. Branky: Kratochvíl L. 2 – Kobosil, Prouza. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 1:1. Diváků: 20.

TJ Sokol Kunčice nad Labem - TJ Jiskra Bohuslavice nad Úpou 4:1 (1:1). Branky: Růžička 2, Krejčík, Kracík M. – Mucudis D. Rozhodčí: Říha (OFS Jičín). ŽK: 4:1. ČK: 1:0 (Vejnar). Diváků: 40.

TJ Sokol Malé Svatoňovice - TJ Sokol Starý Rokytník 6:1 (1:0). Branky: Králíček F. 2, Holas, Králíček J., Řezníček, Šrejber – Pavlišta. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:1. Diváků: 60.

FK Dolní Kalná B - FK Chvaleč 1:3 (1:2). Branky: Lukeš – Stránský 2, Popelka. Rozhodčí: Uiberlay. ŽK: 1:5. Diváků: 60.

SK Sparta Úpice B - FK Mostek A 2:1 (0:1). Branky: Lacko, Romančák L. – Robek. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 3:1. Diváků: 60.

OS 4.třídy muži OFS Trutnov

TJ Prosečné - TJ Jiskra Lampertice 1:4 (0:3). Branky: Chuťka – Petrů 2, Drábek 2. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (Lokvenc). Diváků: 40.

Bernartice/Žacléř B - Borovnice/Mostek B 12:2 (4:1). Branky: Vít 3, Cvik 2, Těžký J. 2, Těžký M., Ondráško, Gajdoš, Hošek R., Hošek T. – Borůvka 2. Rozhodčí: Petr. ŽK: 1:2. Diváků: 30.

VOLNO - VOLNÝ LOS - TJ Sokol Černý Důl

TJ JISKRA KUKS - TJ Jiskra Horní Maršov 4:5 (2:2). Branky: Coufal, Nymsa J., Hušek, Pišl – Haider 3, Kopecký 2. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 4:2. Diváků: 30.