Výsledky víkendových utkání 28.-30.září 2018 (vloženo: 27.9.2018 13:15)

Aktualizováno NE 20:45

OP muži OFS Trutnov

TJ Jiskra Podhůří - SK Spartak Hajnice 0:0 penalty 3:2 nehlášeno. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 2:5. Diváků: 50.

V utkání dvou týmů ze spodní poloviny tabulky vyzněl první poločas jednoznačně ve prospěch domácí Jiskry. Herní převahu však nedokázali proměnit ve vedení i poměrem branek! Poločas 0:0. Ve druhé půlce se scénář z první části utkání v podstatě opakoval,a tak o výsledku utkání po 90 minutách rozhodly pokutové kopy, v nichž byli úspěšnější domácí, a připsali si velmi důležité dva body do tabulky OP.

TJ Strážné - FK Sokol Volanov 4:0 (2:0). Branky: Hampl 2, Hron, Zárybnický. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 1:0. Diváků: 60.

Od prvních okamžiků, to byli domácí, kteří jasně ovládali hru a odevzdaní hosté čekali, kdy udeří. Ještě první tři,čtyři šance Strážné neproměnilo, ale po půlhodině hry konečně Hron proměnil a vzápětí Zárybnický zvýšil na 2:0. I ve druhé půli jasně dominovali domácí a konečný výsledek je jistě pro Volanov milosrdný.

TJ Jiskra Libeč - SK Janské Lázně 1:1 (0:0) penalty 2:3. Branky: Maňuch – Stránský. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 1:1. Diváků: 50.

Domácí borci nebyli schopni po celé utkání nic vymyslet proti hostům, kteří přijeli na libečský pažit pouze bránit a uhrát co nejlepší výsledek. Ve druhé půli se sice Libečtí ujali vedení, ale hosté odpověděli také brankou. Nakonec to byli oni, kteří si po penaltovém rozstřelu odvážejí 2 body.

TJ Lánov - TJ Baník Žacléř A 3:7 (2:4). Branky: Foubík 3 – Ondráško 2, Těžký J. 2, Těžký M., Kotyk, Volhejn (pen.). Rozhodčí: Petrů. ŽK: 4:0. Nehlášeno

TJ Rudník - FC Mladé Buky 3:2 (0:0). Branky: Frýba, Havránek, Jakoubek – Ruml, Dvořák. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 4:3. Diváků: 70.

Další kolo okresního přeboru nabídlo derby dvou sousedů a loňských účastníků 1.B třídy. Jak se již stává zvykem, domácím divákům se vyplatí chodit až na druhý poločas. Za prvé se již nevybírá vstupné a za druhé se teprve začíná na hřišti něco dít. První poločas stačí zhodnotit pouze výsledkem 0:0. Po změně stran se Rudník jako obvykle ujal vedení velmi brzy, když v 54. minutě Frýba krásně zpracoval pas Zemana a druhým dotykem zasunul podél vyběhnuvšího brankáře hostí. Vedení Avonu dlouho nevydrželo, když srovnal o 6 minut později rychlík Ruml. Dál se hrál celkem vyrovnaný fotbal. Oba týmy hrozily z průniků ze stran. V 61.minutě z jednoho z nich zavěsil hlavou Havránek. O chvíli později se po nedůslednosti domácí zálohy dostal do zakončení hostující matador Dvořák a utěšenou střelou do šibenice srovnal na 2:2. Vše spělo k remíze, jenže to by Rudník nesměl mít v týmu snajpera Jakoubka, který si tentokrát našel v malém vápně centr Baloga a potěšil pěknou diváckou kulisu, která na dnešní utkání dorazila.

MFK Trutnov C - FK Poříčí u Trutnova 2:0 (1:0). Branky: Chvalina, Kuhn. Rozhodčí: Gottwald. ŽK: 2:0. Diváků: 70.

V netradičním pátečním termínu nastoupili domácí proti týmu, s kterým měli v poslední době velmi špatnou bilanci. Do začátku utkání však vstoupili soustředěně a nenechávali hostům moc prostoru pro kombinaci. Vyústěním byla branka Chvaliny, který technickou střelou z hranice vápna překonal hostujícího brankáře. Zhruba od poloviny poločasu převzali otěže hosté, kteří se krátkými přihrávkami, ale i samostatnými akcemi dostávali do nebezpečné blízkosti domácího brankáře. Naštěstí pro Trutnov jim chybělo zakončení nebo to pochytal domácí brankář. Nutno podotknout, že více šancí mělo v prvním poločase mužstvo hostí. Do druhé části šli domácí s tím, že musí zachytit úvodní nápor hostů a spoléhat na rychlé protiútoky. To se podařilo i přes velmi přísnou penaltu, kterou však domácí Tichý zlikvidoval a ještě více tím nakopnul spoluhráče do další části zápasu. Hosté stále více otevírali hru a domácí proto měli několik vyložených šancí na rozhodnutí zápasu z brejků. Nakonec přišla pojistka až v závěru, kdy domácí obránce Kuhn si naběhl na přihrávku potáhl balón a křižnou střelou překonal hostujícího brankáře. Dnes to byly perně vybojované body, ale za velké nasazení a bojovnost zasloužené.

Sokol Vítězná - TJ Baník Rtyně v Pod. 3:1 (0:1). Branky: Andrle, Vladeka, Vrbata D. – Vasilijev. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:5. Diváků: 42.

Celý zápas se hrál vcelku ve vysokém tempu. V prvním poločase domácí sice vyhráli na šance, ale i přesto že kopali pokutový kop, který brankář hostů nejdříve chytil, ale rozhodčí ho nechal opakovat tak i na druhý pokus ho domácí neproměnili, když trefili jen břevno a tak hosté domácí ve 45 min potrestali a šli do kabin s jednobrankovým vedením. Ve druhém poločase se domácí snažili o vyrovnání, ale dobře hrající zadní řady hostů s vynikajícím gólmanem se jim nedařilo dlouho překonat. Až v  80 min vyrovnali a dvě minuty před koncem se krásně trefil dnešní oslavenec Vladeka a poslal domácí do vedení 2:1. V nastaveném čase poté přidali ještě jeden a zápas nakonec skončil výhrou domácích 3:1.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

FC Libotov - TJ Sokol Starý Rokytník 0:2 (0:0). Branky: Vráblík, vlastní. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 5:4. Diváků: 50.

FK Chvaleč - TJ Jiskra Bohuslavice nad Úpou 1:1 (0:0) penalty 3:2. Branky: Skuřenský – Křížek P. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 1:1. Diváků: 50.

FK Mostek A - SK MFC Svoboda 3:1 (2:0). Branky: Polák 2 (1x pen.), Hampl – Prouza (pen.). Rozhodčí: Petrů. ŽK: 0:2. Diváků: 50.

SK Sparta Úpice B - FK Baník Radvanice v Č. 6:0 (4:0). Branky: Kábele 3, Pančík, Luštinec, Jadrný. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 2:1. Diváků: 50.

FK Dolní Kalná B - TJ Spartak Pilníkov 1:1 (0:0) penalty 3:1. Branky: Drinka Š. – Bartůněk. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 1:2. Diváků: 70.

TJ Sokol Malé Svatoňovice - TJ Sokol Kunčice nad Labem 4:1 (3:0). Branky: Tišler 2, Holas, Mlynář – Krejčík. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 1:2. Diváků: 70.

OS 4.třídy muži OFS Trutnov

TJ Jiskra Lampertice - TJ JISKRA KUKS 4:4 (3:2) penalty 4:5. Branky: Mačo 3, Bálint – Coufal 2, Pišl, Eliáš. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 2:1. Diváků: 50.

TJ Jiskra Horní Maršov - VOLNO - VOLNÝ LOS

TJ Sokol Černý Důl - Bernartice/Žacléř B 2:0 (0:0). Branky: Sýkora, Pavlíček. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 0:4. ČK: 1:0 (Marek). Diváků: 40.

Borovnice/Mostek B - TJ Prosečné 1:9 (0:3). Branky: Čajka – Lev 5, Špička L. 3, Špička D. Rozhodčí: Mrkvička. ŽK: 1:0. ČK: 1:0 (Vacík). Diváků: 40.

TJ Jiskra Lampertice - Borovnice/Mostek B 6:4 (2:2). Branky: Mačo 2, Poláček D., Šrajn, Jančuk, Kadlec – vlastní, Špatný, Přiklopil, Piwko. Rozhodčí: Mlynář P. ŽK: 3:1. Diváků: 30.

TJ Prosečné - TJ Sokol Černý Důl 5:0 (1:0). Branky: Špička D. 2, Špička L., Hek T., Lev. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 4:1. Diváků: 60.

Bernartice/Žacléř B - TJ Jiskra Horní Maršov 1:3 (0:3). Branky: Franze P. – Dolejška, Haider, Kopecký. Rozhodčí: Prinz. ŽK: 0:5. Diváků: 30.