Výsledky víkendových utkání 28.-29.9.2019 (vloženo: 26.9.2019 08:21)

Aktuálně PO 6:50hod.

OP muži OFS Trutnov

FK Poříčí u Trutnova - SK Spartak Hajnice 3:0 (0:0)

Branky: Geisler (pen.), Jandera, Killar. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 4:2. Diváků: 80.

V prvním poločase mohli oba týmy vstřelit gól. Prvních 25 minut patřilo domácím, vytvořili si slibné šance, ale neproměnili ani jednu. Zbytek poločasu patřil naopak hostům, kteří z brejků několikrát ohrozili domácí bránu. O osudu zápasu se rozhodlo mezi 53.-55. minutou. Nejprve potrestal penaltový faul na Radu Geisler a poté Jandera chytře tečoval před hostujícím brankářem centr Killara. Po zbytek zápasu se hra přelévala mezi bránami se šancemi na obou stranách. Konečné skóre na 3:0, po hezké kombinaci domácích,  stanovil Killar. Zasloužené vítězství domácích.

TJ Strážné - FK Sokol Volanov 1:1 (0:0) penalty 1:2

Branky: Exnar – Havlík. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 2:3. Diváků: 55.

Po vyrovnaném prvním poločase, kdy hosté byli častěji u míče, ale šance si vytvářeli domácí, se za nerozhodného stavu 0-0 šlo do kabin. Krátce po přestávce vyrobili domácí hrubku na půli a z protiútoku šel Volanov do vedení. Až 3 minuty před koncem z nepřehledné situace Exnar vyrovnal a šlo se na penalty. V nich hosté byli úspěšnější.

TJ Jiskra Kocbeře  - FK Mostek 2:2 (1:1) penalty 4:3

Branky: Brutovský, Kilevník – Lashchuk, Bogáň. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 2:2. Diváků: 101.

Přes neustálý tlak se nám nepodařilo vstřelit více jak dvě branky a soupeř dokázal z minima vytěžit maximum, což vedlo ke zbytečné ztrátě bodů.

SK Janské Lázně - TJ Jiskra Libeč 3:2 (2:2)

Branky: Regina st., Janíček (pen.), Hradecký – Hořčička (pen.), Ulrich. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 4:0. Diváků: 70.

Utkání přineslo vyrovnané výkony z obou stran. Hosté se předvedli v úvodu prvního poločasu dobrou kombinační hrou. Měli několik šancí, ale nedokázali žádnou proměnit. Domácí tým měl jako tradičně pomalejší rozjezd a nechal hřiště velice agilním hostům. Jejich výpady po křídlech byly velice nebezpečné. Zaslouženě se tedy ujali vedení po střele z vápna, na kterou si naběhl Hořčička. Domácí vyrovnali z přímého kopu po hlavičce Reginy st. V polovině poločasu byl k vidění pokutový kop domácích, který Janíček proměnil. Stejné situace se dočkali i hosté o pár minut později a také oni byli úspěšní, nemýlil se Ulrich. Poločasový výsledek odpovídal dění na hřišti. Druhý poločas byl z obou stran velice bojovný a naprosto vyrovnaný. Vítězná situace, jak se nakonec ukázalo byla kombinace v 58´ po ose Maňuch - Hradecký, když posledně jmenovaný z blízka umístil míč do branky. Bojovalo potom až do konce. několikrát vytáhl jasnou šanci na brankové čáře nadvakrát Bernasinskí, jednou se zaskvěl Tomáš Regina ml. když se na poslední chvíli vrátil a vykopl útočníkovi míč v tutové šanci. Konečný hvizd uzavřel pro diváky určitě pohledné utkání a novému trenérovi domácích, Honzovi Sapárovi a celému domácímu týmu přinesl tři důležité body.

TJ Tatran Hostinné - FC Mladé Buky 3:1 (0:0)

Branky: Purkert, Šmucer, Jakoubek – Sucháň. Rozhodčí: Nývlt L. ŽK: 0:2. Diváků: 80.

Velmi kvalitní utkání v sobotní odpoledne mohlo shlédnout 80 diváků na hřišti v Hostinném. Do Hostinného přijel fotbalově vyrovnaný soupeř z Mladých Buků vedený legendárním gólmanem Jaroslavem Dvořákem. V zápase se domácí do poločasu ujali vedení o dvě branky díky lepší produktivitě. Druhý poločas sice hosté snížili a snažili se o vyrovnání, ale v závěru opět inkasovali a domácí zaslouženě vyhráli.

TJ Rudník - TJ Jiskra Podhůří 5:1 (0:0)

Branky: Zeman 2, Čáp D. 2, Balog – Přívratský. Rozhodčí: Fikejz. ŽK: 2:2. Diváků: 77.

Domácí nastoupili do utkání aktivně, ale z mnoha vložených šancí se jim nepodařilo skórovat. Hosté poté hru vyrovnali a zbytek prvního poločasu se nesl v bojovném duchu a skončil bez branek. Druhá půle začala opět tlakem domácího týmu, který začal své šance proměňovat. Pochvalu zaslouží rozhodčí Fikejz za kvalitně odřízené utkání.

Sokol Vítězná - TJ Baník Rtyně v Pod. 2:3 (2:2)

Branky: Černota, Vrbata R. – Prouza 3. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 1:1. Diváků: 48.

Ve vyrovnaném zápase hosté vytěžili z minima maximum a domácí krize pokračuje. I když se domácím podařilo zareagovat na úvodní gól hostů dvěma brankami, tak v poslední minutě darovali hostům vyrovnaní. V druhé polovině se domácí snažili opět strhnout vedení na svou stranu, ale v koncovce byli jaloví a tak hosté trestali a z trestného kopu šli do vedení, které udrželi až do konce.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

VOLNO - VOLNÝ LOS - TJ Sokol Prosečné

FK Dolní Kalná B - TJ JISKRA KUKS 4:1(2:1)

Branky: Bartoš 2(obě pen.), Kohout, Drinka Tad. – Roman. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 1:3. ČK: 0:2 (Pišl, Jarůšek). Diváků: 83.

FK Baník Radvanice v Č. - TJ Spartak Pilníkov 1:1 (1:0) penalty 1:2

Branky: Horký – Nohejl. Rozhodčí: Pracný J. ŽK: 1:3. Diváků: 30.

TJ Jiskra Horní Maršov - TJ Sokol Starý Rokytník 3:2 (2:1)

Branky: Haider 2, Dolejška – Havrda, Vráblík. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 3:1. Diváků: 60.

TJ Jiskra Lampertice - FC Libotov 1:5 (1:3)

Branky: Drábek – Vršecký 2, Pitro J., Pitro O., Hospodka. Rozhodčí: Holas. ŽK: 1:1. Diváků: 35.

TJ Jiskra Bohuslavice n. Úpou - SK MFC Svoboda 0:5 (0:2)

Branky: Prouza 3, Karlík, Brejcha. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 2:3. Diváků: 80.

TJ Lánov - Bernartice/Žacléř B 4:1 (1:1)

Branky: Havránek 2, Škoda, Šmíd – Cvik. Rozhodčí: Chleborád. ŽK: 3:2. Diváků: 40.

TJ Sokol Černý Důl - FK Chvaleč 2:3 (0:1)

Branky: Sýkora, Vídeňský – Kott 2, Stránský. Rozhodčí: Kafka. Bez karet. Diváků: 50.

TJ Sokol Malé Svatoňovice - TJ Sokol Kunčice n. Labem 7:2 (3:0)

Branky: Tyrner 3, Dekkere 2, Cabalka, Rudolf - Vejvoda, Jeřábek, Rozhodčí: Tichovský. ŽK: 1:0. Diváci: 40.