Výsledky víkendových utkání 26.-27.10.2019 (vloženo: 25.10.2019 15:49)

Aktulizováno NE 18:30hod.

OP muži OFS Trutnov

FK Poříčí u Trutnova - TJ Jiskra Kocbeře 1:4 (0:2)

Branky: Rada – Šmíd, Matějka, Brutovský, Nožka. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (Novák). Diváků: 60.

Do Poříčí přijel první tým tabulky a v prvním poločase to bylo vidět. Už ve třetí minutě otevřel skóre dorážkou zblízka Šmíd. Hosté ovládli první poločas, výborně kombinovali a vypracovali si mnoho šancí. Gólem skončila však pouze jen střela Matějky z vápna. Domácí byli prakticky bezzubí i když i oni skórovat mohli. Ve druhém poločase se domácí probudili a zatlačili hosty do vápna. V tomto úsilí je podpořil kontaktní gól Rady, to byla pro ně živá voda. Bohužel, ale domácí nedokázali ze svého tlaku více vytěžit i přestože Kocbeřští dohrávali v deseti. Naopak dvakrát inkasovali z brejků do otevřené obrany. A tak si hosté odvezli všechny body.

SK Janské Lázně - TJ Strážné 1:7 (0:4)

Branky: Regina ml. – Kouřil 2, Srnský 2, Mikina, Plecháč, Janda. Rozhodčí: Fikejz. ŽK: 1:0. Diváků: 45.

Výsledek hovoří za vše. Hosté i přes své pohodové tempo dokázali za 12 min vést dva nula po chybách z řádu fatálních. Domácí tým přišel hned ve druhé minutě o zraněného hráče, který musel zamířit do nemocnice. Z protiútoku hned inkasoval vedoucí gól a krátce na to po zahrání malé domů opět inkasoval z přímého kopu. Pak se již hrál fotbal podle not hostů a domácí tým jen přihlížel navyšování skóre. Na straně domácích sice šance také byly, ale efektivita domácích střelců byla mizivá. Ve druhém poločase se již fotbal z domácích kopaček vytratil úplně, a tak úměrně tomu rostlo i skóre na straně vstřelených branek hostů. Kosmetickou úpravu zařídil za domácí tým zařídil Tomáš Regina ml.

TJ Tatran Hostinné - SK Spartak Hajnice 5:3 (2:1)

Branky: Brož, Purkert, Maličký, Kudrna, Slavík – Teuber, Pilař, Pracný. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 1:3. Diváků: 100.

V Hostinném se hrálo překvapivě vcelku vyrovnané utkání. Domácí Tatran sice po půlhodině vedl 2:0, hosté ale stihli před poločasem snížit. Po změně stran domácí odskočili na 4:1, ale jelikož další šance nevyužili, přišel trest na druhé straně a pět minut před koncem hosté dokonce snížili na rozdíl jednoho gólu. Uklidnění přinesla až přesná hlavička veterána Slavíka v první minutě nastavení.

TJ Rudník - FK Sokol Volanov 4:3 (2:0)

Branky: Frýba 2, Kaprál 2 – Holas, Pýcha, Seidl. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 2:3. Diváků: 100.

Před dobrou diváckou kulisou a za skvělého podzimního počasí se hrál fotbal, odpovídající postavení obou mužstev v tabulce. Domácí šli do vedení již 4:0, ale hosté nesložili zbraně a dokázali korigovat stav, až na rozdíl jediné branky. Rudník si závěr zápasu pohlídal a nepřipustil dělbu bodů. Za domácí dnes předvedl výborný výkon brankář Stránský a můžeme ho označit za hráče zápasu. Výborný výkon předvedl i hlavní rozhodčí Kuric. Pusinky se rozloučili s domácím publikem výhrou a rudnický pažit se stal na podzim nedobytnou tvrzí.

Sokol Vítězná - FK Mostek 1:3 (1:3)

Branky: Andrle – Hampl, Robek, Laschuk. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (Kiss). Diváků: 60.

Hosté se prosadili už ve 30 vteřině zápasu když využili chybu v domácí obraně. Ve 12 min byl vyloučen domácím brankář po zahrání rukou mimo pokutové území. Domácím se ale i v desíti podařilo vyrovnat, ale hned po rozehře si hosté vzali své vedení zpět, které ještě v závěru poločasu navýšili. Ve druhém poločase si domácí vytvořili několik příležitostí, ale buď je vychytal hostující gólman Lebeda nebo netrefili branku. Hosté hrozili rychlými brejky do otevřené domácí obrany, ale skórovat se jim též nepodařilo a tak zápas skončil výsledkem z prvního poločasu.

TJ Baník Rtyně v Pod. - TJ Jiskra Libeč 5:1 (3:0)

Branky: Brus 2, Prouza (pen.), Zvara, Studnička – Ullrich. Rozhodčí: Klečka. ŽK: 1:1. Diváků: 55.

Utkání, hrané za příjemného počasí, mělo být od počátku jednoznačnou záležitostí domácích. Jenže nepřesnosti a malý pohyb hráčů způsobily, že soupeř odehrál takřka vyrovnanou půlhodinu. Až poté dostal přihrávku do náběhu před branku Brus a otevřel skóre. Za tři minuty navíc vypustil Brus dalekonosnou střelu, která zapadla k tyči. V tu chvíli hosté nevěděli kam dříve, ale branku vstřelili domácí až minutu před půlkou. V úvodu druhé půle přidali domácí další dvě branky a nebylo co řešit. Poté ale hra upadla do šedivého průměru, domácí místo toho, aby si zahráli v klidu fotbal, začali nesmyslně kazit přihrávku a hostům se naopak podařilo pěknou střelou dát čestnou branku.

TJ Jiskra Podhůří - FC Mladé Buky 3:5 (1:4)

Branky: Peterka, Holas, Zdržálek D. (pen.) – Ruml 2, Liška, Klossowski, Tůma. Rozhodčí: Dorotík. ŽK: 2:2. Diváků: 67.

V krásném podzimním počasí se na Hartackém fotbalovém hřišti utkali kluby ze čtvrtého a čtrnáctého místa tabulky O.P. A na hřišti to bylo znát! Zatímco domácí hráči se složitě prokousávali k pokutovému území hostů, mladobučtí si jednoduchými akcemi na pár doteků vytvářeli jednu gólovku za druhou. Nebýt vynikajících výkonů harteckého gólmana Hladíka mohl poločas skončit pro domácí hůř, než 1:4! Ve druhé půlce už hosté tolik netlačili a hartečtí hráči si dokázali vytvořit několik příležitostí ke vstřelení branky a dvě z nich využili. Konečný účet utkání potvrdil postavení obou mužstev v tabulce O.P.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

VOLNO - VOLNÝ LOS - FK Baník Radvanice v Č.

TJ Jiskra Horní Maršov - FK Dolní Kalná B 6:2 (4:0)

Branky: Haider 3, Kopecký 2, Perný – vlastní, Tauchman. Rozhodčí: Smola. Bez karet. Diváků: 70.

TJ Jiskra Lampertice - TJ Sokol Prosečné 1:4 (0:2)

Branky: Jančuk – Przybyla, Ferenci, Prokeš, Špička D. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 2:5. ČK: 0:1 (Leder). Diváků: 61.

TJ Jiskra Bohuslavice n. Úpou - TJ JISKRA KUKS 6:2 (2:2)

Branky: Jůzl 2, Najman, Bělonožník (pen.), Doležal, Valkoun – Roman (pen.), Farhani. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 0:4. Diváků: 50.

TJ Lánov - TJ Spartak Pilníkov 3:0 (2:0)

Branky: Havránek, Erben Schmidt. Rozhodčí: Chleboráh. ŽK: 1:2. Diváků: 60.

TJ Sokol Černý Důl - TJ Sokol Starý Rokytník 3:1 (3:0)

Branky: Flaxa, Vídeňský, Sýkora – Potoček. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 1:1. Diváků: 40.

TJ Sokol Malé Svatoňovice - FC Libotov 2:0 (2:0)

Branky: vlastní, Tišler. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:0. Diváků: 40.

TJ Sokol Kunčice n. Labem - SK MFC Svoboda 5:0 (3:0)

Branky: Jeřábek D. 4, Petrák. Rozhodčí: Chleborád. ŽK: 2:1. ČK: 0:1 (Vlček). Diváků: 40.

FK Chvaleč - Bernartice/Žacléř B 0:4 (0:1)

Branky: Těžký O. 2, Těžký M., Hošek. Rozhodčí: Pracný. ŽK: 2:0. Diváků: 30.