Výsledky víkendových utkání 25.-26.5.2019 (vloženo: 23.5.2019 19:49)

Aktualizace NE 23:00

OP muži OFS Trutnov

TJ Strážné - TJ Jiskra Podhůří 2:1 (2:0)

Branky: Kouřil, Janda – Zdržálek E. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 0:1. Diváků: 50.

V tradičním derby se v první půli hrál velmi pěkný fotbal. Akce se střídaly na obou stranách, hra byla vyrovnaná až do 25.minuty, kdy po samostatné akci dal Kouřil vedoucí branku domácích. Na 2-0 pak těsně před přestávkou zvýšil Janda hlavou. Do druhého poločasu hosté nastoupili s velkou snahou a už v 5.minutě snížili na 2-1. To bylo pro Podhůří velký impulz a celý druhý poločas byli hosté lepší, jen šance si nevytvářeli. A tak Strážné vydrželo i závěrečný tlak a všechny body zůstaly doma.

SK Spartak Hajnice - TJ Jiskra Libeč 2:0 (1:0)

Branky: Poláček, Pilař. Rozhodčí: Nývlt. Bez karet. Diváků: 77.

Sobotní utkání v návštěvnosti poznamenalo probíhající MS v ledním hokeji, a tak hajnická “tribuna” byla poněkud prořídlá.

Na hřišti se hrál poměrně vyrovnaný fotbal. Domácí dnes předčili soupeře v produktivitě. Zatímco Libeč střílela pouze do brankových tyčí, Hajnice proměnila hned dvě své šance. Uchytila se Poláčkova střela za vápnem a Pilařův samostatný únik. Spartak potvrdil zlepšené výkony v jarní části a konečně uspěl za tři body.

FK Sokol Volanov - TJ Lánov 4:2 (4:1)

Branky: Voňka, Šauer T., Havlík, vlastní – Havránek, Tošovský. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 4:1. ČK: 1:0 (Šauer T.). Diváků: 40.

Na volanovské hřiště přijel soupeř, který je sice v tabulce poslední, ale výkonem co tady předvedl tam určitě nepatří. Domácí nastoupili jako když si soupeř nastřílí branky sám. Bohužel, než se domácí stačili rozkoukat, tak soupeř vedl. Poté domácí zapnuli a do poločasu obrátili skoré ve svůj prospěch na 4:1. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, a když byl v 59 min. vyloučen domácí hráč po 2. žluté kartě, hostům narostla křídla a silně domácím zatápěli. Pak se jim podařilo vstřelit branku, ale to bylo vše. Domácí už zápas dotáhli do vítězství.

SK Janské Lázně - TJ Rudník 4:2 (3:1)

Branky: Sameš, vlastní, Stránský, Janíček – Frýba, Parasič. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (Jindra). Diváků: 50.

Hosté z počátku působili fotbalověji, navíc se jim povedlo z prvního útoku ještě v 1´ dát gól a nic nenasvědčovalo tomu, že budou mít v Jánkách problém. Domácí však postupně během poločasu hru vyrovnali, Vojta Sameš svým gólem vyrovnal stav utkání. Když si hosté v 22´ vsítili vlastní gól, otočil se vývoj zápasu a byli to domácí, kteří byli nahoře. Domácí do poločasu ještě přidali Stránským třetí branku a poločas přes odpovídal vývoji utkání. Druhý poločas začali opět lépe hosté a podařilo se jim snížit na rozdíl jediné branky. Domácí se soustředili na obranu zvonili tyče na obou stranách, ale byli to domácí, kteří z přímého kopu brankou Janíčka opět odskočili na rozdíl dvou gólů. To již bylo na nervózní hosty moc a do sprch se předčasně poroučel v 68´ po výměně názorů s rozhodčím Jindra z týmu hostů. V závěru se hostů ještě zranili dva hráči a tak byli oba soupeři rádi, že doběhla 90 min a rozhodčí zápas ukončil.

TJ Baník Žacléř A - MFK Trutnov C 7:0 (4:0)

Branky: Ondráško 4, Fidranský 2, Těžký J. Rozhodčí: Kuric. Bez karet. Diváků: 60.

V pohodovém tréninkovém tempu bez pěti hráčů základní sestavy Baník deklasoval trutnovské céčko. V tomto zápase padl jubilejní stý gól. Dal ho čtyřbrankový střelec tohoto utkání Patrik Ondraško. Trutnovští se těžko dostávali za polovinu hřiště a v prvním poločase nevystřelili na branku ani jednou. Šedesát věrných diváků, kteří dali přednost fotbalu před hokejem v TV, pobavil nejvíce v druhém poločase domácí brankař David Volhejn. Ten zázračným zákrokem zlikvidoval jediný jasný gól chlapců z Horňáku. Ještě stojí za zmínku poměr branek 105 :10. Takováto čísla v tabulkách jsou k vidění jen u mládežnického fotbalu.

FC Mladé Buky - Sokol Vítězná 7:1 (5:1)

Branky: Štěpánek 3, Ruml, Klossovski, Csámpay, Kancok – Kobrýn. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 1:2. Diváků: 30.

Do Mladých Buků přijela 3. Vítězná a to, že nepůjde o nudný zápas bylo jasné hned v 7. minutě, kdy už na ukazateli svítilo skóre 3:1. Nejprve skóroval Štěpánek po přihrávce od Rumla, o minutu později skóroval za hosty po rohovém kopu Kobrýn. O další minutu později pak ztečoval hlavou Tůmovu střelu do hostující brány Ruml. Poté se hra až do 24. minuty uklidnila, v tu dobu vysunul Ruml do samostatného nájezdu Štěpánka a ten suverénně zvýšil na 3:1. Hosté v tu chvíli zabrali a dokázali zahodit místy až neuvěřitelné šance, buď jim v tom zabránil dnes skvělý Vataha a nebo branková konstrukce. A tak opět trestali mladobučtí, Tůma vyvezl míč a předložil ho Klossovskému, který pěknou ranou z 25 metrů zvyšoval už na 4:1. Hned o 2 minuty později zafungovala opět spolupráce po ose Ruml - Štěpánek a druhý jmenovaný mohl slavit hattrick. V závěru poločasu ještě podtrhl hostující zmar Vrbata, který neproměnil pokutový kop. V druhém poločase hosté ubrali a začali se spíše soustředit, aby nedostali ještě více branek. To se jim však také nepovedlo, v 53. minutě vrátil Kancok Rumlův roh na malé vápno a tam si ho našel Jirka Csámpai, který tak zaznamenal 3.branku ve svém 3. jarním utkání. O 10 minut později si ještě našel ve vápně Sucháňův centr Kancok a opravil stav na konečných 7:1. Poté se utkání spíše dohrávalo. Nutno podotknout, že výsledek je pro hosty až krutý, domácí vítězství je však naprosto zasloužené.

FK Poříčí u Trutnova - TJ Baník Rtyně v Pod. 1:1 (1:0) penalty 1:3

Branky: Killar – Zvara. Rozhodčí: Trejbal A. ŽK: 1:2. Diváků: 40.

Smolný zápas dnes odehráli domácí. V prvním poločase měli převahu a lépe kombinovali, hosty prakticky k ničemu nepustili. Bohužel tlak a několik tutových šancí přetavili pouze do jednoho gólu. Ve druhém poločase si také vypracovali několik jednoznačných šancí, ale ani jednu nedokázali proměnit a navíc hned po jedné z brejku inkasovalo. Smůla je provázela i v penaltovém rozstřelu a tak si hosté odvezli více bodů než by si za svou hru zasloužili.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

FK Baník Radvanice v Č. - FK Mostek A 0:0 penalty 2:0

Rozhodčí: Votoček. ŽK: 1:0. Diváků: 60.

FK Chvaleč - SK Sparta Úpice B 3:2 (1:1)

Branky: Zahajský, Malý, Kott – Kolman, Luštinec. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 0:1. Diváků: 30.

TJ Sokol Starý Rokytník - TJ Jiskra Bohuslavice nad Úpou 3:5 (1:3)

Branky: Handlíř, Potoček, vlastní – Mucudis 2, Škop, Najman, Široký. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 0:1. Diváků: 50.

TJ Sokol Malé Svatoňovice - FC Libotov 3:2 (1:2)

Branky: Hanák 2, Holas – Pitro 2. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:3. Diváků: 60.

FK Dolní Kalná B - TJ Sokol Kunčice nad Labem 0:4 (0:2)

Branky: Jeřábek 2, Gaszi, Krejčík. Rozhodčí: Nývlt L. Bez karet. Diváků: 60.

TJ Spartak Pilníkov - SK MFC Svoboda 4:1 (1:0)

Branky: Mencl 3, Valkoun – Beneš. Rozhodčí: Nývlt. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (Vlček Š.). Diváků: 50.

OS 4.třídy muži OFS Trutnov

TJ Jiskra Lampertice - TJ Sokol Černý Důl 0:2 (0:0)

Branky: Grizič 2. Rozhodčí: Gottwald. ŽK: 2:3. Diváků: 60.

TJ Jiskra Horní Maršov - Borovnice/Mostek B 12:0 (8:0)

Branky: Haider 4, Kopecký 2, Vaněk, Kostadinov, Heider, Bachor, Duch, Dolejška L. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 0:1. Diváků: 40.

TJ Prosečné - TJ JISKRA KUKS 8:0 (3:0)

Branky: Lev 2, Przybyla 2, Prokeš, Špička L., Pešta, Novotný. Rozhodčí: Gottwald. ŽK: 2:0. Diváků: 50.