Výsledky víkendových utkání 2.-3.11.2019 (vloženo: 1.11.2019 11:34)

Aktualizace NE 18:15hod.

OP muži OFS Trutnov

FC Mladé Buky - FK Poříčí u Trutnova 8:1 (4:0)

Branky: Ruml 3, Štěpánek, Doležal, Liška, Tůma, Csampai – Odvárka. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 3:3. Diváků: 50.

Do Mladých Buků přijel tradiční soupeř z Poříčí. Do zápasu lépe vstoupili domácí, hned v půlce 1.poločasu vedli 3:0. Když skórovali Ruml, Štěpánek a Doležal. Nutno však podotknout, že svoje šance mělo i Poříčí, které je však neproměnilo. Do poločasu přidal ještě 4.branku Ruml. Druhý poločas pokračoval v podobném scénáři, mladobučtí si vytvářeli šance a hosté hrozili z občasných rychlých protiútoků. Za domácí se postupně trefili ještě Ruml, Liška, Tůma a Csámpai, za hosty korigoval Odvárka. Domácí zvítězili naprosto zaslouženě, ale výsledek je pro hosty možná až krutý. Jedinou kaňkou na domácím vítězství je zranění domácího veterána Dvořáka.

TJ Jiskra Libeč - TJ Jiskra Podhůří 3:2 (1:0)

Branky: Meisner 3 – Peterka, Smejkal. Rozhodčí: Fikejz. ŽK: 0:1. Diváků: 77.

Za dušičkového počasí a na těžkém terénu se hrál vcelku vyrovnaný zápas, ve kterém domácí borci vedli v prvním poločase pouze jedna 1-0, protože nebyli schopni využít dvou tutovek. Druhá půle se odvíjela v režii domácích, kteří vedli již 3-1, ale hosté se nevzdávali a využili hrubku domácí obrany a snížili. Skoro v poslední minutě podržel domácí nestárnoucí gólman Walda Nývlt, který zneškodnil tutovku hostů a tak tři body zůstaly v Libči.

FK Mostek - TJ Baník Rtyně v Pod. 4:3 (2:1)

Branky: Laschuk 2, Bogáň, Borůvka – Zvara, Žďárský, Kábrt. Rozhodčí: Kriegler. ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (Kubeček). Diváků: 68.

V prvním poločase se hrál oboustranně svižný fotbal, kdy zejména domácí tým promarnil velké množství vyložených brankových příležitostí. Druhý poločas je zpočátku z hlediska domácích neznámo proč, jakýsi unavený. I proto převzali otěže zápasu hosté, kteří skóre zápasu srovnali a začala gólová přetahovaná, kdy domácí byli vždy o branku vepředu. Když hosté v 80. min naposledy z penalty vyrovnali, vypadalo to, že se v nich bude pokračovat i po skončení řádného času. Pět minut před koncem však střídající žolík Borůvka rozhodl o těsném a v kontextu s větším množstvím gólovek i zaslouženém vítězství domácích.

FK Sokol Volanov - Sokol Vítězná 3:3 (2:1) penalty 4:5

Branky: Šauer D., Holas, Zeman – Krákora 2, Černota. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 2:0. ČK: 1:0 (Procinger). Diváků: 0.

V posledním podzimním utkání přijel do Volanova celek z Vítězné. Domácí se ujali ve 3 min. krásným gólem do horního růžku. Poté se hra vyrovnala a hostům se podařilo z brankové čáry vyrovnat. Před koncem 1.pol.šli domácí do vedení. Do 2pol.nastoupili hosté s větším nasazením a podařilo se jim vyrovnat ale domácí odpověděli a vstřelili 3 branku, to hosty vyburcovalo k většímu nasazení a vyrovnali. V té době už hráli domácí bez vyloučeného hráče po druhé ŽK. V penaltovém rozstřelu byli šťastnější hosté , když vyhráli 5:4.

SK Spartak Hajnice - TJ Rudník 1:1 (0:0) penalty 2:3

Branky: Mencl – Frýba. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 1:4. ČK: 0:2 (Čáp D., Zeman). Diváků: 50.

V deštivém podzimním počasí dorazili hosté velmi podrážděni a více než na samotnou hru se soustředili na rozhodčího Beránka. To hrálo do karet domácím, a tak se snažili ze zápasu s druhým týmem tabulky vytěžit maximum. Bohužel proměňování šancí byla pro domácí znovu největší překážka za vítězstvím, a i přes vyloučení hostujícího hráče zápas končil nerozhodným stavem 1:1. Po konečném hvizdu rozhodčího se hosté těžko smiřovali s nepříznivým stavem a počastovali sudího Beránka několika peprnými výrazy. Penalty však Rudník přiklonil na svou stranu a uhrál v Hajnici druhý bod.

TJ Strážné - TJ Tatran Hostinné 4:1 (3:0)

Branky: Kouřil 2, Plrcháč, Janda – Bartoš. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 3:1. Diváků:50.

Na velice těžkém terénu se rozhodlo už do poločasu. Domácí se lépe přizpůsobili a ve 13.minutě vedli 2:0. Ještě v první půli přidali třetí branku a několik šancí zahodili. Ve druhé půli hned v první minutě přečkali hosté další tutovku a zdálo se, že ještě mohou s výsledkem něco udělat. Ale Strážné ještě zvýšilo a branka hostů jen upravila výsledek. Jednoznačné vítězství domácích.

TJ Jiskra Kocbeře  - SK Janské Lázně 8:0 (3:0)

Branky: Kilevník 3 (1x pen.), Šmíd 2, Matějka, Hanuš, Stránský. Rozhodčí: Kovář. Bez karet. Diváků: 31.

Hosté dorazili k utkání pouze s devíti hráči a během utkání dorazil desátý. Tím byl ráz utkání jasně daný a po celý zápas se hrálo výhradně na polovině hostů. Ti statečně odolávali domácímu tlaku, k čemuž přispělo malé a nekvalitní hřiště. Jiskra se nakonec z mnoha zakončení prosadila osmkrát a ze zápasu, kde prakticky neměla co získat, bere zaslouženě 3 body.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

Bernartice/Žacléř B - VOLNO - VOLNÝ LOS

SK MFC Svoboda - FK Chvaleč 13:1 (8:0)

Branky: Prouza 3, Brejcha 3, Karlík 2, Kosina, Kobosil, Roudný, Hrušovský, vlastní – Jiráň. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 0:1. Diváků: 60.

FC Libotov - TJ Sokol Kunčice n. Labem 3:2 (1:2)

Branky: Hasse, Kraus, Šimek – Petrák, Kužel. Rozhodčí: Holas. ŽK: 1:2. Diváků: 50.

TJ Sokol Starý Rokytník - TJ Sokol Malé Svatoňovice 2:2 (0:2) penalty 2:3

Branky: Bartoš, Vráblík – Málek, Turek (pen.). Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 0:1. Diváků: 40.

TJ Spartak Pilníkov - TJ Sokol Černý Důl 0:1 (0:1)

Branka: Pavlíček. Rozhodčí: Tichovský. ŽK: 3:2. Diváků: 60.

TJ JISKRA KUKS - TJ Lánov 1:1 (0:1) penalty 2:3

Branky: Coufal – Havránek. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 4:4. Diváků: 50.

TJ Sokol Prosečné - TJ Jiskra Bohuslavice n. Úpou 8:4 (4:3)

Branky: Prokeš 3, Ferenci M. 2, Pešta, Špička L., Špička D. – Doležal, Křížek O., Kárník, Valkoun. Rozhodčí: Chleborád. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (Křížek O.). Diváků: 30.

TJ Jiskra Lampertice - FK Dolní Kalná B 3:2 (1:0)

Branky: Gorner 2, Petrů – Stránský, Sobotka. Rozhodčí: Kuric. Bez karet. Diváků: 30.

FK Baník Radvanice v Č. - TJ Jiskra Horní Maršov 2:2 (1:2) penalty 2:1

Branky: Duben, Vlasák – Konárek, Heider. Rozhodčí: Meliš. ŽK: 2:1. Diváků: 15.