Výsledky víkendových utkání 11.-12.srpna 2018 (vloženo: 8.8.2018 09:43)

Aktualizováno NE 20:20

OP muži OFS Trutnov

TJ Lánov - TJ Jiskra Podhůří 1:2 (0:0). Branky: Janda (pen.) – Smejkal 2. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 2:1. Diváků: 130.

Hrálo se svižné utkaní se šancemi na obou stranách. Hosté byli v proměňování šancí šťastnější . Utkání bylo vedeno rozhodčím zcela solidně, bylo hráno slušně až na 3 žluté karty za běžné fauly .

TJ Rudník - TJ Jiskra Libeč 2:0 (0:0). Branky: Parasič, Balog. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 2:1. Diváků: 80.

Domácí se po 30-ti sezónách v krajských soutěžích představili v prvním kole Okresního přeboru na domácím hřišti proti nevyzpytatelnému týmu z Libče.Hrál se průměrný fotbal okresní úrovně.Dnešní utkání bylo o první brance,kterou vstřelil domácí tým brzy po změně stran.Poté hosté začali více útočit a otevřel se prostor pro rychle protiútoky domácích.Z jednoho z nich padla v 69.minutě pojistka.Nutno podotknout,že hosté nastřelili v zápase dvě tyče. Poklona patří kapitánovi hostí,který byl v pokročilé fotbalovém věku nejlepším hráčem utkání.Zápas velmi solidně odřídil rozhodčí Tryzna.

MFK Trutnov C - TJ Strážné 1:3 (0:2). Branky: vlastní – Kroszek, Mikina, Zárybnický. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 3:2. Diváků: 30.

K prvnímu zápasu nastoupili domácí tradičně ve značně oslabené sestavě. Bohužel i přes upozornění na soustředěný vstup do utkání, na hřišti byl viděn pravý opak. Ve 4 minutě hrubá chyba domácího brankáře, který namazal hostujícímu hráči a ten samozřejmě šancí nepohrdl. To domácí ještě více srazilo a dalších 15 minut byli mimo. Hosté hráli chytře a hrozili z brejků, s kterými měli domácí velké problémy. Poté se Trutnov oklepal a začínal mít převahu. Jenže opět přišla protiakce, zaběhnutí hostujícího hráče za obranu, přesná přihrávka a 0:2. Ve druhém poločase přišlo mírné zlepšení a po 10 minutách domácí zaslouženě snížili vlastním gólem hostů. To však bylo vše a hosté při hře trutnovských vabank dali další gól a definitivně si pojistili zasloužené vítězství.

Sokol Vítězná - SK Spartak Hajnice 4:2 (1:1). Branky: Hlavatý 2, vlastní, Andrle – Kuric ml., Pilař. Rozhodčí: Vích (OFS Jičín). ŽK: 0:3. ČK: 0:4 (Poláček, Hejný, Teuber, Leder). Diváků: 40.

V prvním kole nového ročníku se na hřišti děli nevídané věci , domácí se v prvním poločase dostali do vedení již v 9 min , hostům se podařilo ve 22 min vyrovnat a tento stav vydržel až do konce poločasu. Na začátku druhého poločasu měli šanci hosté kteří po malé domů domácích hráčů zahrávali trestný kop ale neproměnili ho. A pak to nastalo po odpískané penaltě pro domácí v 54 min  hosté neudrželi nervy na uzdě a po hanlivých urážkách rozhodčího byly ještě před zahráním pokutového kopu vyloučeni naráz 4 hráči.  Pokutový kop domácí úmyslně neproměnili. Hosté potom i v 7 hráčích po chybě obránce domácích  se dostali do brejku který proměnili a šli do vedení 1:2. Domácí poté neustále dotírali na hostující branku a podařilo se jim 3 x skórovat a otočit výsledek na konečných 4:2.

TJ Baník Rtyně v Pod. - FK Sokol Volanov 1:3 (0:1). Branky: Hoffman – Gabriel 2, Havlík. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 5:1. ČK: 1:0 (Čepelka). Diváků: 80.

V prvním utkání nové sezóny 2018-19 se za krásného počasí na rtyňském pažitu představil velmi dobře připravený tým FK Sokol Volanov. Hosté od první minuty byli ve všech fotbalových parametrech lepším týmem, domácí hráči nestíhali a vlastní branka byla vyústěním dění na hřišti. Domácí svou jedinou vyloženou šanci neproměnili. V 15.min. došlo v osobním souboji k vážnému zranění hráče hostí Jana Přívratského a hra byla na dlouhou dobu přerušená. V pokračování byla hra na obou stranách nepřesná a do konce poločasu se nic podstatného na hřišti neudálo. Do druhého půle domácí museli vystřídat pro zranění již druhého hráče a dokázali vyrovnat Hoffmanem. Vzápětí však inkasovali po naprostém propadáku domácí obrany. Snahu domácím nelze upřít, ale po dalším vystřídání jediného střelce to byl již jen zmar. Branka na 1:3 po další hrubé chybě obránců již jen podtrhla dobrý výkon hostujícího týmu. Domácí naopak ukončili utkání v hlubokém útlumu a vyvrcholením byl naprosto nesmyslným zkrat hráče Čepelky těsně před koncem zápasu,po kterém po právu odešel předčasně do sprchy. Honzovi Přívratskému tímto přejeme brzké uzdravení a návrat na fotbalové trávníky.

FK Poříčí u Trutnova - SK Janské Lázně odloženo 22.8.2018

TJ Baník Žacléř A - FC Mladé Buky 5:1 (1:1). Branky: Těžký J. 2, Kovačík 2, Kotyk – Tamchyna. Rozhodčí: Lamberský. ŽK: 1:3. Diváků: 152.

Na první utkání v nové sezóně se nedostavil hlavní rozhodčí Nývlt, zastoupil ho Tomáš Lamberský a vedl si velmi dobře. Před utkáním se žacléřští minutou ticha rozloučili s nedávno zesnulým Jardou Votočkem. Hosté, kteří sestoupili z krajské soutěže, se zakopali před svým vápnem a zkoušeli rychlé brejky. Baník tlačil a už ve druhé minutě zvonila tyč, pak sám proti brankáři neuspěl Těžký a dvě hlavičky skončily těsně vedle. Baník se dočkal ve 35. minutě, Kovačík zakončoval dorážkou na zadní tyči pohlednou akci. Hosté gólem do šatny překvapivě vyrovnali, to však domácí nevykolejilo a po změně stran soupeře převálcovali. Po rohu se krásnou hlavičkou trefil Kotyk, pak přidal dvě branky J. Těžký a vítězství pečetil z penalty po faulu na Hermana opět Kovačík. Dnes byl domacím největším soupeřem vlastní výkon, chyběla přesnost a více klidu. Přesto Baník utkání zvládl a diváci odcházeli spokojeni.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

FK Mostek A - FC Libotov 9:0 (3:0). Branky: Polák 3, Robek 2, Duchek, Kočí, Záruba, vlastní. Rozhodčí: Turek. ŽK: 1:1. Diváků: 90.

SK Sparta Úpice B - FK Chvaleč 9:1 (3:0). Branky: Kolman 4, Pančík 2, Kejzlar M., Kábele, Prouza – Popelka. Rozhodčí: Lamberský. ŽK: 1:1. Diváků: 70.

FK Dolní Kalná B - TJ Sokol Starý Rokytník 4:2 (2:0). Branky: Jiřička 3, Dohnal – Zákravský, Hejna. Rozhodčí: Seidel. Bez karet. Diváků: 60.

TJ Sokol Malé Svatoňovice - TJ Jiskra Bohuslavice nad Úpou 2:3 (1:2). Branky: Tišler, Dekker – Škop 2, Mucudis. Rozhodčí: Prinz. ŽK: 2:2. Diváků: 70.

TJ Sokol Kunčice nad Labem - SK MFC Svoboda 4:4 (1:3) penalty 0:2. Branky: Krejčík 2, Jeřábek J., Tušiak – Brejcha 2, Beneš 2. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 1:1. Diváků: 25.

TJ Spartak Pilníkov - FK Baník Radvanice v Č. 1:0 (0:0). Branka: Vedmoch. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (Výrosko). Diváků: 60.

OS 4.třídy muži OFS Trutnov

Borovnice/Mostek B - TJ Jiskra Lampertice 3:3 (2:0) penalty 3:2. Branky: Špatný, Borůvka, Robek V. – Bálint, Suk (pen.), Petrů. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 1:1. Diváků: 50.

TJ Sokol Černý Důl - TJ Prosečné 0:4 (0:3). Branky: Volhejn 2, Špička D., Pešta. Rozhodčí: Pracný. Bez karet. Diváků: 30.

TJ Jiskra Horní Maršov - Bernartice/Žacléř B 2:1 (2:1). Branky: Haider, Skurconák – Zdvořilý. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 1:2. Diváků: 80.