Výsledky víkendových utkání 11.-12.5.2019 (vloženo: 9.5.2019 12:24)

Aktualizace NE 20:00

OP muži OFS Trutnov

SK Spartak Hajnice - TJ Jiskra Podhůří 2:2 (0:0) penalty 2:1

Branky: Poláček, Linhart – Jirků, Holas. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 0:2. Diváků: 45.

Na hajnickém pažitu se potkaly týmy dolních pater tabulky. První poločas příliš fotbalové krásy nenabídl a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. V druhém poločase šli domácí do vedení, a to hned do dvoubrankového. Přesto to na výhru nestačilo, když Podhůří záhy snížilo a v nastavení vyrovnalo na 2:2. Penaltová loterie se kupodivu na jaře poprvé přiklonila k hajnickému mužstvu.

FK Sokol Volanov - TJ Strážné 1:1 (0:0) penalty 3:2

Branky: Šauer D. – Mikina. Rozhodčí: Lebeda. Bez karet. Diváků: 40.

Hrál se vyrovnaný zápas, ale hosté doplatili na neproměňování svých šancí, kterých měli opravdu dost. Ve druhém poločase se hosté ujali vedení, ale domácí se zvedli a po rohovém kopu srovnali skóre. A šlo se do penaltového rozstřelu. Domácí proměnili 3 a hosté jen 2 když poslední penaltu domácí brankář vyrazil

SK Janské Lázně - TJ Jiskra Libeč 0:0 penalty 2:0

Rozhodčí: Havlík. Bez karet. Diváků: 52.

Bezgólovému výsledku odpovídala i hra. O něco ofenzivněji naladění hosté se snažili hrát, ale vlastní nepřesnosti je zrazovali. Domácí tým vsadil na defenzivu, kterou úspěšně držel hosty před vápnem. Několik gólových šancí bylo na obou stranách, ale vždy tomu něco chybělo. Oba soupeři se tak zaslouženě rozešli smírně, loterie pokutových kopů se díky vynikajícímu Bernasinskému, který chytil všechny penalty, patřil dodatkový bod domácím.

TJ Baník Žacléř A - TJ Lánov 3:2 (2:2)

Branky: Kovačík 2, Fidranský – Havránek 2. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 1:2. Diváků: 92.

Po hrůzostrašné chybě v rozehrávce dárkem nepohrdl Havránek 0:1. V obrovských šancích sami před golmanem selhali Fidranský, Vít a Kovačík a přišel další trest, nádhernou ranou z poloviny hřiště přehodil gólmana opět Havránek. Baník do poločasu vyrovnal. Kolmici za obranu využil Kovačík a poté byl po dalším brejku podražen Ondráško a penaltu proměnil Kovačík. Po změně stran Zakončil kombinaci Fidranský a rozhodl o třech bodech pro Baník. Utkání skončilo tak jak začalo, přehlídkou neproměněných šancí. Celkové shrnutí na šance 15:1, na góly 3:2, hosté si rozhodně nezaslouží být poslední v tabulce.

FC Mladé Buky - TJ Rudník 2:8 (2:1)

Branky: Kancok, Spurný – Frýba 4, Balog 2, Kaprál, Kučeravý. Rozhodčí: Gottwald. ŽK: 3:3. Diváků: 100.

Do Mladých Buků přijel druhý Rudník a v prvním poločase rozhodně nebylo znát, že je mezi oběma týmy rozdíl 8 příček v tabulce. Domácí poslal do vedení Kancok, který byl faulován ve vápně a poté sám proměnil penaltu. Následně Rudník rozehrál a během minuty bylo srovnáno. Za další 3 minuty poslal mladobucké opět do vedení Ruml. Do poločasu bylo k vidění několik příležitostí na obou stranách, zůstali však nevyužity.
Na začátku druhého poločasu uprchl hostující obraně Klossovski, trefil však jen tyčku. Asi málo kdo tušil, že to byla poslední kloudná mladobucká akce. Následně Rudník převzal veškerou iniciativu a dokázal během 25 minut nasázet domácím 7!!! branek, některým pak předcházeli až neuvěřitelné chyby. Nutno podotknout, že Mladé Buky opět dohrávali ve velmi okleštěné sestavě, to však není omluva za 8 inkasovaných branek...

FK Poříčí u Trutnova - MFK Trutnov C 4:2 (1:1)

Branky: Machalík, Chaloupka, Janas, Brus – Kárník, KArmáček. Rozhodčí: Kuric. Bez karet. Diváků: 50.

Na dnešní derby dorazilo nedaleké Céčko z Horňáku. Začátek zápasu byl plný nepřesností z obou stran, ale v 16. minutě se uvolnil po pravé straně nestárnoucí Chaloupka a naservíroval Machalíkovi míč před prázdnou bránu a zkušený kanonýr se nemýlil. Zápas dále pokračoval v podobném tempu. Ve 30. minutě kopali hosté přímý kop z úrovně vápna a gólman Smola si vybral první slabší chvilku, kdy střelu doprostřed vyrazil pouze k dobíhajícímu Kárníkovi, který se do prázdné brány nemýlil. Do kabin se tedy odcházelo za nerozhodného stavu. Domácí se v kabině zdravě nahecovali a do druhého poločasu nastoupil naprosto jiný tým. V rozmezí 50. a 53. minuty přidali tři branky a bylo po zápase. Od 60. minuty se opět domácí přizpůsobili hře hostů a k vidění bylo opět mnoho nepřesností. V 88. minutě si domácí gólman připsal druhý „světový“ zákrok, kdy neudržel hlavičku hostů a Karmáček z dorážky korigoval na konečných 4:2.

TJ Baník Rtyně v Pod. - Sokol Vítězná 2:1 (2:0)

Branky: Černý 2 – Pich. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 4:2. ČK: 0:1 (Hlavatý). Diváků: 85.

Od úvodní minuty viděli diváci dobrý fotbal od obou mužstev. Hosté se představili jako kvalitní soupeř s rychlonohými hráči, leč koncovka byla u nich žalostná. Domácí tým se naopak dostal do zakončení, ale hostující gólman Kiss svůj celek podržel. Krátký byl ovšem na ránu Černého ve 20.min. po stříleném centru. A další branky mohli domácí hráči přidat, ale buď zasáhl brankář nebo netrefili branku. Ve 38.min. se však po individuální akci prosadil opět Černý a do kabin šli domácí s dvoubrankovým vedením. Ve druhé části úvod domácí prospali a nechali soupeře se dostat do hry. Ten si ale žádnou vyloženou brankovou šanci nevytvořil. Domácí mohli pojistit náskok, ale nepodařilo se jim proměnit nadějné příležitosti. Šance hostů na bodový zisk pak poklesly po vyloučení Hlavatého, ale paradoxně se jim poté podařilo snížit v 83.min. po rychlé akci Pichem. To šak bylo z jejich strany vše, domácí si výsledek již pohlídali a zaslouženě berou tři body. Utkání s naprostým přehledem odřídil Miroslav Seidel.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

FK Chvaleč - FC Libotov 2:6 (2:2)

Branky: Skuřenský, Ulrych – Vršecký 4, vlastní, Haase. Rozhodčí: Uiberlay. ŽK: 1:3. Diváků: 30.

TJ Sokol Starý Rokytník - FK Mostek A 0:2 (0:1)

Branky: Fikejz D. 2. Rozhodčí: Smola. ŽK: 3:1. Diváků: 40.

TJ Jiskra Bohuslavice nad Úpou - SK Sparta Úpice B 6:1 (3:1)

Branky: Široký 3, Kracík, Najman, Mucudis D. Rozhodčí: Turek. ŽK: 2:1. Diváků: 80.

SK MFC Svoboda - FK Dolní Kalná B 5:2 (1:1)

Branky: Beneš 3, Prouza, Kutík – Kohout, Likeš. Rozhodčí: Pojezdný. ŽK: 0:2. Diváků: 55.

FK Baník Radvanice v Č. - TJ Sokol Malé Svatoňovice 1:6 (1:1)

Branky: Chmelík – Králíček F. 4, Tišler, Hrnčíř. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 3:3 Diváků: 60.

TJ Spartak Pilníkov - TJ Sokol Kunčice nad Labem 0:1 (0:1)

Branka: Vejnar. Rozhodčí: Lebeda. Bez karet. Diváků: 40.

OS 4.třídy muži OFS Trutnov

Borovnice/Mostek B - TJ Jiskra Lampertice 2:1 (0:0)

Branky: Pohořelý, Čedík M. – Suk. Rozhodčí: Gottwald. ŽK: 4:1. Diváků: 70.

TJ Prosečné - TJ Sokol Černý Důl 2:0 (0:0)

Branky: Lev 2. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 2:1. Diváků: 50.

Bernartice/Žacléř B - TJ Jiskra Horní Maršov 4:1 (2:1)

Branky: Hošek T., Cvik, Zdvořilý, Hošek R. – Haider. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 0:1. Diváků: 25.