Výsledky víkendových utkání 10.8 - 11.8.2019 (vloženo: 10.8.2019 21:24)

Aktualizováno NE 20:45

OP muži OFS Trutnov

SK Janské Lázně - FK Poříčí u Trutnova 0:3 (0:1)

Branky: Janas 2, Rada. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 1:2. Diváků: 60.

První poločas zcela ovládli hosté svojí tvrdou nátlakovou hrou, které se domácí jen těžko bránili. Po několika šancí hostů se ujala až ta před koncem poločasu, kdy Janasova střela po teči domácích zapadla za domácího gólmana. Ve druhém poločase domácí prostřídali a hra se zcela vyrovnala s mírnou převahou domácích, kteří měli vyrovnání na kopačkách, ale nedokázali v několika jasných šancích zakončit. Po jedné takové příležitosti, před koncem zápasu, šli hosté do brejku a pojistili své vedení na 0:2 a bylo po zápase. Hosté pak ještě do otevřené obrany přidali třetí gól a odvážejí si tak tři body.

TJ Tatran Hostinné - TJ Jiskra Kocbeře  2:3 (0:1)

Branky: Polák, Maličký – Šmíd 2, vlastní: Rozhodčí: Říha. ŽK: 1:4. Diváků: 55.

NEHLÁŠENO

TJ Rudník - TJ Strážné 5:2 (2:1)

Branky: Jakoubek 2, Lev, Víšek, Svoboda – Mikina, Janoch. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 3:3. Diváků: 50.

Za neustálého deště na skvěle připraveném trávníku se v první kole utkali dva týmy, které se loni pohybovali v popředí soutěže. Úvod utkání vyšel lépe  domácím, kteří se  brzy ujali vedení 2:0.Po zbytek první půle byli aktivnější hosté kteří měli několik gólových příležitostí, které zneškodnil brankář  Stránský na jednu střelu však  byl krátký, a  tak  se  odcházelo do kabin za  stavu 2:1. Vstup do druhé půle  opět vyšel lépe domácím a ujali se vedení 4:1. K malému dramatu došlo asi15min před koncem,  kdy si vybral slabší chvilku domácí brankář a  daroval hostům gól na  4:2. Z následné rozehry se  ale  domácím podařilo zvýšit skóre na 5:2 a poté se  utkání  už jen  v klidu dohrávalo. Jsme rádi, že jsme první utkání zvládli, neboť nás teď čekají 3 kola na půdě  soupeře.

Sokol Vítězná - SK Spartak Hajnice 3:1 (1:0)

Branky: Andrle 2, Holouš – Pilař. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:1. Diváků: 50.

V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas, hosté byli nebezpečnější ale i přesto se domácí v poslední minutě dostali do vedení. Ve druhém poločase se domácí zlepšili a zaslouženě si došli pro vítězství.

TJ Baník Rtyně v Pod. - FK Sokol Volanov 6:0 (2:0)

Branky: Luštinec 3, Brus, Brát, Prouza. Rozhodčí: Haml. ŽK: 1:1. Diváků: 50.

Rtyňský pažit přivítal soupeře, kterému měli domácí z loňska co vracet. Domácí uchopili otěže utkání pevně a od začátku a hostům nedali žádný prostor. Bylo jen otázkou, kdy rozvlní síť branky. Dlouho jim však byl nepřekonatelnou překážkou gólman Trailin, který jako kdyby míče přitahoval. A bylo až s podivem, co domácí dokázali neproměnit. Až v 31.min. dokázali rtyňští míč dostat do branky Prouzou, když předtím dvakrát trefili do gólmana. Následně se ve 36.min. dokázal prosadit novic v domácím dresu Luštinec a domácí šli s klidnou hlavou do kabin. Ve druhé části se obraz hry nezměnil, i když úvod byl od domácího týmu dost bohorovný. Nechali soupeře na míči a ten si vytvořil obrovskou šanci v 50.min., kterou však neproměnil a z protiútoku skóroval Brát. A když se vzápětí prosadil opět Luštinec bylo definitivně rozhodnuto o osudu utkání. Domácí mohli připojit další branky, ale podařilo se to až v 82.min. k dalšímu novicovi Brusovi, když s Luštincem doslova "rozebrali" hostující obranu a účet utkání uzavřel v 84.min. Luštinec. Vítězství domácích zasloužené, soupeř si vybral hodně špatný den a téměř k ničemu se nedostal.

TJ Jiskra Podhůří - FK Mostek 0:2 (0:1)

Branky: Duchek, Robek. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 3:2. ČK: 2:0 (Blažej, Pařez). Diváků: 65.

První zápas bohužel domácím výsledkově nevyšel. Hosté se dostali do vedení po standardní situaci, kdy po rohovém kopu vsítil branku hostující Duchek. Domácí byli sice lepším týmem, ale bohužel bez gólového zakončení. Komplikaci přišla při vyloučení domácího brankáře, který fauloval před pokutovým územím hostujícího hráče. To ale domácími neotřáslo a stále Mostek přehrávali. Poločas skončil i po veliké šanci domácích, kdy míč již mířil do prázdné branky 0:1. Do druhého poločasu domácí vstoupili s odhodláním vyrovnat, bohužel šance, které si vytvořili gólem neskončili. Další pohroma pro domácí přišla v 72. minutě, kdy rozhodčí Tandler vyloučil druhého domácího hráče. Domácí se i v 9 dostávali do šancí, ale vyrovnání to nepřineslo, krásnou hlavičku Suchomela chytil gólman hostí Lebeda. Po ztrátě míče ve středu hřiště hosté udeřili podruhé, a tak byl stanoven výsledek utkání 0:2. Ač domácí nebyli horším týmem z úvodního utkání si body do tabulky nezapsali.

FC Mladé Buky - TJ Jiskra Libeč 3:2 (3:1)

Branky: Linhart, Meisner. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 2:2. Diváků: 50.

V prvním kole přijela do Mladých Buků nevyzpytatelná Libeč. V úvodu byli lepší domácí, kteří skórovali už v 2. minutě, když si Dvořákův roh srazil hostující hráč do branky. I poté pokračovali domácí v mírném tlaku, vše se však změnilo v 22. minutě, když Linhart vymetl z 20 metrů šibenici Birkovi branky - 1:1. Poté se mladobučtí zbytečně zatáhli a začali kazit zdánlivě lehké přihrávky a následujících 10 minut domácí obraně Libeč zle zatápěla. Například nájezd hostujícího Meisnera musel likvidovat skvělým zákrokem až brankář Birka. V 34. minutě však Libeč zahrávala neúspěšně rohový kop a z následného protiútoku dokázal celé hostující obraně uprchnout Kancok a zařídil domácím vedení. Poté se do poločasu hra vyrovnala, ale byli to opět domácí, kdo ještě před poločasem skóroval, když se ve vápně nejlépe zorientovat Kancok a ve skluzu poslal míč do hostující svatyně - 3:1.
Po poločase byla hra poměrně vyrovnaná na obou stranách bylo vidět několik náznaků šancí, ale většina končila nepřesným zakončením, a protože začínali být mladobučtí pasivní, přišel trest, v 83. minutě utekl domácím rychlonohý Meisner a stanovil konečný stav 3:2. I když se domácí hodně báli o výsledek, Libeč už do žádné šance nepustili.
Na závěr nutno podotknout, že Libeč se představila v poměrně dobrém světle a domácí musí přidat, pokud chtějí atakovat nejvyšší příčky.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

TJ Jiskra Bohuslavice n. Úpou - VOLNO - VOLNÝ LOS

TJ Lánov - TJ Jiskra Lampertice 4:1 (1:1)

Branky: Havránek 3, Škoda – Mačo. Rozhodčí: Dorotík. ŽK: 2:1. Diváků: 75.

TJ Sokol Černý Důl - TJ Jiskra Horní Maršov 4:1 (2:0)

Branky: Grizič, Sýkora, Heglas, Pavlíček M. – Haider (pen.). Rozhodčí: Novotný. ŽK: 0:1. Diváků: 60.

TJ Sokol Malé Svatoňovice - FK Baník Radvanice v Č. 5:1 (3:1)

Branky: Králíček J. 2, Králíček F., Mlynář M., Straka – Duben. Rozhodčí: Janota. Bez karet. Diváků: 60.

TJ Sokol Kunčice n. Labem - FK Dolní Kalná B 4:1 (1:0)

Branky: Vejvoda 2, Vyroubal, Fraštia (pen.) – Benecký. Rozhodčí: Tandler. Bez karet. Diváků: 55.

FK Chvaleč - TJ Sokol Prosečné 0:0 penalty 2:0

Rozhodčí: Herák. ŽK: 1:1. Diváků: 40.

Bernartice/Žacléř B - TJ JISKRA KUKS 2:1 (0:0)

Branky: Těžký M. 2 – Pišl. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 0:1. Diváků: 20.

SK MFC Svoboda - TJ Spartak Pilníkov 4:1 (2:0)

Branky: Beneš 2, Kobosil, Prouza – Kratochvíl. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 4:3. ČK: 0:1 (Starý). Diváků: 68.

FC Libotov - TJ Sokol Starý Rokytník 6:3 (3:3)

Branky: Pitro J. 2, Vršecký, Haase, Nejdlý, Pitro O. – Vráblík, vlastní, Kosour. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (Bednář). Diváků: 55.