Výsledky víkendových utkání 1.-2.září 2018 (vloženo: 30.8.2018 19:36)

Aktualizováno NE 21:15

OP muži OFS Trutnov

TJ Jiskra Podhůří - SK Janské Lázně 0:0 penalty 4:3. Rozhodčí: Petrů ŽK: 1:1. Diváků: 50.

V utkání dvou týmů ze spodní poloviny tabulky přineslo ne příliš atraktivní fotbal, s minimem brankových příležitostí. Domácí Jiskra měla velkou převahu, ale pozorně bránící hosté je do mnoha šancí nepouštěli a tak za zmínku stojí jen břevno, nastřelené domácím kapitánem P.Přívratským, a výborný výkon hostujícího brankaře. V penaltovém rozstřelu byli šťastnější hartečtí a tak si připisují (asi spravedlivě) dva body.

FK Sokol Volanov - TJ Baník Žacléř A 0:2 (0:0). Branky: Kovačík 2. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 0:1. Diváků: 70.

V 1. poločase se hrál vyrovnaný fotbal, domácí měli 3 šance a hosté 1, ale branka nepadla. 2.poločas začali hosté s větší aktivitou a domácí začali přehrávat. Domácí se snažili, ale na hosty nestačili. Poté hosté vstřelili 2 branky a v klidu dohráli zápas.

SK Spartak Hajnice - FC Mladé Buky 0:4 (0:2). Branky: Vacek 2, Ruml, Tůma. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (Leder). Diváků: 50.

Po solidním výkonu v Poříčí jsme chtěli urvat první body v sezóně. Hrubé chyby v obraně a neschopnost jakékoli kombinace nás o všechny naděje připravily. Po vyloučení domácího Ledera a zranění Řeháka se už zápas jen dohrával. Hosté zaslouženě vyhráli.

TJ Strážné - FK Poříčí u Trutnova 2:0 (1:0). Branky: Kouřil, Hampl. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 3:1. Diváků: 80.

Vyrovnaný zápas s minimem šancí na obou stranách. Hosté byli v první půli aktivnější, ale inkasovali po krásné akci z levé strany, kterou dokončil Libor Kouřil.Těsně před přestávkou mohl T. Grégr zvýšit na dvoubrankový rozdíl, ale netrefil z bezprostřední blízkosti. Ve druhé půli si domácí výsledek pohlídali a dokonce Hamplem 15 minut před koncem rozhodli.

TJ Jiskra Libeč - TJ Baník Rtyně v Pod. 2:1 (0:1). Branky: Horčička, Linhart Jar. – Hoffman. Rozhodčí: Lamberský. Bez karet. Diváků: 40.

Na krásně připraveném hřišti zůstaly všechny body doma, i když se hosté ujali vedení již na začátku utkání. Libečtí se dostali do hry až ve druhé části prvního poločasu. K vyrovnání došlo již ve 46.minutě po chybě hostující obrany. Výhru pečetil z přímého kopu Jaroslav Linhart. Domácí tak mohli slavit vítězství, které si po předvedeném druhém poločase zasloužili.

TJ Lánov - Sokol Vítězná 0:5 (0:2). Branky: Holuš 3, Vladeka, Kobrýn. Rozhodčí: Buchta. Bez karet. Diváků: 70.

Zápas začal náporem hostujícího mužstva , které po pěkných akcích docílili 2 branek. Po druhé brance se poněkud hra vyrovnala a vyústily dvě slibné šance domácího mužstva , ale které neskončily brankou. Druhá půle prvního poločasu se dohrála bez velkých šancí. Druhý poločas začal tlakem domácího mužstva , ale nakonec se to obrátilo a hostujícímu družstvu se podařila vstřelit branku po kombinační akci. Po další pěkné akci soupeř vstřelil další branku. Po 4 brance domácí hráli pod velkým tlakem hostujícího mužstva , kteří byli rychlejší na balonu a značně přehrávali domácí borce. Hra se zklidnila , ale i tak se hostům podařilo vstřelit další branku. Po 5 brance se hra zklidnila , ale hosté měli další šance , ale neproměnili je tak se poločas dohrál bez karet.

TJ Rudník - MFK Trutnov C 4:0 (3:0). Branky: Jakoubek 3, Balog. Rozhodčí: Šamko (OFS Jičín). ŽK: 1:1. Diváků: 60.

Domácím se povedl začátek utkání, když už ve 2. a posléze v 8. minutě rozvlnil síť za brankářem Dřímalem kanonýr Jakoubek. Rudník pokračoval v náporu a starší obrana Trutnova nestíhala zachytávat náběhy rychlých útočníků Jiskry. Jenže v sychravém počasí domácím zvlhl střelný prach a i situace 2 na gólmana neskončila gólem. Uklidnění na kopačky domácích přinesla až branka Baloga v 38.minutě.Druhý poločas začal v podobném duchu.Hosté,když už se dostali do nebezpečné situace,tak jí chyběla buď finální přihrávka nebo jí nedokázali kvalitně zakončit. Zápas plynul ke svému konci,když po dobrém presingu domácí zálohy se dostal do zakončení tentokrát hlavou Jakoubek a zkompletoval hattrick. Přísné měřítko snese výkon hlavního rozhodčího.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

FC Libotov - SK MFC Svoboda 1:0 (0:0). Branka: Vršecký. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (Hrušovský). Diváků: 60.

TJ Jiskra Bohuslavice nad Úpou - FK Baník Radvanice v Č. 4:1 (1:1). Branky: Mucudis (pen.), Široký, Weiss, Kracík – Maixner. Rozhodčí: Turek. ŽK: 2:1. ČK: 0:1 (Koníř). Diváků: 80.

TJ Sokol Starý Rokytník - TJ Spartak Pilníkov 0:1 (0:0). Branka: Bartůněk. Rozhodčí: Mrkvička. ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (Mihálka). Diváků: 40.

FK Chvaleč - TJ Sokol Kunčice nad Labem 1:2 (1:2). Branky: Juriga ml. – Jeřábek 2. Rozhodčí: Mlynář P. ŽK: 1:2. Diváků: 30.

FK Mostek A - TJ Sokol Malé Svatoňovice 6:2 (3:1). Branky: Polák 3, Špidlen 2, Hampl – Tišler, vlastní. Rozhodčí: Pojezdný. ŽK: 1:0. Diváků: 35.

SK Sparta Úpice B - FK Dolní Kalná B 2:2 (2:1) penalty 3:2. Branky: Šulitka, Kolman – Lukeš, Bélik. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 0:2. Diváků: 60.

OS 4.třídy muži OFS Trutnov

TJ Jiskra Lampertice - Bernartice/Žacléř B 1:7 (0:4). Branky: Sadílek – Vít 2, Schneider, Haviár, Zdvořilý, Džunda, Těžký.

Rozhodčí: Kuric. Bez karet. Diváků: 100.

TJ Prosečné - VOLNO - VOLNÝ LOS

Borovnice/Mostek B - TJ JISKRA KUKS 4:5 (1:3). Branky: Borůvka 2, Robek Vr., Hampl – Bitrovec 2, Odvárka, Pišl, Eliáš.

Rozhodčí: Uiberlay. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (Čedík st.). Diváků: 30.

TJ Sokol Černý Důl - TJ Jiskra Horní Maršov 2:4 (0:2). Branky: Pavlíček, Teichman J. – Haider 3, Kopecký. Rozhodčí: Smola.

ŽK: 0:1. Diváků: 60.