Výsledky víkendových utkání 1.-2.6.2019 (vloženo: 30.5.2019 11:51)

Aktualizace NE 19:20

OP muži OFS Trutnov

TJ Jiskra Podhůří - FK Poříčí u Trutnova 2:3 (2:1)

Branky: vlastní, Najman – Janas, Brus, Machalík. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 2:2. Diváků: 100.

Začátek utkání zvládli lépe domácí, když v 7. minutě donutili hostující obranu k chybě a Chaloupka si dal vlastní gól. Ve dvacáté minutě to bylo již 2:0 když rychlou akci domácích zakončil Najman. Hosté nic nevzdávali a stále hráli svoji hru a do poločasu se jim podařilo snížit na 1:2. Tímto výsledkem také skončila první polovina utkání. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a dvěma brankami utkání otočili. Domácí se snažili o vyrovnání, ale ani ve 100% šancích neuspěli. Tak si hosté odvezli všechny body z Harteckého pažitu.

FC Mladé Buky - TJ Baník Rtyně v Pod. 3:1 (1:0)

Branky: Suchaň, Štěpánek, Kancok – Kužel. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 0:1. Diváků: 50.

Utkání začali lépe domácí, když se hned po několika minutách ocitl Kancok sám před hostujícím Středou, jeho lob však skončil pouze na břevně. O několik minut později volil podobné zakončení hostující Krátký, ten ale branku netrefil vůbec. Ve hře měli mírnou převahu domácí, kteří však dokázali skórovat až po krásném přímém kopu Sucháňe, na který byl hostující gólman krátký. Do šaten se tak šlo za stavu 1:0. Po poločase dokázali domácí zahodit několik slibných příležitostí, hosté stále čekali na svoji příležitost ke zdramatizování utkání. Ta však nepřišla, protože v 75.minutě proměnil svůj nájezd ze strany Štěpánek a o dalších 6 minut později skóroval ještě po Rumlově rohu Kancok. Tečku za utkáním udělal hostující Kužel, když dokázal prostřelit Englera, který si vybral slabší chvilku. Domácí vítězství je zasloužené.

Sokol Vítězná - TJ Baník Žacléř A 3:1 (2:0)

Branky: Plch 3 – Šimočko. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 3:4. Diváků: 60.

Hostující Baník poprvé v sezóně poražen. Domácí chtěli napravit výsledek z minulého utkání a po bojovném výkonu, a dnes střelecky výborně naladěného Martina Plcha který dal hattrick, se jim to podařilo. Do zápasu vstoupili lépe hosté a vytvořili si i šance, ale neproměnili je a tak domácí v 27 min po pěkném centru do vápna a hlavičkou Plcha šli do vedení. Hosté se snažili o vyrovnání, ale domácí dobře bránili a pomohlo jim jednou i břevno. Ve 45 min domácí podnikli rychli protiútok, na jejímž konci byl opět Plch a střelou ve vápně zvýšil na 2:0. Ve druhém poločase se hosté snažil o vyrovnání, ale většinou jejich snaha končila na hranici velkého vápna nebo nepřesným zakončením, a dokonce domácím v zápase podruhé pomohlo břevno. Nakonec se hosté dočkali v 57 min po rohovém kopu dotlačil míč do branky Šimočko a snížil na 2:1. Poté se na hřišti trochou více přiostřilo. Domácí ale stále šli za vítězstvím a v 71 min opět po rychlém protiútoku a střele z vápna Plechem zvýšil na 3:1. Poté se hra rozkouskovala osobními souboji, ale stav se už nezměnil ani po pokutovém kopu hostů, který domácí brankář v 92 min chytil. Poté se již zápas dohrál a v 96 min za velké radosti rozhodčí zápas ukončil. Domácí hosté v celků tvrdě hraném utkání předčili ve využívání šanci a zaslouženě si připsali 3 body.

MFK Trutnov C - SK Janské Lázně 2:1 (1:0)

Branky: Dřímal, Skuček – Sameš. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 1:1. Diváků: 30.

Krásné letní počasí, perfektně připravený trávník a štika jara Jánské Lázně, byly vhodným předpokladem pro dobrý fotbal. Bohužel, příchozí diváky zřejmě museli bolet oči. Pomalý, nezáživný fotbal z obou stran, musel nudit. Možná měli domácí míč víc na kopačkách, kdy hosté spíše spoléhali na dlouhé nákopy. V prvním poločase domácí trefili z přímého kopu břevno a gól dali až z penalty Dřímalem po faulu na Radu. Ve druhé části pokračoval nezáživný fotbal, občas narušený výpadem na jedné, či druhé straně. Trutnovským se podařilo navýšit skóre po křídelní akci, kdy Huynh centroval a Skuček šanci proměnil. V závěru hosté snížili, ale to bylo vše. Dnes fotbal plakal, ale tři body pro domácí se počítají.

TJ Rudník - FK Sokol Volanov 2:2 (1:2) penalty 3:1

Branky: Kaprál 2 – Šauer, Havlík. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 3:3. Diváků: 85.

Na krásně připraveném trávníku se střeli týmy z horní poloviny tabulky. Začátek utkání vyšel lépe hostům, kteří zatlačili domácí před vlastní vápno a ujali se vedení 2:0. Od 20,min se  osmělili  i  domácí a dostávali se do zakončení a jednou trefou mezi tyče  se  jim podařilo snížit  skóre  Kaprálem. Do šaten se  šlo za  stavu 1:2. Do  druhé půle  opět  vstoupili lépe hosté které z jedné šance  trefili tyč, ale to bylo z jejich strany vše. Domácí přeskupili řady a vrhly všechny  své síly do útoku. Vyrovnání přišlo ze  standartní situace, když trefu Jakoubka vyrazil  gólman jen k  dobíhajícímu Kaprálovi a ten pohotově  uklidil míč  do sítě. Domácí měli šanci ještě  v úplném  závěru měl velkou šanci Frýba,  který netrefil  branku  a tak se  šlo do penalt kde  byli úspěšnější domácí.

TJ Lánov - SK Spartak Hajnice 3:1 (2:0)

Branky: Šafařík 2, Havránek – Teuber. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 1:0.  Diváků: 100.

Zápas se vyvíjel lépe pro domácí a už v 10 min. vedli 1-0. Po obdržené brance hosté opticky vyrovnali hru a snažili se vyrovnat, ale domácí obrana statečně odolávala až do 41min., kdy domácí zvýšili svůj náskok na 2-0. Po vstřelené brance hru ovládli domácí borci a v 46 min. navýšili svůj náskok na 3-0. Hostům se podařilo ale zkorigovat výsledek na 3-1. Hosté se snažili výsledek ještě upravit, ale to se jim nepodařilo, jelikož domácí obrana byla pevná.

TJ Jiskra Libeč - TJ Strážné 4:1 (1:0)

Branky: Maňuch 2, Meisner, Horčička – Brádler. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 2:1. Diváků: 60.

Ve vlažném tempu se odehrálo utkání na super trávníku, v kterém domácí vedli v první půli 1-0. Hosté hrozili střelami z větší vzdálenosti, ale branku netrefili. Ve druhé půli padli dva rychlé góly v jedné minutě, což zaskočilo hostující mužstvo. Tím bylo utkání rozhodnuto. Hosté za stavu 3-0 snížili,ale Libečtí ještě jednu branku vsítili a zaslouženě vyhráli.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

FK Mostek A - FC Libotov 2:1 (1:1)

Branky: Záruba, Duchek – Tomášek. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 4:2. Diváků: 70.

SK Sparta Úpice B - FK Dolní Kalná B 4:4 (2:3) penalty 2:0

Branky: Pančík 2, Kolman, Kafka – Hampl 3, Lukeš. Rozhodčí: Medlík. ŽK: 0:0. ČK: 0:1 (Navrátil st.). Diváků: 20.

TJ Jiskra Bohuslavice nad Úpou - TJ Spartak Pilníkov 3:1 (1:1)

Branky: Křížek, Jůzl, Najman – Valkoun. Rozhodčí: Hron. ŽK: 1:0. ČK: 1:0 (Nagel). Diváků: 80.

TJ Sokol Malé Svatoňovice - TJ Sokol Starý Rokytník 6:3 (2:3)

Branky: Králíček F. 3, Tišler, Hanák, Tyrner – Vráblík 2, Handlíř. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 0:1. Diváků: 50.

TJ Sokol Kunčice nad Labem - FK Baník Radvanice v Č. 3:1 (0:1)

Branky: Kalvach 2, Petrák – Koníř. Rozhodčí: Votoček. Bez karet. Diváků: 30.

SK MFC Svoboda - FK Chvaleč 5:2 (3:0)

Branky: Karlík 2, Celba, Kobosil, Hrušovský – vlastní, Popelka. Rozhodčí: Smola. ŽK: 0:2. Diváků: 80.

OS 4.třídy muži OFS Trutnov

Bernartice/Žacléř B - TJ Jiskra Lampertice 3:0 (1:0)

Branky: Franze, Cvik, Špetla. Rozhodčí: Gottwald. Bez karet. Diváků: 60.

VOLNO - VOLNÝ LOS - TJ Prosečné

Borovnice/Mostek B - TJ JISKRA KUKS 2:4 (1:2)

Branky: Borůvka, Hampl – Vágner, Gorol, NYmsa, Čapek. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 1:2. Diváků: 45.

TJ Jiskra Horní Maršov - TJ Sokol Černý Důl 4:4 (2:2) penalty 2:1

Branky: Haider 3, Kostadinov – Grizič 2, Pavlíček, Gančarčík. Rozhodčí: Bažant (laik). Bez karet. Diváků: 100.