Výsledky utkání 8.5.2018 - dohrávky (vloženo: 8.5.2018 19:50)

Dohrávky odložených utkání

OP muži OFS Trutnov

Baník Žacléř – Spartak Hajnice 6:0 (4:0). Branky: Kovačík 4, Pek, Kotyk. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:2. Diváků: 60.

V dohrávaném utkání prvního jarního kola se do Žacléře vrátil po dlouhé době v brankářském dresu gólman Lebeda, nikoliv však v dresu Mostku, ale Hajnice. Již ve 4. minutě mu návrat pokazil krásnou střelou Kotyk a když v 7. přidal z penalty gól Kovačík, vypadalo to na krušné chvilky pro hajnické. Poté se však žacléřští nemohli dlouho prosadit. A nebýt dvojnásobného zaváhání hostů těsně před pauzou, bylo by utkání otevřené. Takhle se druhý poločas změnil pouze v souboj o výši skóre a nebýt již zmiňovaného gólmana Lebedy, jelo by se borcům z Hajnice domů daleko hůř. Čtyřmi góly se blýskl Kovačík.

TJ Baník Rtyně v Pod. – TJ Jiskra Podhůří 10:0 (3:0). Branka: Hoffman 3, Prouza 2,Slavíček, Vasilijev, Zvara, Černý, Čepelka. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 0:1. Diváků: 65.

V dohrávce z podzimní části soutěže hostující tým vydržel bez inkasované branky až do 22.min.. Od té doby nepřipustil domácí celek žádné drama a svým příznivcům předvedl spoustu pěkných akcí s plejádou branek, z nichž některé byly doslova až do "kuchyně" soupeře.

Jiskra Bohuslavice - TJ Sokol Malé Svatoňovice 3:3 (2:3) penalty 0:1. Branky: Kracík, Bednařík, Kubját – Šrejber, Seidel, Kopecký. Rozhodčí: Smola. ŽK: 1:0. Diváků: 118.

Diváci v otevřeném utkání viděli hodně branek a tak se utkání z tohoto pohledu mohlo celkem líbit. Ale jinak mělo jen průměrnou úroveň, a po  penaltovém rozstřelu,  si bod navíc odvezli hosté.

OS 3.třídy muži skupina ZÁPAD OFS Trutnov

TJ Sokol Černý Důl – TJ Jiskra Kuks 5:1 (3:1). Branka: Pavlíček 4, Teichman - Nymsa. Rozhodčí: Turek. ŽK: 1:1 Diváků: 30.

FK Dolní Kalná B - TJ Sokol Prosečné 3:3 (1:3) penalty 2:3. Branky: Slavík 2, Ježek – Chuťka 2, Ferenci. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 2:1. Diváků: 70.

TJ Sokol Kunčice nad Labem - FC Libotov 4:1 (3:0). Branky: Krejčík 2, Kracík 2 – Tomášek. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 1:0. Diváků: 20.