Výsledky utkání 31.3. - 1.4.2018 (vloženo: 1.4.2018 18:44)

OP muži OFS Trutnov - dohrávky

Sokol Malé Svatoňovice – Sokol Vítězná odloženo

Baník Žacléř A – Spartak Hajnice odloženo

FK Poříčí u Trutnova – Jiskra Podhůří odloženo

FC Vrchlabí B – TJ Strážné 2:0 (0:0). Branky: Zarebski 2. Rozhodčí: Seidel. Bez karet. Diváků: 85.

Hosté šli do zápasu s tím, že nedostanou branku a jejich taktika v první polovině utkání slavila úspěch, hlavně díky domácím, kteří pojali zápas jako přátelský. Hra se odehrávala mimo pokutové území a světlou výjimkou byla střela vrchlabského Tauchmana do břevna. Ve druhé polovině derby vrchlabští přidali na důrazu a výsledek se dostavil, když střídající Ondra Zarebski díky svému důrazu  dvakrát skóroval. Vítězství domácích bylo zasloužené, ale svým výkonem nepřesvědčili.

MFK Trutnov C – FK Volanov 3:1 (3:0). Branky: Kárník, Rada, Moravec - Voňka. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 2:1. Diváků: 30.

V dnešním utkání na umělé trávě nastoupili oslabení domácí proti Volanovu, který přijel povzbuzen vítězstvím z minulého týdne nad Vítěznou. Céčko hrálo v prvním poločase celkem pohledný, kombinační fotbal a hosty, kteří měli hru založenou pouze na nakopávaných balónech, přehrávali. První gól padl po dobře rozehrané standartce, kdy si naběhl Kárnik a s přehledem skóroval. Druhý gól vsítil Rada, který si zpracoval centr Drtiny a zavěsil pod břevno. Gólem do šatny se blýskl Moravec, který přešel přes dva hráče a balón uklidil po zemi k tyči. Druhý poločas už tak kvalitní ze strany Trutnova nebyl a hosté již více riskovali a útočili i ve více lidech. Vyústěním byla jejich šance, kdy se útočník Volanova dostal za obranu domácích a Karníkovi nezbylo než faulovat ve vápně. Penaltu proměnil hostující kapitán Voňka. Hosté ke konci zápasu stále více otevírali hru, ale domácí několik nadějných brejků nedotáhli a tak se na výsledku již nic nezměnilo.

FK Mostek A – Jiskra Bohuslavice 1:0 (0:0). Branka: Pojezdný. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 2:2. Diváků: 70.

Pro domácí veledůležitý zápas, neboť jejich postavení v tabulce po podzimu je více než tristní. Bez kanonýra Laschuka, který se ztratil kdesi v černozemních širých stepích Ukrajiny, nastoupili domácí s cílem pokusit se o zázrak. Vyrovnaný zápas se hrál asi 20 min, poté se otěží zápasu chopili domácí. Hosté však vystavili "Maginotovu linii" a nedostatek invence a první vystoupení na přírodní trávě (bohužel ještě po zimě neupravené) způsobil, že šancí bylo pomálu. A pokud si je mostečtí vypracovali, zasáhl spolehlivý gólman hostů. Hosté sem tam hrozili z rychlých protiútoků, neboť domácí obranné šiky nepůsobili zrovna nejjistěji. Domácí gólman však nemusel ani jednou zasahovat. Druhý poločas začal šancí hned v první minutě, kdy si hostující bek pomohl břevnem. Tlak domácích byl zjevný, hosté rychle odpadali. Šancí jak o pouti, ale dostat míč do branky, to by nevymyslil ani nejlepší spisovatel detektivek. Gól ne a ne padnout. Vysvobození přišlo v 73. min, kdy Polák na hranici ofsajdu poslal míč před branku a Pojezdný ho uklidil do sítě. Hosté se cítili poškozeni, leč gól platil. Hosté se ještě snažili o zvrat. Otevřeli svou obranu, do které vnikali xkrát domácí hráči, ale se svými šancemi naložili prachmizerně. A protože bohuslavičtí domácí branku vůbec neohrozili, zůstalo skóre 1:0. Vítězství urputně vybojované, ale za předvedenou hru zasloužené.

SK Janské Lázně – Baník Rtyně odloženo

OS 3.třídy muži skupina VÝCHOD OFS Trutnov

Bernartice/Žacléř B - TJ Jiskra Libeč odloženo

FK Chvaleč – Jiskra Horní Maršov odloženo

Sokol Starý Rokytník – Baník Radvanice v Č. 2:2 (2:1) penalty 2:3. Branky: Bednář, Slavík – Poskočil 2. Rozhodčí: Smola. ŽK: 2:3. Diváků: 40.

Jiskra Lampertice – MFK Svoboda n.Ú. 3:3 (1:1) penalty 3:1. Branky: Šrajn 2, Drábek – Kobosil 3. Rozhodčí: Kmitovská. ŽK: 2:1. Diváků: 39.

TJ Spartak Pilníkov – TJ Lánov odloženo

Sokol Kunčice n.L. – FC Libotov odloženo

Sokol Černý Důl – JISKRA Kuks odloženo

FK Dolní Kalná B – Sokol Prosečné odloženo

OS 3.třídy muži skupina VÝCHODxZÁPAD OFS Trutnov

Borovnice/Mostek B – Úpice B 1:5 (0:2). Branky: Špidlen – Pančík 3, Kafka 2. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 2:2. Diváků: 45.