Výsledky utkání 3.- 4.10.2020 (vloženo: 4.10.2020 08:02)

Aktualizováno NE 19:40

OP muži OFS Trutnov

Sokol Vítězná - TJ Rudník A 3:7 (2:5)

Branky: Holouš, Krákora, Vrbata D. – Kršík 2, Rada 2, Frýba, Zeman, Pecold. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 5:2. ČK: 1:0 (Szamko). Diváků: 49.

Zasloužené vítězství hostů, kteří o svém vítězství rozhodli už v prvním poločase kdy vedli už 1:5, domácím se podařilo na konci snížit na 2:5 a v druhém poločase se jim podařilo vstřelit i třetí gól na 3:5 a pak trestuhodně zahodili šanci se soupeři přiblížit na dostřel jediné branky, když přestřelili z malého vápna polodkrytou branku. To následně hosté potrestali a místo 4:5 byl výsledek najednou 3:6, to domácí snahu ještě něco s výsledkem dokonale zmrazilo a v závěru hosté přidali ještě jednu branku a došli si v pohodě pro tři body.

TJ Baník Rtyně v Pod. - SK Janské Lázně 6:0 (2:0)

Branky: Luštinec 2, Hoffman, Novotný, Havel, Prouza. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 2:2. Diváků: 50.

Od úvodu utkání to byla hra s dobýváním hostující branky. Domácí hráči si sice dokázali vytvořit brankové příležitosti, ale naložili s nimi dost trestuhodně. Otevřít skóre se podařilo až v 26.min. po dravém průniku Hoffmana, který předložil skvostnou přihrávku Luštincovi a ten do odkryté branky již nezaváhal. Druhou branku obstaral ve 40.min. sám Hoffman, který se prodral hostující obranou a zavěsil. Druhá půle pak byla otázkou, kolik se podaří domácím ještě přidat branek. Ti přikovali soupeře na jeho polovinu a další branky na sebe nedaly dlouho čekat. V 51.min. přidal třetí gól Novotný. V 60.min. překonal hostujícího gólmana Havel a v 65.min. po sólovém průniku Luštinec. Konečný účet v utkání pak vystavil v 88.min. brankou z trestného kopu Prouza.

TJ Jiskra Podhůří - SK Spartak Hajnice 4:2 (3:0)

Branky: Smejkal 2, Najman 2 – Krotil, Hrneček. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 2:1. Diváků: 49.

Souboj sousedů v dolních patrech tabulky vyzněl jednoznačně pro Hartecké fotbalisty. V první půlce zcela ovládli hru, a vedení 3:0 bylo jen velmi slabým vyjádřením příležitostí ke vstřelení branky. Dvě z mnoha svých šancí proměnil Smejkal, jednou se trefil velmi dobře hrající Najman. I po přestávce byli domácí lepším týmem a Najman zvýšil vedení domácích už na 4:0. Po vystřídání několika hráčů v domácím mužstvu  se hra vyrovnala, a Hajnice  brankami Krotila a Hrnečka snížili na 4:2. Do konce utkání se i přes několik ložených šancí Harty stav utkání nezměnil, a tak si Podhůří připisuje první vítězství.

FC Mladé Buky - TJ Tatran Hostinné 6:4 (3:3)

Branky: Štěpánek 2, Ruml 2, Sucháň, Karmáček – Polák R., Jakoubek, Klacek, Maličký. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 0:1. ČK: 0:1 (Horák D.). Diváků: 50.

Na hřiště druhých Mladých Buků přijelo třetí Hostinné. Hned od začátku se z utkání stala ofenzivní show se spoustou neproměněných šancí především na straně domácích. V 6.minutě šli však při své třetí velké příležitosti do vedení domácí, když Sucháň obešel Zítka a zavěsil. Odpověď hostí na sebe však nenechala dlouho čekat, hned po 2 minutách srovnal na 1:1 Hostinský kapitán Polák. O 10 minut později šli do vedení domácí, když Štěpánek využil nedorozumění v hostující rozehrávce. Hned z rozehry však srovnal gólem z 50 metrů Jakoubek. Následně šli do vedení opět domácí, když se trefila posila z trutnovské rezervy Karmáček. Těsně před poločasem však skóre opět srovnali hosté, když se trefil parádním halfvolejem Klacek. Do kabin se tak šlo za stavu 3:3, nutno podotknout že výrazně více šancí měli domácí. Hned v úvodu druhé půle byl vyloučen hostující Horák a Hostinné tak šlo do deseti. Následovalo několik neproměněných šancí domácích. Z ojedinělé šance hostů pláchl celé domácí obraně Maličký a poslal Hostinné poprvé v zápase do vedení. Poté domácí zavřeli hosty na jejich polovině. Ujal se až Rumlův centr, který zapadl k překvapení všech do hostující svatyně. Hned o několik minut později poslal domácí do vedení Štěpánek a výsledek ještě kosmeticky upravil Ruml, když svůj nájezd zakončil krásným lobem. Domácí vítězství je zasloužené. Pochvalu dnes zaslouží velmi dobří rozhodčí a také všichni hráči, kteří přispěli k velmi dobré úrovni utkání.

FK Mostek A - FK Poříčí u Trutnova 2:2 (1:0) penalty 3:2

Branky: Hampl, Duchek D. – Kuhn, Tomšík. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 0:2. Diváků: 45.

Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním byli aktivnější domácí. Ti museli o přestávce a v průběhu druhého poločasu dvakrát z důvodu zranění vystřídat, a otěže zápasu převzali hosté, kteří využili pasivitu domácích a v 88. min dokonce překlopili stav zápasu ve svůj prospěch. Domácí se nevzdali a v nastavení srovnali hlavou po rohovém kopu. A protože ve střelbě penalt, na rozdíl od poříčských, byli stoprocentní, dva body zůstaly v Mostku.

TJ Jiskra Libeč - TJ Strážné 2:7 (0:3)

Branky: Meisner, Taláb – Janda 3, Kroczek 2, Zárybnický, Adler. Rozhodčí: Fikjez. ŽK: 3:3. Diváků: 20.

Ani v dalším utkání domácí nebodovali, předvedli snad nejhorší výkon a tak body zaslouženě putují do Strážného. Ještě je nutné zmínit, že v utkání padaly krásné branky.

FK Sokol Volanov - TJ SOKOL Bílá Třemešná 4:1 (3:1)

Branky: Votava, Holas, vlastní, Přívratský – Hažer. Rozhodčí: Nývlt L. ŽK: 3:3. Diváků: 40.

Úvod zápasu patřil domácím, kteří hráli dobře ze zabezpečené obrany a vyráželi do smrtících brejků. Dva z nich se podařilo domácím proměnit díky nekompromisnímu zakončení domácích útočníků. Od té doby jako kdyby domácí vyklidili pole a hrál jen hostující Sokol. Domácí přečkali spoustu vyložených šancí díky skvěle chytajícímu Trailinovi. Do druhého poločasu vstupovali domácí s náskokem dvou branek. Neúnavní hosté byli aktivnějším týmem celého, druhého poločasu, kdy zahodili několik vyložených šancí. Domácí měli také své šance a z jednoho brejků se jim podařili vstřelit čtvrtou branku díky zkušenosti nestárnoucího Honzy Přívratského. Domácí Sokol už své vybojované vítězství dovedl ke zdárnému konci.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

TJ Sokol Prosečné - TJ Rudník B 5:2 (2:2)

Branky: vlastní, Ferenci, Špička D., Bachtík, Reiner – Charouz, Folc. Rozhodčí: Chleborád. Diváků: 50.

TJ Jiskra Horní Maršov - TJ Spartak Pilníkov 0:1 (0:0)

Branka: Hospodka. Rozhodčí: Smola. Bez karet. Diváků: 45.

TJ Lánov - Bernartice/Žacléř B 3:1 (2:0)

Branky: Capoušek, Hartig, Šafařík – Šklíba. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 2:1. Diváků: 48.

SK MFC Svoboda - TJ Jiskra Bohuslavice n.Ú. 9:1 (3:1)

Branky: Machalík 4, Beneš 3, Uiberlay, Prouza – Eflér. Rozhodčí: Holas. ŽK: 0:1. ČK: 0:1 (Široký – as.trenéra). Diváků: 40.

FK Baník Radvanice v Č. - FK Dolní Kalná B odloženo na 24.10.2020

TJ Sokol Černý Důl - TJ Jiskra Lampertice 2:3 (2:1)

Branky: Sýkora 2 – Petrů, Jančuk, Birka. Rozhodčí: Pracný J. ŽK: 1:4. ČK: 1:0 (Pavlíček Z.). Diváků: 45.

FK Mostek B - FC Libotov 0:5 (0:0)

Branky: Kraus, Plecháč, Vršecký, Tomášek, Hospodka. Rozhodčí: Tichovský. Bez karet. Diváků: 40.

TJ JISKRA KUKS - TJ Sokol Starý Rokytník 2:4 (1:2)

Branky: Farhani, Cibulka – Handlíř L. 2, Handlíř J. 2. Rozhodčí: Smola. ŽK: 2:1. ČK: 1:0 (Hušek). Rozhodčí: 45.

TJ Sokol Malé Svatoňovice - TJ Sokol Kunčice n. L. 0:0 penalty 1:2

Rozhodčí: Kafka. ŽK: 0:2. Diváků: 50.