Výsledky utkání 26.-28.9.2020 (vloženo: 25.9.2020 15:18)

Aktualizováno PO 18:15

OP muži OFS Trutnov

TJ Rudník A - FK Sokol Volanov 4:3 (2:3)

Branky: Víšek 2, Kršek, Kaprál – Holas, Havlík, Votava. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 0:1. Diváků: 45.

V Rudníku byl dnes viděn neskutečný obrat z 0:3 pro hosty ve 30. minutě až na konečných 4:3 pro domácí borce po 90.minutách. Ale pojďme na začátek. Dnešní utkání se hrálo v nevlídném počasí, kterému předcházel vytrvalý déšť a podle toho vypadal i stav hrací plochy. Na začátku utkání mělo míč pod kontrolou více domácí mužstvo, ale paradoxně to byli hosté, kteří v 7.minutě šli do vedení, poté se pokračovalo ve stejném duchu až do 27.minuty, kdy se prosadil z dálky Havlík. Půl hodinu hrůzy pro domácí dokonal ve 30.minutě Votava. Domácí byli zralí na ručník. Jenže Rudníku se povedlo do poločasu snížit dvěmi brankami kapitána Víška a do kabin se šlo za již veselejšího stavu 2:3. Po změně stran se hrálo prakticky na jednu branku. Hosté začali hrát velmi pasivně a to se jim vymstilo. V 67.minutě srovnal svým prvním gólem v dresu Rudníku Kršík a obrat dokonal o 4 minuty později domácí odchovanec Kaprál. Domácím Pusinkám patří obdiv a poděkování za skvělé otočený zápas. Zato hostující trenér své svěřence určitě nepochválí za ztracený skvělé rozehraný zápas.

TJ SOKOL Bílá Třemešná - TJ Jiskra Libeč 2:0 (1:0)

Branky: Jákl M., Sadský. Rozhodčí: Nývlt l. Bez karet. Diváků: 49.

Souboj dvou celků z opačných pater tabulky se hrál na podmáčeném trávníku a skončil zaslouženým vítězstvím domácího mužstva. Sokol ale ke třem bodům nedošel nijak přesvědčivým výkonem. V prvním poločase byli domácí jasně lepším týmem, z převahy však dokázali vytěžit pouze gól kanonýra Jákla, jenž po půlhodině hry proměnil rychlý brejk. Také start druhé půle vyzněl pro favorita, penaltu za hru rukou v šestnáctce ještě Sadský nasměroval jen do tyče, v 55. minutě už ale stejný hráč zvyšoval na 2:0. Od té doby už Třemešenští žádný další úspěch nepřidali, naopak se velmi slušným výkonem prezentovali sympaticky vystupující hosté, kteří se i přes porážku za svůj výkon rozhodně stydět nemuseli.

TJ Strážné - FK Mostek A 1:2 (1:1)

Branky: Srnský – Polák, Čajka. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 3:1. Diváků: 50.

Za stálého deště, na téměř neregulérním terénu se se hrál poměrně slušný fotbal. Po rychlé brance domácí dominovali a bylo jen jejich neschopností přidat další branky. A soupeř trestal, když v poslední minutě první části vyrovnal. Druhou půli opět domácí tlačili, ale byli to mostečtí, kdo dal z dálky vítěznou branku. Nic na tom nezměnil ani drtivý nápor Strážného, které dále padá tabulkou dolu.

FK Poříčí u Trutnova - FC Mladé Buky 1:1 (1:1) penalty 3:4

Branky: Kuhn – Ruml. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (Horák). Diváků: 49.

Derby v Poříčí, prvního a čtvrtého celku tabulky, moc krásy nepřineslo. Oba týmy se snažili na mokrém terénu kombinovat, ale mnoho přihrávek končilo ztrátou balónu. První dvě šance měl na začátku zápasu hostující Ruml, ale obě zahodil. A tak se potvrdilo "nedáš,dostaneš", když z protiútoku po kombinaci Killara a Kuhna druhý jmenovaný, v 18.minutě, skóroval. O nakonec konečném výsledku rozhodl gólem do šatny ve 45.minutě Ruml, když nezafungovala "ofsajdová past" domácích a Ruml v klidu obstřelil domácího Petra v bráně. Ve druhém poločase se toho, z pohledu diváka, moc nestalo. Hra byla rozkouskovaná množstvím soubojů a faulů. Hosté nastřelili tyč a Doležal hlavičkou z rohu  překonal domácího gólmana, ale pouze za cenu předchozího faulu, takže se skóre neměnilo. Remíza byla v zápase spravedlivá pro oba týmy, bonusový bod navíc si odvezli šťastnější hosté.

Jiskra Podhůří - TJ Tatran Hostinné 1:2 (0:1)

Branky: Gottstein – Stránský 2. Rozhodčí: Votoček. Bez karet. Diváků: 50.

Fotbal Hostinné vs Podhůří se zřejmě nedal sehrát, kvůli vytrvalému dešti a stavu hřiště v Hostinném. Proto zřejmě činovníci Hostinného požádali TJ Podhůří, zda by se tento zápas mohl odehrát v Hartě. Hartečtí navázal na výkony z minulých kol, a favoritovi utkání byli vyrovnaným soupeřem. V první půli měli dokonce víc příležitostí ke vstřelení branky než soupeř. Ovšem těsně před půlkou úžasnou patičkou zajistil vedení hostů Stránský. Po poločase Hostinné přidalo, a i když Hartečtí zlobili, zvýšili své vedení na 2:0. Zdálo se rozhodnuto, ale Harta se vyhecovala k závěrečnému náporu, dokázala snížit brankou Gottsteina a mnoho nechybělo k vyrovnání. Myslím, že nemnoho diváků vidělo docela slušný fotbal, v němž domácí, ač nebyli horší, nezískali žádný bod.

SK Spartak Hajnice - TJ Baník Rtyně v Pod. 1:2 (0:1)

Branky: Šereš – Jiránek, Hoffman. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 1:1. Diváků: 50.

Sychravé počasí nenalákalo na hajnické hřiště mnoho diváků. Ti co dorazili, mohli vidět pouze torzo běžné základní sestavy domácího Spartaku.  Přestože se Hajnice snažila bojovat s dobře připraveným soupeřem, šla do poločasové pauzy s jednogólovou ztrátou po pěkném náběhu Jiránka. V druhé půli se Hajnici podařilo srovnat po přelobování brankáře Šerešem. Hosté si i přes několik promarněných šancích došli pro 3 body po brance Hoffmana.

SK Janské Lázně - Sokol Vítězná 2:2 (1:0) penalty 1:3

Branky: Pour, Maňuch – Tichovský 2. Rozhodčí: Fikejz. ŽK: 4:3. Diváků: 28.

Domácí se opět rozjížděli pomalu a první třetina poločasu patřila hostům, ale žádnou šanci nedokázali zakončit. Pak se domácí přeci jenom rozehráli a po zbytek poločasu byli lepším týmem, což zúročili vedoucí brankou Ríši Poura. V úvodu druhého poločasu opět z šatny přišli bojovnější hosté a během 10 minut otočili vývoj utkání dvěma brankami Tichovského, když domácí působili naopak ospalejším pomalejším dojmem. Po obdržených brankách se domácí přeci jenom opět rozjeli a Maňuch po samostatném úniku vyrovnal skóre utkání. Až do konce se potom hrál fotbal nahoru a dolů, když tutové šance domácích zůstali neproměněny. V loterii PK byli úspěšnější hosté.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

TJ Rudník B - TJ Sokol Malé Svatoňovice 1:4 (1:2)

Branky: Čáp – Tišler 3, Tyrner. Rozhodčí: Holas. ŽK: 3:2. Diváků: 50.

TJ Sokol Kunčice n. L. - TJ JISKRA KUKS 6:0 (5:0)

Branky: Jeřábek 3, Szombat, Gaszi, Petrák. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 4:2. ČK: 0:1 (Kopecký). Diváků: 50.

TJ Sokol Starý Rokytník - FK Mostek B 3:1 (1:0)

Branky: Handlíř L.2, Slavík – Kracík. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 2:3. Diváků: 50.

FC Libotov - TJ Sokol Černý Důl 4:2 (2:2)

Branky: Pitro O., Pitro J., Haase, Tomášek – Ducháč, Grzič. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 3:5. ČK: 1:1 (Šimek – Gančarčík). Diváků: 49.

TJ Jiskra Lampertice - FK Baník Radvanice v Č. 0:0 penalty 2:3

Rozhodčí: Prinz. ŽK: 2:2. Diváků: 30.

FK Dolní Kalná B - SK MFC Svoboda 2:6 (0:3)

Branky: Kodytek 2 – Uiberlay 2, Hrušovský, Beneš, Machalík, Prouza. Rozhodčí: Nývlt L. ŽK: 1:0. Diváků: 50.

TJ Jiskra Bohuslavice n.Ú. - TJ Lánov 3:0 (2:0)

Branky: Eflér 2, Kárník (pen.). Rozhodčí: Boubín. ŽK: 0:1. Diváků: 50.

Bernartice/Žacléř B - TJ Jiskra Horní Maršov 5:0 (1:0)

Branky: Ondráško 2, Těžký J., Skála, Pek. Rozhodčí: Tichovský. ŽK: 1:3. Diváků: 40.

TJ Spartak Pilníkov - TJ Sokol Prosečné 0:5 (0:5)

Branky: Špička L.3, Špička D., Przybyla. Rozhodčí: 2:6. Diváků: 30.