Výsledky utkání 22.-23.září 2018 (vloženo: 20.9.2018 18:57)

Aktualizace NE 21:00

OP muži OFS Trutnov

Sokol Vítězná - TJ Jiskra Podhůří 3:1 (1:1). Branky: Černota, Holuš, Vladeka – Pařez. Rozhodčí: Šiling. ŽK: 2:2. Diváků: 40.

Domácí byli po celý zápas více na míči a hosté hrozili pouze z brejku, po kterém se nakonec i dostali ve 20. min do vedení. V závěru prvního poločasu domácí vyrovnali a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. V druhém poločase se domácím podařilo vstřelit dvě branky a tím si připsali do tabulky 3 body.

TJ Baník Rtyně v Pod. - MFK Trutnov C 4:1 (2:0). Branky: Prouza 3, Vasilijev – Skuček. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 2:2. Diváků: 55.

Tradičně kvalitní rtyňský pažit byl svědkem utkání týmů, kterým se v podzimní části příliš nedaří. Oba celky začaly aktivně a domácím se povedlo v 11.min. vsítit nádherný gól Prouzou. Vyrovnaná hra pokračovala i v další části a aktivita se hostům vyplatila, když vyrovnali ve 21.min. po standardní situaci dorážejícím Skučkem. Dobrý fotbal pokračoval, hra se dále přelévala z jedné půle na druhou, a když se již schylovalo k odchodu do kabin vyrobila fatální chybu hostující obrana a umožnila vsítit ve 42.min. do prázdné svatyně Prouzovi druhou branku. Do druhé části nastoupili domácí viditelně povzbuzeni, dostávali se daleko častěji k zakončení a několikrát nechali vyniknout hostujícího gólmana, kterého jedenkrát zachránila i tyč. Vše rozhodla 77.min. a druhá obrovská chyba hostující obrany v čele s brankařem, která vyústila opět v gól do opuštěné branky. Vítězství pak potvrdil v 88.min. domácí kapitán Vasiljev, ke kterému propadl centrovaný míč, a ten jej nekompromisně uklidil do sítě. Vítězství pro domácí zasloužené, i když v pohledu na celkový průběh utkání pro hosty dost kruté.

FK Poříčí u Trutnova - TJ Rudník 1:1 (1:0) penalty 3:2. Branky: Machalík – Jakoubek. Rozhodčí: Seidel. 2:2. Diváků: 60.

Domácí v trojboji s Rudníkem (2x semifinále poháru a tento mistrák) během dvou týdnů nastoupili opět bez několika zraněných hráčů, ale zbývající nechali na „poříčském betonu“ srdce. Hosté byli lepší v kombinaci, ale  domácí si svým důrazem a přímočarostí vytvořili více brankových situací. Ale fotbalové „zákony“ říkají, že branky padají po chybách a dnes to platilo na 100%. Po půlhodině hry přeloboval Machalík brankáře po chybě hostujícího stopera a aby to nebylo hostím líto, tak domácí brankář po třech minutách 2.poločasu „zachrápal“ v bráně, pozdě vyhodnotil vyběhnutí proti pouhému odkopu hostí, zalekl se útočníka hostí a špatným vyběhnutím dovolil Jakoubkovi skórovat do prázdné brány. O bonusovém bodu rozhodli penalty a pořízci jsou spokojeni se dvěma body z tohoto utkání.

TJ Lánov - FC Mladé Buky neděle 3:5 (3:2). Branky: Šafařík 2, Souček – Štěpánek 2, Ruml, Tošovský, Tůma. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 1:1. Diváků: 60.

Zápas začal opatrně a pak převzali domácí aktivitu na své kopačky, ale v 8 minutě se ujali vedení hosté. Ale v
10.minutě  domácí vyrovnali. Pak se hra opticky vyrovnala a hrálo se nahoru a dolu. Ve 30.minutě domácí navýšili
skóre a opět převzaly iniciativu, která vyústila vstřelením další branky. První poločas se dohrál v poklidu. Druhý
poločas začal tlakem hostujícího mužstva, který tlačil na domácí obranu a začal korigovat výsledek utkání, které
vyšlo lepší pro hostující mužstvo, které dokázalo výsledek utkání obrátit ve svůj prospěch. A konečný výsledek
dovršil vlastní brankou domácí hráč.

TJ Baník Žacléř A - TJ Jiskra Libeč 3:0 (1:0). Branky: Brožek, vlastní, Vít. Rozhodčí: Žerovnický. ŽK: 1:2. Diváků: 140.

Do Žacléře přijel soubor z nedaleké Libče a přivezl hned tři bývalé žacléřské hráče  -Talába, Maňucha a především brankářskou oporu Valdu Nývlta. Utkání přilákalo slušnou diváckou kulisu a podzimní dobrá forma obou týmů slibovala dobrý fotbal. Ještě před utkáním uctili oba soupeři minutou ticha nedávno zesnulého libečského patriota a rozhodčího OFS pana Güntera Mahrlu. Baník byl favoritem, měl převahu a vytvořil si i šance a hned v úvodu jednu obrovskou proměnil, když tutovku Kovačíka skvěle zlikvidoval Nývlt, ale na dorážku Brožka byl krátký. Vzápětí gólový střelec další šanci promarnil. Hosté se utrhli jen dvakrát, ale nedokázali si pořádně přihrát. Diváci čekali druhý gól, ale proti byl gólman Nývlt, který ukázal, že mu to v žacléřské brance vždycky šlo a předvedl několik efektních robinzonáda a zákroků. A když to nešlo baníkovcům, pomohl stoper soupeře a srazil střelu Těžkého do protipohybu bezmocného Nývlta. V poslední minutě stvrdil výhru krásným gólem Vít. Jiskra Libeč byla prvním týmem, který dokázal s Baníkem držet krok celý zápas a rozhodně svou kůži nedala lacino.

SK Janské Lázně - TJ Strážné 0:3 (0:1). Branky: Mikina 3. Rozhodčí: novotný (OFS Jičín). ŽK: 1:2. Diváků: 40.

Naprosto zasloužené vítězství hostů a především gólové divadlo střelce všech gólů zápasu, Josefa Mikiny v týmu hostů. V 1. poločase ještě domácí obrana, kromě jediné chyby pochytala všechny šance, ale ve 2. poločase již hosté navýšili po chybách obrany skóre a bylo rozhodnuto. Domácím fungovala dobře obrana, ale dopředu to skřípalo. Chybělo zakončení a prosazení se před brankou hostů. Hosté se naopak dostávali do zakončování rychleji a přesněji. Z toho pramenící trvalý tlak na domácí obranu, nemohl vydržet bez chyb celý zápas.

FK Sokol Volanov - SK Spartak Hajnice 3:1 (0:0). Branky: vlastní, Havlík, Nácal – Krotil. Rozhodčí: Beránek. Bez karet. Diváků: 70.

Domácí nastoupili k utkání s tím, že hrají s posledním týmem tabulky, ale hosté se představili v úplně jiné představě než si domácí mysleli. Hosté bojovali a domácí se horko těžko dostávali před hostující bránu. Poločas skončil 0:0. Ve druhém poločase vstřelili hosté branku a zdálo se že urvou první body, ale bohužel se jim závěr utkání nepovedl.V 87.min.si dali hosté vlastní gól (Leder) a domácím se poté podařilo vstřelit ještě dvě branky a se štěstím vyhráli zápas. Hosté zanechali dobrý dojem a předvedli dobrou hru.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

TJ Sokol Malé Svatoňovice - FC Libotov 2:0 (1:0). Branky: Mach, Holas. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 1:0. Diváků: 40.

TJ Sokol Kunčice nad Labem - FK Dolní Kalná B 4:1 (3:0). Branky: Vejnar 2, Petrák 2 – Dohnal. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 2:1. Diváků: 50.

TJ Spartak Pilníkov - SK Sparta Úpice B 2:2 (0:0) penalty 2:1. Branky: Bartůněk 2 – Kábele, Pančík. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 0:2. Diváků: 40.

FK Baník Radvanice v Č. - FK Mostek A 0:4 (0:2). Branky: Laschuk 2, Kočí, Duchek D. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 2:0. Diváků: 60.

SK MFC Svoboda - FK Chvaleč 6:0 (1:0). Branky: Beneš 2, Brát, Karlík (pen.), Stehlík, Prouza. Rozhodčí: Pojezdný. Bez karet. Diváků: 40.

TJ Jiskra Bohuslavice nad Úpou - TJ Sokol Starý Rokytník 4:1 (2:1). Branky: Mucudis D., Weiss, Škop – Schier. Rozhodčí: Lebeda. Bez karet. Diváků: 50.

OS 4.třídy muži OFS Trutnov

TJ JISKRA KUKS - TJ Jiskra Lampertice 3:0 (1:0). Branky: Coufal 2, Nymsa J. Rozhodčí: Smola. ŽK: 1:0. Diváků: 30.

VOLNO - VOLNÝ LOS - TJ Jiskra Horní Maršov

Bernartice/Žacléř B - TJ Sokol Černý Důl 1:2 (0:2). Branky: Hošek – Mikuláš 2. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 0:4. Diváků: 27.

TJ Prosečné - Borovnice/Mostek B 6:0 (3:0). Branky: Lev 3, Reiner, Špička D., Špička L. Rozhodčí: Uiberlay. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (Šandor). Diváků: 50.