Výsledky utkání 15.-16.září 2018 (vloženo: 13.9.2018 08:19)

Aktualizováno NE 21:35

OP muži OFS Trutnov

TJ Jiskra Podhůří - FK Sokol Volanov 1:3 (0:2). Branky: Přívratský – Bauer 2, Havlík. Rozhodčí: Lebeda. Bez karet. Diváků: 50.

Volanov se v Hartě představil jako fotbalovější celek a po první půlce zaslouženě vedl po chybách v domácí obraně. Ve druhé půlce hartečtí i díky změnám v sestavě herní projev vyrovnali a i když dostali hned po rozehrání třetí branku, byli celý druhý poločas více než vyrovnaným soupeřem. Z několika šancí, které si vytvořili, však dokázali skórovat jenom jednou a tak si všechny body odvezli hosté.

SK Spartak Hajnice - SK Janské Lázně 1:2 (0:2). Branky: Řehák – Hradecký, Dvořák. Rozhodčí: Buchta. ŽK: 0:2. Diváků: 50.

Znovu se potvrdila bezmoc domácích proměnit jakoukoli gólovou šanci. Hosté vyškolili Hajnici v produktivitě a hned v prvním poločase si vytvořili pohodlný náskok 0:2. V druhé půli se Hajnice pokusila o zázrak. Ty se ovšem nedějí každý den a výsledek pouze korigovala na 1:2. Tři body si tedy odváží šťastnější tým.

TJ Strážné - TJ Baník Žacléř A 1:3 (1:2). Branky: Kroczek – Ondráško 2, Vít L. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 1:2. Diváků: 60.

Utkání s vedoucím týmem tabulky se hrálo ve velmi vysokém tempu a mělo kvalitní úroveň. Po několika šancích na obou stranách v úvodu utkání to byli domácí, kteří se po centrovaném balonu ujali vedení po hlavičce Kroczka. Hosté z protiútoku vyrovnali po chybě domácích. Pět minut potom se z rychlého útoku hosté ujali vedení. Když domácí na začátku druhého poločasu neproměnili vyloženou šanci z malého vápna, rozhodla střela z dálky hostujícího hráče.

TJ Jiskra Libeč - FC Mladé Buky 7:2 (6:2). Branky: Ullrich 3, Meisner, Maňuch, Spurný, Jezvina – Vlastní, Dvořák. Rozhodčí: Mlynář P. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (Vacek). Diváků: 50.

Již ve 3.minutě si domácí dali vlastence a utkání pro ně mohlo dopadnout špatně. Libečtí poté začali hrát a hosté nestihali. Po chvilce otočili utkání ve svůj prospěch, k tomu jim pomohlo vyloučení v první půli hostujícího Vacka. První půle tedy skončila v poměru 6:2. Druhý poločas se již dohrával ve vlažném tempu, domácí neproměnili ještě dvě vyložené šance. Hosté také nedali ve druhé půli pokutový kop, který zneškodnil náhradní domácí gólman. Hatrickem krásnými góly se blýsknul Ullrich.

TJ Lánov - FK Poříčí u Trutnova 1:4 (0:2). Branky: Janda – Machalík, Potoček J., Killar. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 1:0. Diváků: 70.

Utkání začalo opatrnou hrou obou mužstev. Časem se začala trefovat útočná síla hostujícího mužstva . Obrana domácího mužstva odolávala do 30 minuty kdy hostující dokázaly vstřelit branku . Neuběhla 8 minuta hosté dali další . Poločas se dohrál pod tlakem hostu. Druhý poločas začal tlakem domácího mužstva po dobré útočné akci dokázali domácí skórovat . Střelec  branky velkou ranou překonal hostujícího brankáře . Po  vstřelené brance se začal prosazovat ve hře domácí mužstvo , ale nedokázali překonat obranu hostu . Časem hosté znovu převzali aktivitu ve hře která vyústila vstřelení dvou branek  v 82 a 88 minutě . Po vstřelené brankách se hra uklidnila a v poklidu se dohrál druhý poločas.

TJ Rudník - TJ Baník Rtyně v Pod. 6:0 (0:0). Branky: Havránek 3, Barát, Kučeravý, Jebavý (pen.). Rozhodčí: Petrů. ŽK: 2:3. Diváků: 80.

V dnešním utkání domácí tým narazil na velice houževnatého soupeře.V prvním poločase se hrál velmi průměrný fotbal se spousty nepřesností na obou stranách.Opticky měli více na kopačkách míč domácí, ale nedokázali toho využít a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. O poločase měl domácí trenér důrazný proslov v kabině a do druhé půle nastoupil úplně jiný tým. Hned ve 47.minutě otevřel skóre po závaru Barát a z domácích spadla nervozita a začal se hrát kombinační fotbal.V 56. minutě skóroval domácí kapitán Kučeravý z další nepřehledné situace před hostujícím gólmanem.Dál se hrálo jen na hostující bránu a po krásné kolmici středopolaře Zemana šla dvojice Jakoubek - Havránek sama na gólmana a druhý jmenovaný zvyšoval do prázdné brány na 3:0.O další 3 minuty později  si vykoledoval penaltu Kučeravý a tu bezpečně proměnil navrátilec do kádru Jebavý. Dál se hrál ofenzivní fotbal ze strany domacího Avonu  a střelec Havránek zavěsil v 73. a 87. minutě. Tím zkompletoval hattrick a domácí pokladník Hloušek už mohl být opět veselejší. Nutno vyzdvihnout kvalitu rudnického trávníku, který převyšuje okresní úroveň.

MFK Trutnov C - Sokol Vítězná 1:3 (0:0). Branky: Chvalina – Špůr, Vladeka, Hlavatý. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 3:5. Diváků: 30.

Domácí hráči vstoupili do utkání celkem dobře a s mírnou optickou převahou. Hosté vycházeli ze zabezpečené obrany a hrozili z rychlých protiútoků, které byly velmi nebezpečné. Hra se odehrávala převážně mezi vápny a moc gólových šancí vidět nebylo, a když, tak většina na straně domácích. Největší měli Chvalina a Rada, bohužel neproměnili, hoste svoji šanci po podběhnuti centru domácím brankářem také nedali. Poločas tedy skončil bez branek. Ve druhém poločase tradičně začali domácím docházet sily a začala se projevovat rychlost a  mládí hostů. Pravděpodobně klíčový okamžik přišel kolem 50 min, kdy byl domácí Rada ve vápně faulován, bohužel střelec Jiránek zklamal. Od té doby se již naplno projevila převaha hostů a bylo otázkou času, kdy dají gól. Během chvíle nasypali domácím tři góly, domácí už jen snížili dobře atakujícím Chvalinou. Bojovnost dnes domácím nechyběla, ale neproměnili své šance, naopak hosté ano.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

FC Libotov - TJ Jiskra Bohuslavice nad Úpou 5:0 (1:0). Branky: Tomášek, Klazar, Vršecký, Šimek, Moravec. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 0:4. Diváků: 70.

TJ Sokol Starý Rokytník - SK MFC Svoboda 2:4 (1:3). Rozhodčí: Slavík, Vráblík – Beneš, Prouza, Brejcha, Losenický. Rozhodčí: Smola. ŽK: 2:4. Diváků: 45.

FK Chvaleč - FK Baník Radvanice v Č. 1:0 (1:0). Branka: Skuřenský. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 2:0. Diváků: 150.

FK Mostek A - TJ Spartak Pilníkov 2:1 (1:1). Branky: Laschuk 2 – Vedmoch. Rozhodčí: Smola. ŽK: 4:3. Diváků: 60.

SK Sparta Úpice B - TJ Sokol Kunčice nad Labem 3:2 (1:2). Branky: Prouza, Pančík, Doubic – Krejčík, Petrák. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 3:2 Diváků: 50.

FK Dolní Kalná B - TJ Sokol Malé Svatoňovice 3:2 (1:0). Branky: vlastní, Strnádek, Dohnal – Tišler, Králíček F.  Rozhodčí: Petrů. ŽK: 1:2. Diváků: 50.

OS 4.třídy muži OFS Trutnov

TJ Jiskra Lampertice - TJ Prosečné 1:3 (0:2). Branky: Sadílek – Špička L., Pešta, Špička D. Rozhodčí: Lamberský. ŽK: 1:2. Diváků: 70.

Borovnice/Mostek B - Bernartice/Žacléř B 2:6 (2:4). Branky: Duchek A., Borůvka – Haviar 2, Zdvořilý 2, Franze, Těžký J. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 2:1. Diváků: 65

TJ Sokol Černý Důl - VOLNO - VOLNÝ LOS

TJ Jiskra Horní Maršov - TJ JISKRA KUKS 2:6 (0:2). Branky: Haider, Habram – Coufal 3, Pišl, Roman, Rychecký. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 2:3. Diváků: 90.