Výsledky utkání 15.-16.6.2019 (vloženo: 13.6.2019 09:25)

Aktualizace NE 20:10

OP muži OFS Trutnov

FC Mladé Buky - TJ Jiskra Podhůří 12:0 (9:0)

Branky: Ruml 5, Spurný 3, Klossovski 3, Štěpánek. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:1. ČK: 1:1 (Hrubeš – Nývlt). Diváků: 40.

V úmorném horku se hrál poslední zápas sezony a domácí tým si pořádně zastřílel, když do soupeřovi branky se trefil hned dvanáctkrát. Domácí tým hosty ve všech činnostech přehrával a zaslouženě vyhrál.

FK Poříčí u Trutnova - TJ Baník Žacléř A 0:5 (0:2)

Branky: Kotyk 2 (1 pen.), Ondráško, Kovačík, Těžký J. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 1:0. Diváků: 70.

Domácí nastoupili v personální krizi posledního kola pouze v devíti hráčích v poli a v brance se šestnáctiletým borcem debutujícím v mužích. Od prvních minut byla patrná převaha suveréna letošní sezóny a domácí pouze ojediněle ohrozili branku soupeře. Přesto jim je ke cti, že utkání poctivě odmakali. Baníkovcům přejeme mnoho úspěchů v krajských soutěžích.

TJ Baník Rtyně v Pod. - SK Janské Lázně 2:0 (1:0)

Branky: Vlček, Černý. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 0:1. Diváků: 50.

Poslední utkání sezóny bylo odehráno jaksi jen z povinnosti a hra měla nevalnou úroveň. Hosté hráli pouze o deseti hráčích a domácí od úvodní minuty bezradně dobývali zhuštěný obranný val. Světlejším momentem byla jen nastřelená tyč a branka Lukáše Vlčka. Ve druhé části se obraz hry nezměnil. Domácí nadále bezradní s jalovým zakončením, hosté s občasnými pokusy se dostal alespoň k šestnáctce. Definitivní obraz výsledku zápasu stanovila druhá branka Radka Černého, kterému perfektní přihrávku adresoval střídající Patrik Múka.

Sokol Vítězná - FK Sokol Volanov 3:1 (1:0)

Branky: Hlavatý 2, Andrle – Gabriel. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 1:0. Diváků: 50.

Hosté přijeli k zápas pouze v 10 hráčích a tak domácím "usnadnili" vítězství v tomto zápase Domácí býlí po většinu zápasu lepší a jen díky dobrému výkonu hostujícího brankáře se stále drželi v utkání. Hostům se podařilo snížit až za stavu 3:0 kdy domácí polevili, ale zápas dovedli do vítězného konce a zajistili s tím konečné 3 místo v tabulce.

MFK Trutnov C - SK Spartak Hajnice 0:2 (0:1)

Branky: Pracný J. 2. Rozhodčí: Medlík. Bez karet. Diváků: 40.

Poslední zápas Céčka v historii, nezačal pro domácí vůbec dobře. Uběhlo sotva pár minut a domácí po rychlém protiútoku nezvládli situaci ve vápně, kde bylo příliš volných hráčů hostí a jeden z nich pohodlně zavěsil. Trutnovští hráli v této fázi dost vlažně a hosté v pohodě ubránili poločasové vedení. Do druhé části domácí prostřídali a začali mít navrch. Šancí na straně Céčka přibývalo, ale dnes jim asi nebylo souzeno dát gól.  Naopak to byli hosté, kdy po dlouhém výkopu domácí stoper neodhadl odskok balónu a hajnický mladík měl snadnou práci. V závěrečné části měl Trutnov tlak i další šance, bohužel bez gólového efektu. I tak, je potřeba všem poděkovat za dlouholetou účast v tom fotbalovém kolotoči a popřát hráčům vše nejlepší do dalšího, ať už fotbalového nebo soukromého života Také děkujeme všem děvčatům, která nám pomáhala s chodem klubu. Díky

TJ Rudník - TJ Strážné 1:0 (1:0)

Branka: Jakoubek. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 2:1. Diváků: 90.¨

Dnešní poslední utkání okresního přeboru se odehrálo v úmorném vedru na nejlepším hřišti v soutěži. Ani jednomu týmu takřka o nic nešlo a podle toho to taky vypadalo. Hrál se fotbal bez zákeřností a v podstatě jen pro radost. Jedinou branku zaznamenal probuzený střelec Jakoubek. Domácí Rudník si s přehledem udržel 2.místo v soutěži. Závěrem bych chtěl poděkovat celému realizačnímu týmu a týmu, který se stará o zázemí a o hřiště, za skvělou práci po celý rok.

TJ Lánov - TJ Jiskra Libeč 2:1 (2:0)

Branky: Škoda 2 – Horčička. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 0:1. Diváků: 65.

Utkaní se hrálo za velkého vedra a začátek vysel lépe pro domácí. Už v 8min.se ujali vedení v utkání brankou Jardy Škody. První poločas se hrál převážně na polovině hostujícího družstva. V 18 min. po pěkné akci domácí   navýšili skóre na 2-0 opět Škodou. Zbytek prvního poločasu se nikomu nepodařilo změnit skóre. Druhý poločas začal tlakem hostujícího mužstva a 65 min. se jim podařilo zkorigovat výsledek hráčem Hořčičkou na 2-1. Utkání se dohrávalo bez velkých šancí na obou stranách.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

FK Mostek A - TJ Jiskra Bohuslavice nad Úpou 3:2 (1:0)

Branky: Duchek, Čajak, Robek – Najman, Škop. Rozhodčí: laik. ŽK: 1:2. Diváků: 77.

SK Sparta Úpice B - TJ Sokol Malé Svatoňovice 5:5 (2:5) penalty 2:0

Branky: Kolman 2, Borský, Novotný, Jančík – Králíček J., Králíček F., Málek, Tyrner, Holas. Rozhodčí: Klečka. ŽK: 0:3. Diváků: 60.

TJ Spartak Pilníkov - TJ Sokol Kunčice nad Labem 1:1 (1:0) penalty 1:0

Branka: Duong. Rozhodčí: Smola. Bez karet. Diváků: 40.

FK Dolní Kalná B - SK MFC Svoboda 2:5 (2:3)

Branky: Ježek 2 – Celba 2, Kobosil 2, Brejcha. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:1. Diváků: 80.

FC Libotov - FK Chvaleč 5:2 (4:0)

Branky: Kraus 2, Pitro J., Hospodka, Rychetský – Popelka, Ulrych. Rozhodčí: Havlík. ŽK: 0:1. Diváků: 80.

TJ Sokol Starý Rokytník - FK Baník Radvanice v Č. 1:1 (0:0) penalty 0:2

Branky: Handlíř - Seňko. Rozhodčí: Gottwald. ŽK: 2:4. Diváků: 65.

OS 4.třídy muži OFS Trutnov

TJ Prosečné - TJ Jiskra Lampertice 9:2 (7:1)

Branky: Špička L. 3, Pešta 3, Lev 2, Novotný – Drábek 2. Rozhodčí: laik. ŽK: 1:1. Diváků: 40.

Borovnice/Mostek B - Bernartice/Žacléř B 0:2 (0:2)

Branky: Tran, Hošk. Rozhodčí: Uiberlay. ŽK: 2:0. Diváků: 40.

VOLNO - VOLNÝ LOS - TJ Sokol Černý Důl

TJ JISKRA KUKS - TJ Jiskra Horní Maršov 3:2 (1:2)

Branky: Pišl, Staněk, Roman – Karlík, Haider. Rozhodčí: Gottwald. Bez karet. Diváků: 30.