Výsledky utkání 12.-13.května 2018 (vloženo: 11.5.2018 16:49)

Aktualizováno NE 20:05

OP muži OFS Trutnov

TJ Strážné - Sokol Vítězná 1:2 (1:1). Branky: Exnar – Robek, Hlavatý. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 2:1. Diváků: 50.

Ve vyrovnaném utkání se přece jenom prosadilo mužstvo hostí,když ve druhé půli po rohovém kopu nejvýše vyskočil Hlavatý. Domácí se i při velké snaze vyrovnání nedočkali, a když jim nebyla v závěru uznána branka pro ofsajd, všechny body putovaly do Vítězné.

TJ Jiskra Podhůří - FK Sokol Volanov 5:2 (3:0). Branky: Přívratský 2, Mlejnek, Jirků, Dolenský – Havlík 2. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:3. Diváků: 100.

V utkání sousedů v tabulce OP začali lépe Hartečtí a líbivou kombinační hrou si vynutili převahu, kterou dokázali i proměnit třemi brankami ve vedení. Hosté potom hru vyrovnali, ale do poločasu se jim stav utkání korigovat nepodařilo. Ve druhé půlce utkání se příležitosti ke vstřelení branky střídaly na obou stranách a také vyjádření gólových příležitostí vyznělo nerozhodně. Hostující Havlík vstřelil dvě branky, a za domácí skóroval Jirků a z penalty Dolenský.

SK Spartak Hajnice - TJ Jiskra Bohuslavice 2:1 (1:0). Branky: Linhart, Hejný – Eflér. Rozhodčí: Smola. ŽK: 2:1. Diváků: 69.

Za silného větru sehráli domácí bojovné utkání, které zaslouženě vyhráli nejtěsnějším rozdílem.

TJ Sokol Malé Svatoňovice - TJ Baník Rtyně v Pod. 0:3 (0:0). Branky: Černý 2, Prouza. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 1:0. Diváků: 115.

Podrkonošské derby vypadalo, že skončí remízou 0:0, ale nakonec si Baník přeci jen odvezl 3 body. Svatoňovice se snažili a vytvořili si několik dobrých šancí a měli v první půli vést 3:0, jenže chybělo trochu toho štěstí. Koncovka domácích se musí rozhodně zlepšit. V druhé půli se předvedl výborným zákrokem opět brankář Jiránek, kdy chytil parádně penaltu hostí a podržel tak domácí borce. Po jednom odkopu od branky se míč nešťastně odrazil do hostujícího hráče a poté do branky a tím se rozhodl zápas, kdy domácí tak nějak přestali hrát a nechali Baník dokončit jejich vítěznou hru. Přeci jen dnešní utkání prohrál lepší team.

TJ Baník Žacléř A - SK Janské Lázně 3:0 kontumačně, hosté se k utkání nedostavili

FK Poříčí u Trutnova - FK Mostek A 3:1 (1:1). Branky: Machalík 2, Killar – Jirák. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 2:1. Diváků: 70.

Domácí vlétli do zápasu, dobře kombinovali a tlačili před mosteckou branku. Po jedné kombinaci zblízka neomylně zakončoval Machalík.  Bohužel také velmi často špatnými přihrávkami ztráceli výhodu držení míče a pouštěli hosty do rychlých brejků. V kombinaci se špatně fungující domácí obranou to byla vražedná kombinace. Hosté se díky tomu dostali za poločas několikrát do jednoznačných šancí a kdyby se šlo do kabin za stavu 1:3 tak se nikdo nemohl divit. Naštěstí hosté proměnili jen jednu svou šanci a tak byl poločas 1:1. Ve druhé půlce již domácí měli zápas ve svých rukou. Z mnoha šancí proměnili dvě. Nejdříve po centru Jandery vstřelil gól Killar, k údivu všem skóroval hlavičkou z vápna perfektně k tyči. Druhý gól padl po skákavé střele Killara, kterou hostující brankář nedokázal zkrotit a tak dobíhající Machalík po zemi zvýšil na 3:1. Hosté se k náporu vzedmuli až poté když na hřiště přišel střídající Vojtíšek, ale i přes tlak se jim s konečným skórem 3:1 nepodařilo nic udělat.

FC Vrchlabí B - MFK Trutnov C 7:0 (3:0). Branky: Blažek 2, Janoch 2, Hladík, Janda, Šafář. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 2:3. Diváků: 50.

Vrchlabí mělo v první polovině utkání převahu a recept na překonání trutnovské obrany našlo ve 23. minutě. V dalším průběhu domácí své pěkné akce zopakovali a bylo 3:0. Tento stav, i přes další šance vrchlabských, byl poločasový. Ve druhé půli domácí celek v pohodě dokráčel ke třem bodům a eliminoval snahu hostů o čestný úspěch.

OS 3.třídy muži skupina „o 1.-4.místo“ OFS Trutnov

TJ Jiskra Libeč – FK Dolní Kalná B 6:0 (2:0). Branky: Maňuch 2, Chytráček, Horčička, Meisner, Štěpánek. Rozhodčí: Kuric. Bez karet. Diváků: 40.

TJ Lánov - FK Baník Radvanice v Č. 2:2 (1:2) penalty 2:1. Branky: Tošovský 2 – Holeček, Koníř. Rozhodčí: Pojezdný. Bez karet. Diváků: 80.

OS 3.třídy muži skupina „o 5.-8.místo“ OFS Trutnov

TJ Sokol Kunčice nad Labem - SK Sparta Úpice B 2:7 (0:4). Branky: Kracík M., Szombat – Jeschke 2, Pančík, Lacko, Šulitka, Romančák, vlastní. Rozhodčí: Petrů. Bez karet. Diváků: 40.

TJ Spartak Pilníkov - Sportovní klub MFC Svoboda z.s. 1:9 (0:5). Branky: Odvárka – Prouza 3, Kobosil 2, Kurtinec, Beneš, Brejcha, Karlík. Rozhodčí: Janota. Bez karet. Diváků: 60.

OS 3.třídy muži skupina „o 9.-12.místo“ OFS Trutnov

FK Chvaleč - TJ Sokol Černý Důl 4:0 (0:0). Branky: Votava 2, Přívratský 2. Rozhodčí: Petrů. Bez karet. Diváků: 25.

TJ Sokol Starý Rokytník - FC Libotov 1:0 (0:0). Branka: Bano. Rozhodčí: Michl. ŽK: 2:0. Diváků: 55.

OS 3.třídy muži skupina „o 13.-18.místo“ OFS Trutnov

TJ JISKRA KUKS - Borovnice/Mostek B 5:1 (2:0). Branky: Pišl 2, Nymsa J., Odvárka, vlastní – Špatný. Rozhodčí: Mlynář. ŽK: 1:1. Diváků: 40.

TJ Sokol Prosečné - TJ Jiskra Horní Maršov 3:3 (2:3) penalty 2:1. Branky: Špička L., Muller, Malík – Hudrlík, Haider Daniel. Rozhodčí: Michl. Bez karet. Diváků: 60.

Bernartice/Žacléř B - TJ Jiskra Lampertice 1:3 (0:1). Branky: Ondráško – Bauman, Sadílek, Hejna. Rozhodčí: Prinz. ŽK: 2:2. Diváků: 60.