Výsledky utkání 10.-11.10.2020 (vloženo: 10.10.2020 06:08)

OP muži OFS Trutnov

TJ Rudník A - TJ SOKOL Bílá Třemešná odloženo

TJ Strážné - FK Sokol Volanov 2:0 (1:0)

Branky: Pavlů (pen.), Paulíček. Rozhodčí: Nývlt L. ŽK: 0:2.

Zápas odehraný na umělé trávě byl od začátku v rukách domácího Strážného. Velmi pohledný fotbal z obou stran, ale svoje šance proměnili domácí. První po penaltě a druhou přidali ve druhé půli po pěkné akci až do kuchyně. Zasloužené vítězství, doufejme, že ne v posledním zápase sezony.

FK Poříčí u Trutnova - TJ Jiskra Libeč 4:1 (3:0)

Branky: Janas 3, Kuhn – Meisner. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 3:1.

Domácí dali, v derby s Libčí, hostujícím hráčům lekci s produktivity. Hosté nebyli horším týmem, dobře kombinovali, ale neschopnost proměnit vytvořené šance je stála jakýkoliv bodový zisk.

TJ Tatran Hostinné - FK Mostek A 4:2 (3:1)

Branky: Jakoubek 2, vlastní, Slavík – Hampl, Borůvka. Rozhodčí: Smola. ŽK: 0:1.

Nejspíš poslední utkání podzimu se odehrávalo za trvalého deště na rozbahněném hřišti. Domácí proti oslabenému soupeři rychle vedli a po poločase 3:1 se druhý poločas spíše dohrával. Utkání v těchto podmínkách nevalné úrovně, ale domácí byli po většinu zápasu lepší a zaslouženě vyhráli.

SK Spartak Hajnice - FC Mladé Buky 0:7 (0:4)

Branky: Štěpánek 2, Dvořák, Ruml, Tůma, Liška, Sucháň. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 2:3.

Do Hajnice dorazily doposud neporažené Buky. Na těžkém podmáčeném terénu sehrály kombinační fotbal a zaslouženě zvítězily. Nyní čeká fotbal nucená pauza a možná i domácímu Spartaku pomůže, aby doplnil kádr o dlouhodobé rekonvalescenty. Otázkou zůstává, jestli se liga ještě letos rozběhne.

SK Janské Lázně - TJ Jiskra Podhůří 2:4 (2:1)

Branky: Pour, Kozák – Petrka, Kunc, Najman, Smejkal. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 2:3.

Domácí začali zhurta a Ríša Pour a Vojta Kozák je posunuli do dvougólového vedení. Pak ale domácí nepochopitelně vypnuli a dovolili hostům převzít otěže zápasu, které nepustily do konce utkání. Rozhodující se ukázali neproměněné 100 % šance domácího Maňucha za stavu 2:0 a hlavně pak Kozáka za stavu 2:1 ve druhém poločasu, kdy oba mohli posunout domácí opět do pohodového rozdílu.  Byli to však hosté, kteří šli cílevědomě, i přes chyby ve své obraně, za svým cílem. Domácí zklamali a nedokázali bodovat ani s týmem z konce tabulky.

Sokol Vítězná - TJ Baník Rtyně v Pod. 2:7 (1:1)

Branky: Tichovský, Kříž – Hoffman 3, Novotný 2, Luštinec, Šimek. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 0:1. ČK: 1:1 (Hlavatý – Jiránek).

Po vyrovnaném prvním poločase, hosté o své výhře rozhodli ve druhé půli, ve kterém domácí předčili hlavně v proměňování svých šancí, na což domácí doplácí už několik zápasů po sobě.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

TJ Rudník B - TJ Sokol Kunčice n. L. odloženo

TJ Sokol Starý Rokytník - TJ Sokol Malé Svatoňovice 1:4 (1:1)

Branky: Schier – Mlynář 2, Turek, Večeř. Rozhodčí: Wiesner. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (Tišler).

FC Libotov - TJ JISKRA KUKS 4:2 (1:2)

Branky: Tomášek 2, Pitro J., Hanuš – Zilvar, Lustig. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 1:1.

TJ Jiskra Lampertice - FK Mostek B 3:3 (1:1) penalty 3:2

Branky: Jančuk, Birka, Drábek – Borůvka, Belák, Sedláček. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 0:2.

FK Dolní Kalná B - TJ Sokol Černý Důl 1:1 (1:1) penalty 4:3

Branky: Mikulka – Gabriško. Rozhodčí: Bartoš. ŽK: 0:1.

TJ Jiskra Bohuslavice n.Ú. - FK Baník Radvanice v Č. 4:0 (1:0)

Branky: Kárník 2 (obě z PK), Najman, prokop. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:3.

Bernartice/Žacléř B - SK MFC Svoboda 2:6 (1:3)

Branky: Šklíba, Ondráško - Machalík 3, Uiberlay 2, Beneš. Rozhodčí: Černý. ŽK: 3:1.

TJ Spartak Pilníkov - TJ Lánov 2:2 (1:1) penalty 3:4

Branky: Bonisch, Starý – Hartig, Schmidt. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 2:2.

TJ Sokol Prosečné - TJ Jiskra Horní Maršov 8:0 (2:0)

Branky: Špička L.3, Špička D., Ferenci, Reiner, Marek, Przybyla. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 0:1.