Výsledky utkání 1.května 2018 (vloženo: 1.5.2018 14:57)

Aktualizováno ÚT 20:30

OP muži OFS Trutnov

Sokol Vítězná - TJ Baník Rtyně v Pod. 0:0 penalty 4:5. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 2:1. Diváků: 45.

Domácí jarní mizérie pokračuje.V zápase kdy domácí byli mírně "lepším" týmem skončil nakonec spravedlivou remízou. Domácí neproměnili v prvním poločase své šance , když hned v první minutě se dostali do brejku, ale neuspěli v něm. Poté v 21 min dokonce neproměnili ani nařízený pokutový kop, který hostující golman chytil ale rozhodčí ho nechal opakovat tak i na podruhé domácí neuspěli a brankář hostů ho opět chytil. Domácí měli naopak štěstí v prvním poločase kdy nádhernou střelou z trestného kopu z cca 20 m trefil hostující hráč tyčku až se domácí svatyně zakymácela. A protože i hosté ve své šancí na konci utkání neuspěli skončil zápas remízou. V pokutových kopech byli úspěšnější hosté a odvezli si bod navíc.

TJ Jiskra Bohuslavice - SK Janské Lázně 2:4 (0:4). Branky: Škop 2 – Dvořák, Hradecký, Pelcl, Říha. Rozhodčí: laik. Bez karet. Diváků: 50.

V utkání, ke kterému se nedostavil delegovaný rozhodčí, chtěli domácí získat první jarní body. Bohužel hosté se o proti předchozímu kolu sešli a vytvořili si do poločasu dostatečný náskok, který do konce zápasu udrželi.

FK Sokol Volanov - FK Mostek A 0:0 penalty 0:2. Rozhodčí: Kubálek. ŽK: 0:2. Diváků: 60.

V prvním poločase byl zápas vyrovnaný.V druhém poločase měli domácí více ze hry,hosté hrozili jen z rychlých protiútoků.A když domácí nebili schopni dát branku tak zápas skončil 0:0 .Poté se kopali penalty a ty vyhráli hosté.Výborný výkon rozhodčího Kubálka.

TJ Strážné - MFK Trutnov C 0:0 penalty 2:0. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 3:1. Diváků: 90.

Vyrovnané utkání, ve kterém si vytvořili několik šancí oba soupeři,ale branka k vidění nebyla. Hosté hrozili hlavně ze standartních situací a domácí z rychlých protiutoků. Zasloužená remíza a penalty pro sebe rozhodlo Strážné.

TJ Jiskra Podhůří - FC Vrchlabí B 0:4 (0:1). Branky: Hladík, Cink, Zarebski, vlastní. Rozhodčí: Richter. ŽK: 0:2. Diváků: 178.

Vrchlabské derby se odehrálo za krásného počasí na skvěle připraveném trávníku domácí Jiskry. Hosté z Vrchlabí se v honbě za body potřebnými k postupu do krajské soutěže prezentovali fotbalovějším projevem, první poločas vyhráli 0:1. Domácí ale často zlobili z protiútoků a zápas byl tedy zajímavý až do 80-té minuty.  V té Jiskra dostala druhý (vlastní) gól a to její borce definitivně zlomilo. Z hostů opadla nervozita, vsítili další dvě branky, takže jim ani nevadilo, že za stavu 0:3 jim domácí brankář Kulhánek chytil penaltu.

SK Spartak Hajnice - FK Poříčí u Trutnova 0:2 (0:2). Branky: Jandera, Potoček Kr. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 1:1. Diváků: 120.

Domácí i přes velkou marodku byli odhodláni se poprat o dobrý výsledek. Sen o čistém kontu se jim rozplynul již v prvním poločase, kdy dvakrát inkasovali. Tento výsledek hosté udrželi až do konce utkání, a proto si zaslouženě odvezli 3 body.

TJ Sokol Malé Svatoňovice - TJ Baník Žacléř A 1:2 (0:2). Branky: Kopecký – Kotyk 2. Rozhodčí: Žák. ŽK: 3:0. ČK: 1:0 (Šrejber). Diváků: 60.

Dnešní utkání probíhalo od začátku ve velmi bojovném duchu. V prvním poločase měli jasnou převahu hosté, a zúročili jí po dvou přímých kopech, které skončili v brance domácích. V druhém poločase se hra domácích zlepšila a domácí mužstvo proměnilo jeden ze svých rohových kopů, ale druhou branku již vstřelit nedokázalo. Domácí hráče podržel výborným výkonem gólman Cabalka.

OP 3.třídy muži skupina „východ“ OFS Trutnov

Bernartice/Žacléř B - TJ Jiskra Libeč 0:7 (0:3). Branky: Hořčička 2, Lihart J.ml., Maisner, Linhart J.st., Štěpánek, Jezvina. Rozhodčí: Mrkvička. Bez karet. Diváků: 60.

FK Chvaleč – TJ Jiskra Horní Maršov 3:1 (1:1). Branky: Votava 2, Přívratský – Heider David. Rozhodčí: Michl. ŽK: 1:0. Diváků: 30.

SK MFS Svoboda – TJ Sokol Starý Rokytník 4:3 (2:0). Branky: Brejcha 2, Hrušovský, Kobosil – Bano, vlsatní, Bartoš. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 1:2. Diváků: 35.

OP 3.třídy muži skupina „západ“ OFS Trutnov

TJ JISKRA Kuks – FK Dolní Kalná B 3:1 (1:0). Branky: Zlámal 3 – Gaszi. Rozhodčí: Kmitovská. ŽK: 2:0. Diváků: 20.

TJ Sokol Černý Důl – FC Libotov 2:0 (2:0). Branky: Pavlíček, Teichman. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 3:2. Diváků: 56.

TJ Spartak Pilníkov – TJ Lánov 0:2 (0:2). Branky: Tošovský, Škoda. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 1:1. Diváků: 80.