Výsledky utkání 1.5.2019 (vloženo: 2.5.2019 13:24)

Sváteční kolo...

OP muži OFS Trutnov

TJ Jiskra Podhůří - TJ Lánov 2:5 (1:1)

Branky: Přívratský, Holas – Havránek 3, Horák, Hartig. Rozhodčí: Petrů: ŽK: 1:2. ČK: 1:0 (Pařez). Diváků: 100.

V derby dvou sousedů v tabulce okresního přeboru byl lepší ten hůře postavený. Lánov dokázal využít neschopnosti Harteckých a zaslouženě zvítězil.

TJ Jiskra Libeč - TJ Rudník 8:3 (2:3)

Branky: Štěpánek 4, Jezvina 2, Hořčička 2 – Zeman 2, Frýba. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:1. Diváků: 50.

Na libečský pažit přijelo silné mužstvo z Rudníka a nikoho by nenapadlo, že v utkání padne 11branek, z toho 8 do branky hostí. Domácí se ujali vedení 2:0, ale o poločase prohrávali 3-2. Na začátku druhé půle domácí rychle vyrovnali a branky padali už jen za záda hostujícího gólmana. Rudničtí hráli dobrý kombinační fotbal, ale tentokrát na domácí borce nestačili.

TJ Strážné - MFK Trutnov C 3:2 (0:1)

Branky: Balcar, Grégr, Kouřil – Toman, Matějka. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 1:2. Diváků: 50.

Ve vyrovnaném zápase se hosté z rohu ujali vedení a domácí byli evidentně zaskočeni. Až ke konci poločasu se přece jenom k několika slušným akcím odhodlali. Druhá část ale byla o něčem jiném. Strážné brzy srovnalo a dokonce šlo krásnou brankou Kouřila do vedení. To ale netrvalo dlouho a Trutnov 72. minutě vyrovnal. Rozhodující branku těsně před koncem dal dobře hrající Balcar a rozhodl o třech bodech.

SK Spartak Hajnice - Sokol Vítězná 0:3 (0:2)

Branky: Špůr, Vladeka, Vrbata. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 1:2. Diváků: 100.

Domácí ve vloženém kole nenavázali na solidní výkony v jarních zápasech a pustili hosty z Vítězné do dvoubrankového vedení. Druhý poločas se výkony zlepšily ale pronikajícího hostujícího útočníka sestřelil ve vápně Pilař. Hosté tedy pohodlně odskočili na 3:0. Zbytek zápasu si Vítězná v klidném tempu pohlídala.

FK Sokol Volanov - TJ Baník Rtyně v Pod. 3:2 (1:1)

Branky: Havlík, Mikulášek, Šauer D. – Prouza, Černý. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 0:1. Diváků: 60.

Celkem vyrovnané utkání, ve kterém vynikli oba brankáři jak 1 tak ve 2 poločase, navíc domácí lapil ve 2poločase penaltu. Od začátku utkání se oba celky střídali v útočení, ale byli to hosté, kteří otevřeli skóre. Domácím se podařilo vyrovnat a tak poločas skončil 1:1.Ve 2.poločase se hosté ujali opět vedení ale domácí zanedlouho vyrovnali po nedorozumění hostující obrany s brankářem. Po rohovém kopu domácí faulovali a hosté kopali penaltu ale domácí brankář ji vyrazil na roh. Poté domácí zvýšili aktivitu.10min.před koncem se domácím podařila kombinace při které byl na jejím konci Šauer D. proběhl obranou a nedal brankáři šanci. Tím zůstali všechny body doma.

SK Janské Lázně - FK Poříčí u Trutnova 2:4 (1:1)

Branky: Stránský, Krudenc – Killar, Machalík, Janas, Potoček J. Rozhodčí: Nývlt L. ŽK: 2:3. Diváků: 50.

Utkání hrané v tempu ovládli v prvním poločase hosté, kteří předváděli aktivní běhavý fotbal. Vedení se ujali už v 11 min gólem Killara. V polovině poločasu domácí vyrovnali hru a odměnou jim byl vyrovnávací gól Stránského, kterého obrana hostů nechala chvilku volného. Těsně před pauzou domácí ještě orazítkovali tyč, ale remízový stav odpovídal předváděné hře obou týmů. V úvodu druhého poločasu však šli hosté po dvou individuálních chybách domácích obránců do dvou gólového trháku. Domácí tým nesložil zbraně a zatlačil hosty do defenzivy a snížil gólem Davida Krudence na rozdíl jediného gólu. Pak se již hrálo vabank, až do závěru utkání. Domácí v závaru před brankou hostů podruhé orazítkovali tyč a hned z protiútoku rozhodl zápas střelou z poza vápna Potoček.

FC Mladé Buky - TJ Baník Žacléř A 0:6 (0:3)

Branky: Kovačík 2, Ondráško 2, Mádle, Herman. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (Tamchyna). Diváků: 200.

Dnes, na prvním zápase hraném na domácím hřišti, Mladobučtí přivítali favorita soutěže TJ Baník Žacléř. Ačkoliv domácí začali zápas aktivně, po střele a dvou dorážkách, poslal do vedení v 23. minutě Žacléř Ondráško. V tu chvíli hosté začali mít na hřišti převahu, která se projevila vstřelením dvou dalších branek v prvním poločase do sítě domácích, kdy v 33. minutě skóroval Herman a v 45. minutě na 0:3 dával Mádle. Do druhého poločasu domácí nevstoupili o nic lépe a v 57. minutě na 0:4 dával Kovačík. Posléze v 60. minutě a v 65. minutě skórovaly opět Ondráško a Kovačík a stav zápasu byl 0:6. V 76. minutě se po nepochopitelném zkratu a druhé žluté kartě nechal vyloučit Michal Tamchyna, a tak poslal domácí do deseti. V zápase už další gól nepadl, tím pádem TJ Baník Žacléř deklasoval Mladé Buky 0:6. Za zmínku určitě stojí návštěvnost na prvním zápase této sezóny, kdy si na hřiště v Mladých Bukách našlo cestu 200 diváků, kterým za to děkujeme.

OS 3.třídy muži OFS Trutnov

FK Chvaleč - SK Sparta Úpice B 2:7 (2:4)

Branky: Popelka 2 – Novotný M. 3, Novotný F., Kolma, Černý, Luštinec. Rozhodčí: Gottwald. ŽK: 4:1. Diváků: 80.

SK MFC Svoboda - TJ Sokol Kunčice nad Labem 4:2 (3:0)

Branky: Beneš 2, Hrušovský, Karlík – Krejčík, vlastní. Rozhodčí: Uiberlay. ŽK: 0:1. Diváků: 50.

OS 4.třídy muži OFS Trutnov

TJ Jiskra Lampertice - Borovnice/Mostek B 3:0 (1:0)

Branky: Šrajn 2, Drábek. Rozhodčí: Pojezdný. ŽK: 2:3. Diváků: 45.

TJ Sokol Černý Důl - TJ Prosečné 5:1 (3:1)

Branky: Grizič 2, Mikuláš, Šourek, GAnčarčík – Novotný. Rozhodčí: Kmitovská. ŽK: 1:2. Diváků: 50.

TJ Jiskra Horní Maršov - Bernartice/Žacléř B 6:2 (5:1)

Branky: Haider 3, Vaněk 2, Heider – Zajíček, Džunda. Rozhodčí: Janota. ŽK: 1:0. Diváků: 50.