Výsledky okresních výběrů U-9 a U-10 (vloženo: 27.11.2019 13:31)

Z turnaje v Roytnici v O.h. 24.11.2019

Zimní halová liga 2019/2020 kategorie U9 a U10

 

Datum akce: 24.11.2019

 

V Rokytnici v Orlických horách byl v neděli 24.11.2019 zahájen nový ročník Zimní halové ligy prvním turnajem kategorií U9 a U10. 

Výsledky:

U9

OFS Rychnov - OFS Hradec Králové    4:4
B: Mrázek 2, Gavlák, Brož - Kvasnička 3, Knob

OFS Trutnov - OFS Náchod   2:5
B: Chmelík, Ševera - Hoffinger 2, Pecháček 2, Kučera

OFS Jičín - OFS Trutnov    5:4
B: Poner 2, Trč, Sedláček, Antoš - Chmelík 2, Ševera, Brádler

OFS Rychnov - OFS Náchod   2:3
B: Hvězda, Mrázek - Kiezler 2, Pešek

OFS Náchod - OFS Hradec Králové   4:1
B: Hoffinger, Jakl, Kučera, Pešek - Rydlo

OFS Jičín - OFS Rychnov  6:3
B: Poner, Němeček, Sedláček, Pěnička, Trč, Antoš - Mrázek 2, Jureček

OFS Trutnov - OFS Rychnov  3:4
B: Ryba 2, Chmelík - Mrázek 2, Jureček 2

OFS Jičín - OFS Hradec Králové   5:5
B: Pavlíček 2, Lode 2, Antoš - Kvasnička 4, Rydlo

OFS Trutnov - OFS Hradec Králové  2:7
B: Brádle, Gottwaldová - Kvasnička 3, Feistel 2, Rydlo 2

OFS Náchod - OFS Jičín   5:1
B: Kiezler 3, Kučera, Pecháček - Trč


Tabulka:

1. OFS Náchod                 17:6   12b.
2. OFS Jičín                     17:17   7b.
3. OFS Hradec Králové      17:15   5b.
4. OFS Rychnov                13:16  4b.
5. OFS Trutnov                 11:21  0b.

U10

OFS Rychnov - OFS Hradec Králové  4:3
B: Hladík, Kapucián, Košický, Školník - Hruška 2, Hlávko

OFS Trutnov - OFS Náchod  5:2
B: Kovalík, Růžička, Balcar, Píša - Hemelík, Just

I přes komplikace se svozem a s tím spojeným pozdním příjezdem se nám podařilo ustát zahajovací utkání proti výborně připravenému výběru Náchoda. Přestože jsme v zápase dvakrát prohrávali (0:1 a 1:2) a herně jsme se opravdu teprve hledali, prokázal tým svůj morální potenciál a dokázal nakonec soupeře přetlačit a urtvat tři body. Výsledek 5:2 je ale pro kluky z náchodska ale velice krutý. Přiznejme si, že fotbalová kvalita byle tentokrát na jejich kopačkách. Je potěšitelný fakt, že se náš tým dokázal semknout a všichni se snažili o kombinační hru i v čase, kdy se opravdu moc nedařilo. Přidanou hodnotou potom byla obrovská bojovnost, která ve finále naklonila ony pověstné misky vah na naši stranu.


OFS Jičín - OFS Trutnov  1:6
B: Joska - Hamáček 2, Růžička 2, Vorel 2

U tohoto soupeře jsme nevěděli dík jeho loňské absenci, co očekávat. Samotné trenéry zajímalo, zda se tento fakt promítne v hlavách našich borců. Ale hned první minuty ukázaly, že trutnováci přijeli hrát fotbal bez ohledu na to, proti komu hrají. Za výrazné podpory Kryštofa Šturmy, skvělého nováčka v brance, se nám daří soupeře přehrávat v individuálních herních činnostech a protože všichni se snaží plnit před zápasem stanovené úkoly ohledně pohybu bez míče, je nás narozdíl od utkání s Náchodem plná palubovka a skóre dík povedeným kombinacím utěšeně narůstá. Soupeř se nevzdal, snažil se dostat se do hry, ale tentokrát není pochyb o naší převaze.


OFS Rychnov - OFS Náchod  1:2
B: Kuhn - Hochsteiger, Semerák

OFS Náchod - OFS Hradec Králové  8:1
B: Kašajík 4, Hochsteiger 2, Just 2 - Hlávko

OFS Jičín - OFS Rychnov  1:4
B: Bartoníček - Hladík, Kapucián, Kuhn, Košický

OFS Trutnov - OFS Rychnov  2:1
B: Šturm, Píša - Beneš

Po obědě nás čeká vždy herně výborná parta reprezentující okres Rychnov nad Kněžnou. Ani tentokrát nikdo nepochyboval, že se odehraje oboustranně atraktivní fotbal postavený na pohybu, odvaze hrát 1:1 i defenzivně, na kombinacích lahodících všem přihlížejícím fanouškům mládežnického fotbalu. To vše bylo splněno měrou vrchovatou! Odměnou všem hráčům byl několikrát potlesk v průběhu a především po konci zápasu. Nám byl potom největší odměnou zářivý úsměv a obrovské nadšení, které z každého "trutnováka" v kabině doslova prýštilo ;-)


OFS Jičín - OFS Hradec Králové  3:4
B: Drusan 2, Spurný - Červený 3, Hlávko

OFS Trutnov - OFS Hradec Králové  2:1
B: Říha, Balcar - Červený

Za to, jak se nám daří reprezentovat mládežnický fotbal okresu Trutnov, vypovídá odpověď jednoho z hráčů HK tatínkovi na dotaz, jací jsou "trutnováci": "Tý jo, tati, ty jsou mega dobrý!!!"  S tímto malým "znalcem" nezbývá, než souhlasit. Kluci jsou opravdu "mega dobrý" a je fajn, že to samé se dá říct i o rodičích. Nadšení, podpora, spolupráce, komunikace - to vše je u drtivé většiny na vysoké úrovni.

Ale zpět do Rokytnice, kde se chystá naše poslední vystoupení. Před tím bylo důležité klukům připomenout, že bez ohledu na cokoliv jsme přijeli hrát fotbal. Nikoliv taktizovat, co bude když .... nejsem totiž příznivcem vyvěšených tabulek, které svádí kluky chodit na hřiště pod vlivem informací v nich obsažených. Takže taktizování stranou, tabulku vymazat z hlavy, my přeci chceme utkání odehrát v duchu toho, co se nám dařilo po většinu hrací doby. A jelikož ani HK nejsou žádní "nazdárci", troufám si nazvat toto utkání vyvrcholením celého turnaje. Z obou stran nasazení enormní, bojovnost příkladná, kombinace oku lahodící ... přeci jenom šlo o poslední klání a přestože sil už mnoho nezbývalo, odehrávala se po celou dobu před očima všech fanoušků parádní bitva odhodlaných bojovníků :-D Nakonec se Štěstěna přiklonila na naši stranu a kluci si mohli naplno vychutnat ten opojný pocit být NEPORAŽENÝMI ŠAMPIÓNY. Zcela po zásluze, jako důsledek tvrdé práce po celý turnaj.


OFS Náchod - OFS Jičín  7:1
B: Kašajík 3, Kotyza 2, Hochsteiger, Libich - Spurný

Výběr OFS Trutnov U10 přijeli reprezentovat:

Šturma Kryštof (DK), Růžička Adam (DK), Šturm Matyáš (DK), Říha Matěj (Úpice), Píša Ondřej (Úpice), Balcar Jakub (Úpice), Hamáček Šimon (Vrchlabí), Vorel Nikolas (Žacléř), Kovalik Vojtěch (Žacléř), Businský Jan (Žacléř).


Tabulka: 

1. OFS Trutnov                      15:5   12b.
2. OFS Náchod                       19:8    9b.
3. OFS Rychnov                     10:8     6b.
4. OFS Hradec Králové            9:17    3b.
5. OFS Jičín                            6:21    0b.