Semifinále okresního Poháru FAČR (vloženo: 13.9.2018 07:10)

První utkání semifinále...

FK Volanov - Ba Žacléř 0:2 (0:0). Branky: Hošek, Herman (pen.). Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:4. Diváků: 40.

Ve vyrovnaném pohárovém utkání byli nakonec šťastnější hosté, když se jim podařilo ve druhém

poločase vsítit dvě branky. Tu první při střele Hoška domácí ztečovali do protipohybu brankáře a

ta druhá padla z pokutového kopu po ruce domácího obránce

FK Poříčí u Trutnova - TJ Rudník 1:1 (1:1). Branky: Chaloupka - Havránek. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 1:1. Diváků: 50.

Vstup do utkání měli lepší hosté a dvakrát se dostali do zajímavých možností. Pak se domácí srovnali

a začal jejich typický festival neproměněných šancí - v první půli 5 gólových... A jak už to bývá, první

skórovali hosté po nepovedené střele jejich kapitána a jemné teči Havránka. Přesto poříčští ještě do

přestávky srovnali, kdy po minutě na hřišti skóroval Chaloupka. Ve druhém poločase kvalita hry upadala,

přesto to byli opět domácí, kteří mohli otočit vývoj utkání na svou stranu. V 85.minutě nebyla opět

Chaloupkovi uznána (ne)regulérní branka pro domnělý ofsajd a v poslední minutě Machalík z malého

vápna trestuhodně neproměnil. Domácí mohli jít do odvety veselejší.