Rozlosování ČP2020 (vloženo: 21.5.2020 10:21)

V příloze utkání ČP2020

Červnový pohár 2020 - Vrchlabská liga 
                 
JARO 2020
                 
1. kolo  ( 1. )    30.5.2020 17:00          
                 
2019525Z1C0101 TJ Strážné - TJ Lánov SO 30.5.2020 17:00
2019525Z1C0102 TJ Sokol Č. Důl - Ta Hostinné NE 31.5.2020 16:00
2. kolo  ( 2. )    6.6.2020 17:00          
                 
2019525Z1C0201 TJ Lánov - TJ Tatran Hostinné SO 6.6.2020 17:00
2019525Z1C0202 TJ Rudník - TJ Strážné SO 6.6.2020 17:00
3. kolo  ( 3. )    13.6.2020 17:00          
                 
2019525Z1C0301 TJ Rudník - TJ Tatran Hostinné SO 13.6.2020 17:00
2019525Z1C0302 TJ Sokol Černý Důl - TJ Lánov NE 14.6.2020 16:00
4. kolo  ( 4. )    20.6.2020 17:00          
                 
2019525Z1C0401 TJ Rudník - TJ Sokol Černý Důl SO 20.6.2020 17:00
2019525Z1C0402 TJ Strážné - TJ Ta Hostinné SO 20.6.2020 17:00
5. kolo  ( 5. )    27.6.2020 17:00          
                 
2019525Z1C0501 TJ Sokol Č. Důl - TJ Strážné NE 28.6.2020 16:00
2019525Z1C0502 TJ Lánov - TJ Rudník SO 27.6.2020 17:00
                 
                 
                 
                 
                 
Červnový pohár 2020 - Dvorská liga 
                 
JARO 2020
                 
1. kolo  ( 1. )    30.5.2020 17:00          
                 
2019525Z1D0101 TJ Jiskra Kocbeře - FC Libotov SO 30.5.2020 15:00
2019525Z1D0102 Sokol Vítězná - FK Mostek SO 30.5.2020 17:00
2. kolo  ( 2. )    6.6.2020 17:00          
                 
2019525Z1D0201 TJ Ji KUKS - TJ Ji Kocbeře NE 7.6.2020 14:00
2019525Z1D0203 FC Libotov - Sokol Vítězná NE 7.6.2020 17:00
3. kolo  ( 3. )    13.6.2020 17:00          
                 
2019525Z1D0301 FK Mostek - TJ Jiskra Kocbeře SO 13.6.2020 17:00
2019525Z1D0302 FC Libotov - TJ JISKRA KUKS NE 14.6.2020 17:00
4. kolo  ( 4. )    20.6.2020 17:00          
                 
2019525Z1D0402 Sokol Vítězná - TJ Ji KUKS SO 20.6.2020 17:00
2019525Z1D0403 FK Mostek - FC Libotov SO 20.6.2020 17:00
5. kolo  ( 5. )    27.6.2020 17:00          
                 
2019525Z1D0501 TJ Ji Kocbeře - Sokol Vítězná NE 28.6.2020 15:00
2019525Z1D0503 TJ JISKRA KUKS - FK Mostek NE 28.6.2020 14:00
                 
Červnový pohár 2020 - Trutnovská liga sever 
                 
JARO 2020
                 
2. kolo  ( 2. )    30.5.2020 17:00          
                 
2019525Z1E0202 FC Mladé Buky - FK Chvaleč SO 30.5.2020 17:00
2019525Z1E0203 Ji H. Maršov - So St. Rokytník SO 30.5.2020 17:00
2019525Z1E0204 Ber./Žacléř B - Ji Lampertice NE 31.5.2020 17:00
3. kolo  ( 3. )    6.6.2020 17:00          
                 
2019525Z1E0302 So St. Rokytník - Ber./Žacléř B NE 7.6.2020 17:00
2019525Z1E0303 FK Chvaleč - Ji Horní Maršov NE 7.6.2020 17:00
2019525Z1E0304 FK So Volanov - FC M. Buky SO 6.6.2020 17:00
4. kolo  ( 4. )    13.6.2020 17:00          
                 
2019525Z1E0402 Ji H. Maršov - FK So Volanov SO 13.6.2020 17:00
2019525Z1E0403 Bernar./Žacléř B - FK Chvaleč NE 14.6.2020 17:00
2019525Z1E0404 JiLampertice - So St. Rokytník NE 14.6.2020 17:00
5. kolo  ( 5. )    20.6.2020 17:00          
                 
2019525Z1E0502 FK Chvaleč - TJ Ji Lampertice NE 21.6.2020 17:00
2019525Z1E0503 FK So Volanov - Bern./Žacléř B SO 20.6.2020 17:00
2019525Z1E0504 FC M.Buky - TJ Ji H.Maršov SO 20.6.2020 17:00
6. kolo  ( 6. )    27.6.2020 17:00          
                 
2019525Z1E0602 Berna./Žacléř B - FC M. Buky NE 28.6.2020 17:00
2019525Z1E0603 Ji Lampertice - FK So Volanov NE 28.6.2020 17:00
2019525Z1E0604 So St.Rokytník - FK Chvaleč NE 28.6.2020 17:00
                 
Červnový pohár 2020 - Trutnovská liga jih 
                 
JARO 2020
                 
1. kolo  ( 1. )    30.5.2020 17:00          
                 
2019525Z1F0101 Sparta Úpice - Ji Bohuslavice SO 30.5.2020 17:00
2019525Z1F0102 Sp Hajnice - FK Poříčí u Trut. SO 30.5.2020 17:00
2. kolo  ( 2. )    6.6.2020 17:00          
                 
2019525Z1F0201 Ji Bohuslavice - Sp Hajnice SO 6.6.2020 17:00
2019525Z1F0202 Jiskra Libeč - Sparta Úpice SO 6.6.2020 17:00
3. kolo  ( 3. )    13.6.2020 17:00          
                 
2019525Z1F0301 Sp Hajnice - TJ Jiskra Libeč SO 13.6.2020 17:00
2019525Z1F0302 Ji Bohuslavice - FK Poříčí u Tr. SO 13.6.2020 17:00
4. kolo  ( 4. )    20.6.2020 17:00          
                 
2019525Z1F0401 Ji Libeč - FK Poříčí u Trutnova NE 21.6.2020 15:00
2019525Z1F0402 Sparta Úpice - Sp Hajnice SO 20.6.2020 17:00
5. kolo  ( 5. )    27.6.2020 17:00          
                 
2019525Z1F0501 Sparta Úpice - FK Poříčí u Tru. 26.6.2020 18:00
2019525Z1F0502 Ji Bohuslavice - Jiskra Libeč SO 27.6.2020 14:00