Nominace výběru U9 na ZHL 26.1.2019 (vloženo: 24.1.2019 07:47)

Poslední turnaj ZHL bude sehrán v Hostinném

Nominace výběru OFS Trutnov U9 na halový turnaj výběrů OFS (ZHL), který se koná v Hostinném 26.1.2019.

Doprava vlastní. Oběd zajištěn.

 

Kategorie U9 (ročník 2010)

Klub                                                      Nominovaní hráči

Vrchlabí                                 - Hamáček Šimon 

Svoboda n.Ú.                         - Roudný Adam

Lánov                                      - Vališka Jiří

Úpice                                      - Říha Matěj, Píša Ondřej

M.Buky                                  - Vašek Jakub

TJ D.Králové                           - Růžička Adam, Šturm Matyáš

Hostinné                                - Šulc Jakub

 

Náhradníci:

Werner Jan - Úpice 

 

Trenéři:

Říha Jiří  -        777 287 100

Marel Jan

Nominovaní hráči si s sebou vezmou zdravotní průkaz, kopačky, chrániče, teplákovou soupravu, brankáři svoje vybavení, přiměřenou svačinu (oběd je zajištěn).

V případě, že se hráč nedostaví, bude postupováno dle disciplinárního řádu.

 

V Trutnově 24. 1. 2019

Za OFS Trutnov: Marek Pilný

Pořadí zápasů:

01.       09.00 – 09.13  OFS TU U9 – OFS NA  U9

02.       09.15 – 09.28  OFS HK U9 – OFS RK U9

03.       09.30 – 09.43  OFS TU U10 – OFS NA U10

04.       09.45 – 09.58  OFS HK U10 – OFS RK U10

05.       10.00 – 10.13  OFS NA U9 – OFS RK U9

06.       10.15 – 10.28  OFS HK U9 – OFS TU U9

07.       10.30 – 10.43  OFS NA U10 – OFS RK U10

08.       10.45 – 10.58  OFS HK U10 – OFS TU U10

09.       11.00 – 11.13  OFS HK U9 – OFS NA U9

10.       11.15 – 11.28  OFS TU U9 – OFS RK U9

11.       11.30 – 11.43  OFS HK U10 – OFS NA U10

12.       11.45 – 11.58  OFS TU U10 – OFS RK U10

13.       12.00 – 12.13  OFS TU U9 – OFS NA U9

14.       12.15 – 12.28  OFS HK U9 – OFS RK U9

15.       12.30 – 12.43  OFS TU U10 – OFS NA U10

16.       12.45 – 12.58  OFS HK U10 – OFS RK U10

17.       13.00 – 13.13  OFS NA U9 – OFS RK U9

18.       13.15 – 13.28  OFS HK U9 – OFS TU U9

19.       13.30 – 13.43  OFS NA U10 – OFS RK U10

20.       13.45 – 13.58  OFS HK U10 – OFS TU U10

21.       14.00 – 14.13 OFS HK U9 – OFS NA U9

22.       14.15 – 14.28 OFS TU U9 – OFS RK U9

23.       14.30 – 14.43 OFS HK U10 – OFS NA U10

24.       14.45 – 14.58 OFS TU U10 – OFS RK U10    

Po skončení turnaje bude následovat vyhlášení výsledků Zimní halové ligy v obou kategoriích!