Nominace výběru U10 (vloženo: 21.11.2018 04:46)

Nominace výběru na ZHL 24.11.2018

Nominace výběrů OFS Trutnov U9 a U10 na halový turnaj výběrů OFS (ZHL), který se koná v Rokytnici v Orlických horách 24.11.2018. Doprava je zajištěná společným autobusem. Oběd také zajištěn.

 

Kategorie U10 (ročník 2009)

Nominovaní hráči

Jiří Exnar - FC Vrchlabí

Václav Barák - FC Vrchlabí

Lukáš Votoček - FC Vrchlabí

Kryštof Kobos - SK Sparta Úpice

Filip Poláček - TJ Baník Žacléř

Jakub Kotyk - TJ Baník Žacléř

Filip Solčáni - FC Mladé Buky

Jakub Štrup - FC Mladé Buky

Erik Přiklopil - TJ Sokol Vítězná

Šimon Karban - TJ Dvůr Králové n. L.

Trenéři:

Kotyk Radek

Poláček Dušan

Barák Jan

 

OFS Trutnov vypravuje pro všechny hráče autobus, který pojede po následující trase:

Trasa:

Vrchlabí – 6.00 – aut. nádr., stanoviště 10 výstup

Lánov – 6.05 - aut. terminál

Hostinné – 6.20 - aut. nádr., stanoviště 1

Trutnov – 6.45 - před „Okresním úřadem“

Úpice – 7.05 – aut.zast. Úpice, most F.L.Riegra

Rtyně – 7.15 – autobusové nádraží

Rokytnice v O.h. – 8.30

Nominovaní hráči si s sebou vezmou zdravotní průkaz, kopačky, chrániče, teplákovou soupravu, brankáři svoje vybavení, přiměřenou svačinu (oběd je zajištěn).

V případě, že se hráč nedostaví, bude postupováno dle disciplinárního řádu.

V Trutnově 21. 11. 2018

Za OFS Trutnov: Marek Pilný

Pořadí zápasů:

 

01.       09.00 – 09.13  OFS RK U9 – OFS HK  U9

02.       09.15 – 09.28  OFS TU U9 – OFS NA U9

03.       09.30 – 09.43  OFS RK U10 – OFS HK U10

04.       09.45 – 09.58  OFS TU U10 – OFS NA U10

05.       10.00 – 10.13  OFS RK U9 – OFS TU U9

06.       10.15 – 10.28  OFS HK U9 – OFS NA U9

07.       10.30 – 10.43  OFS RK U10 – OFS TU U10

08.       10.45 – 10.58  OFS HK U10 – OFS NA U10

09.       11.00 – 11.13  OFS TU U9 – OFS HK U9

10.       11.15 – 11.28  OFS NA U9 – OFS RK U9

11.       11.30 – 11.43  OFS TU U10 – OFS HK U10

12.       11.45 – 11.58  OFS NA U10 – OFS RK U10

13.       12.00 – 12.13  OFS RK U9 – OFS HK U9

14.       12.15 – 12.28  OFS TU U9 – OFS NA U9

15.       12.30 – 12.43  OFS RK U10 – OFS HK U10

16.       12.45 – 12.58  OFS TU U10 – OFS NA U10

17.       13.00 – 13.13  OFS RK U9 – OFS TU U9

18.       13.15 – 13.28  OFS HK U9 – OFS NA U9

19.       13.30 – 13.43  OFS RK U10 – OFS TU U10

20.       13.45 – 13.58  OFS HK U10 – OFS NA U10

21.       14.00 – 14.13 OFS TU U9 – OFS HK U9

22.       14.15 – 14.28 OFS NA U9 – OFS RK U9

23.       14.30 – 14.43 OFS TU U10 – OFS HK U10

24.       14.45 – 14.58 OFS NA U10 – OFS RK U10