Nominace dívek U13 a U11 na 5.3.2018 (vloženo: 28.2.2018 15:15)

Výběry dívek a jejich přípravná utkání...

Zimní halová liga KFS okresních výběrů dívek U11 a U13

Nominace dívek OFS Trutnov U13 (ročník 2005-06) a U11 (ročník 2007 a mladší) na přípravný zápas

s MFK Trutnov U10, U11

Přípravný zápas: 

pondělí, 5. 3. 2018, tělocvična ZŠ Mládežnická, Trutnov

16.00-17.00 kategorie 2007 a ml. (sraz v 15.30)

17.00-18.00 kategorie 2005-06 (sraz v 16.30)

 

Na přípravný zápas si vezmou hráčky sportovní obuv do haly (s nešpinící podrážkou), tréninkové oblečení(bude se hrát v rozlišovácích), chrániče holení, pití a kartičku zdravotní pojišťovny

Nominace OFS Trutnov – dívky ročník 2007 a mladší

Ryšavá Adéla                         MFK Trutnov

Svobodová Tereza                 MFK Trutnov

Sturmová Anna Marie            MFK Trutnov

Petráková Barbora                 MFK Trutnov

Vejrychová Daniela               MFK Trutnov

Hauferová Anna                     MFK Trutnov

Denygrová Anastázie             MFK Trutnov

Kubečková Helena                 MFK Trutnov

Smrcová Jessica                     TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší

Výrostková Lada                    TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší 

Holásková Kamila                 TJ Jiskra Podhůří

Hlavatá Andrea                      Sokol Vítězná

Uhlířová Leona                      TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší

Dostálová Kristýna                TJ Spartak Pilníkov

Žabová Valerie                       Sokol Vítězná

Jindřišková Tereza                 TJ Lánov

Mánková Jana                        TJ Lánov

Němečková Klára                  FC Vrchlabí

 

Nominace OFS Trutnov – dívky ročník 2005, 2006

Fišerová Tereza                      MFK Trutnov

Šípková Aneta                        MFK Trutnov

Bučková Kateřina                  MFK Trutnov

Zákravská Adéla                    MFK Trutnov

Pejsarová Nela                       MFK Trutnov

Cozlová Kateřina                   MFK Trutnov

Novotná Lucie                       TJ Jiskra Horní Maršov

Drahníková Veronika             TJ Jiskra Horní Maršov

Spitzerová Anna                     FK Baník Radvanice v Č.

Koudelová Adéla                   SK Sparta Úpice

Nováková Karla                     TJ Rudník

 

Realizační tým výběrů:

hlavní trenérka:        Mgr. Dita Fuchsová (licence UEFA“B“)

trenérka 2007 a ml.: Mgr. Věra Menzelová (licence UEFA“B“)

trenér 2005-2006:     Miroslav Seidel (licence UEFA“C“)

technický vedoucí:    Tomáš Navrátil (licence UEFA“A“)

 

Žádáme kluby(rodiče) o vyjádření ohledně účasti/neúčasti Vaší dcery na přípravném zápase do pátku 2.3. prostřednictvím tel. nebo mailu - kontaktní osoba pan Tomáš Navrátil (tomas.navratil@centrum.cz, tel.: 731470390). Pro závěrečný turnaj v Třebši budou nominovány hráčky na základě jejich účasti a působení na přípravném kempu/během přípravného zápasu!

 

Turnaj ZHL se koná v sobotu, 10.3.2018, v Hradci Králové – Třebši, turnaje se zúčastní  výběry OFS Hradec Králové, Trutnov, Náchod a Rychnov nad Kněžnou. Podrobnosti budou včas zveřejněny!